Bir Litre Gözyaşı 4.Bölüm Kıyafetleri

Bir Litre Gözyaşı 4.Bölüm Fragmanı

Yeni dizilerden olan Bir Litre Gözyaşı yeni bölümü olan 4.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Ali ve Mahir, aralarında Cihan ile ilgili bir olay yüzünden kavga etmektedirler. Bu hafta Ali , Cihan ile ilişkilerini daha ileri taşımak için söz yüzüğünü ona veriyor.

Cihan bu konuda Ali kadar emin olmamakla birlikte yüzüğü takmakta çok kararsızdır. Ali’nin bu tavrını duyan Cihan’ın babası Muzaffer çok sinirleniyor. Sinirlenen sadece Cihan değildir. Ali Mahir’den, Cihan’ın yüzüğünü takmadığını öğreniyor.Ali öfkesini kabul edemediğinden Mahir’in imalı tavırlarından dolayı öfkesini kabul edemiyor. Ali ve Mahir kavga ediyor. Kavga eden Ali soluğu hemen Cihan’ın yanında alıyor. Cihan’a yüzüğü takmamasının sebebini soruyor ve tartışmaya başlıyorlar. Cihan bu tavırlarından dolayı Ali’nin karşısında şok yaşıyor.

YASAK ELMA DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşında hastalığından dolayı Cihan hareketlerini kontrol edememeye başlamıştır. Arkadaşları ile gittikleri dizide kendini kaybederek uçurumdan düşen Cihan hastaneye kaldırılmıştır. Bu hafta yeni bölümünde hastaneye kaldırılan Cihan’a neler oldu.

Hande Ceket
Hande Ceket için Tıklayınız

Bir Litre Gözyaşı Son Bölümde Neler Yaşandı?

Cihan’ın hastalığı günler geçtikçe iyice artmaya başlamıştır. Cihan’ın yaşadığı hareketlerinde ki zorluklar fazlasıyla canını sıkar. Figen kızı Cihan’ın bu hastalığını hala saklamakta kararlıysa da Babası hastalığının bilmesinin doğru olduğunu düşünür. Ballıkayalar Kanyonunda okul gezisinde arkadaşlarıyla birlikte giden Cihan burada kaza eseri kayalıklardan aşağı düşer. Mahir Cihan’a karşı olan duygularını saklamaya devam ediyor.Cihan Mahir’de olan değişik hareketlerini fark eder ve hırçın davranışlarının nedenini merak etse de sorgulamaz. Ailesi Kayalıklardan düşen Cihan’ın yanında hastanededir. Figen bu durumdan sonra hala hastalığı gizlemede ısrarcı olacak mı yeni bölümde göreceğiz.

Bir Litre Gözyaşı 4.Bölüm Kıyafetleri

Haftanın yeni bölümünde yayınlanacak olan dizide bu hafta hangi oyuncular hangi kıyafetleri giymiş bunları sizlerle paylaşacağız. Genç oyuncuların yer aldığı diziler her zaman dahada çok dikkat çekmektedir. Cihan Dizi kıyafetleri ve sponsor markaları da dikkat çekenlerde yer almaktadır. Bir Litre Gözyaşı dizi kıyafetleri Erkek oyuncularda Ali kıyafetleri ve  modası’da oldukça dikkate çekmektedir. Cihan’a karşı hisleri olan Cihan’ında şık giyimi seyirciler arasından aranan kıyafetlerden’dır.

Cihan'ın giymiş olduğu elbise
Cihan’ın giymiş olduğu elbise için Tıklayınız

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir