Bir Litre Gözyaşı 3.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kanal D pazar akşamlarının yeni dizisinden Bir Litre Gözyaşı 3.Bölüm Dizi Fragmanı yayınlandı. Bir Litre Gözyaşı dizisi Her hafta Pazar akşamları saat 20:00’da yayında olmaya devam ediyor. Dizide yer alan oyuncuların giymiş olduğu kıyafetleri,elbiseleri ve aksesuarları sizlere sitemizde yer vermeye ve her hafta yeni bölümlerini yayınlamaya devam edeceğiz.

Bir Litre Gözyaşı Son Bölümde Neler Olmuştu?

Cihan son bölümünde sağlığıyla ilgili hareketlerinde değişimleri far ediyor ve kendisi hastalığını sorgulamaya devam ediyor. Annesi Figen bunun farkında oluyor ve Cihan’ın hastalığını öğrenmemesi için elinden geleni yapıyor. Kızından hastalığını gizlemeye karar veren Figen, oldukça çaresiz kalıyor.

Bir Litre Gözyaşı Cihan Kaban
Bir Litre Gözyaşı Cihan Kaban için Tıklayınız.

Figen Cihan’ın gerçekleri öğrenmesini istemez fakat, bununla daha sonra başa çıkmakta yaşayabileceği sıkıntıları yaşamaktadır. Cihan’ın hastalığını öğrenmesi için Doktoru yüzleşmesini gerektiğini istese de bu annesi Figen için hiç kolay olmaz.Hastalığını bilmeyen Cihan kendisinde değişimlerin farkına varır. En yakın arkadaşlarının da Mahir ve Hande ile durumu paylaşır ve ne yapacağını bilemez. 18 yaşında bu durumu fark eden Cihan, bir kez daha hastalığı ile ilgili doktoruyla görüşmesi gerektiğini düşünür.
Figen kızının bu durumdan habersizdir ve Cihan’a ulaşamaz. Cihan’ın en yakın arkadaşı olan Hande’yi arar ve hastaneye gittiğini öğrenmiş olur.Figen kızının öğrenmemesi için yanına gider fakat, Cihan çoktan doktoruyla görüşmüştür.

Bir litre Gözyaşında Cihan ile Ali arasında olan yakınlık zaman geçtikçe giderek artmaya devam ediyor. Mahir ise bu durumdan rahatsız olsa da kıskansa da uzak duruyor. Cihan yıllardır aşık olduğu Ali ile ilişkisinden çok mutludur. 2 sevgili gün geçtikçe daha da yakınlaşmaktadır. Bu aşkı gören Mahir içten içe kıskanır fakat elinden hiç bir şey gelmemektedir.

Bir Litre Gözyaşı 3.Bölüm Fragmanı

Bir Litre Gözyaşı 3. Bölüm olan son fragman yayınlandı. Oku ile geziye giden Cihan’ burada büyük bir tehlike beklemektedir. Gün geçtikçe hastalığı iyice ilerlemeye başlar. Cihan’ın değişini Muzaffer ve Figen fark etmeye tanık olmaktadırlar. Muzaffer bu durumu kaldırmakta çok güçlük çekmekte. Kızından hastalığı saklamaya çalışan Figen ise her fırsatta kızının yanında olmaya devam etmektedir.
Dizinin en heyecanlı anı ise geziye giden Cihan’ı büyük bir tehlike beklemektedir. Tırmanış esnasından Ali’in elinden tutamayan Cihan, korkunç bir yaşamaktadır.

Bir Litre Gözyaşı 3.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir litre Gözyaşı dizi kıyafetleri yeni bölüm dizi kıyafetler Pazar Akşamı dizi ile birlikte belli olan Bir litre Gözyaşı Dizi kıyafetleri sizlere yayınlamaya devam edeceğiz. Dizide bayan oyucuların kıyafetler kadar erkek oyuncularında girmiş olduğu elbise ve kıyafetler dikkat çekmektedir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir