Bir Litre Gözyaşı 6.Bölüm Kıyafetleri

Bir Litre Gözyaşı 6.Bölüm Fragmanı

Kanal D pazar akşamlarının sevilen dizilerinden olan Bir Litre Gözyaşı 6.Bölüm fragmanı yayınlandı. Hastalığı ile yaşamında her şey değişen Cihan’da değişimler başlamıştır. Mahir yeni bölümde sevdiği Cihan’a evlilik teklifi etmektedir. Boğaza karşı yaptığı romantik teklif karşısında nasıl bir gelişmeler olacağı merakla beklenmektedir. Peki bu hafta Cihan’ın cevabı ne olacak? 11 Kasım saat 20:00’de yayında olacak yeni bölüm ile birlikte tüm cevapları öğreneceğiz. Dizide beklenen gelişmelerin yanı sıra Dizi Kıyafetleri ve daha fazlasını da görmüş olacağız.

Bir Litre Gözyaşı 5.Bölümde Neler Oldu?
Bir Litre Gözyaşı dizisinin geçen hafta yaşananlarda, Cihan’ın beyincik dejenerasyon hastalığı etkisini iyici göstermeye başlamış ve hareketlerindeki değişimler iyice artmaya başladı. Hastalığını hala bilmeyen Cihan bu hareketsizlik hallerini kendine alıştırmaya çalışır. Figen kızının hastalığının bilmesi durumunda bununla savaşamayacağını düşünmeye devam eder. Babası Muzo’da eşiyle aynı fikirde birleşir ve hastalığının bilmemesi taraftarıdır.

Muhteşem İkili Dizi Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Cihan’ın doktoru ailesine karşı çok ısrarlı olsa da onların kararlarını bir türlü değiştiremez. Doktor, Cihan’ın ileride daha büyük sorunlarla karşılaşacağını düşünerek, Figen’i ve Muzo’yu ikna etmeyi başarır. Fakat açıklamadan önce ortaya büyük bir sorun çıkar. Cihan’a hastalığını açıklayacakları sıra Figen ile Muzo’nun da bilmediği gerçek ortaya çıkar. Beyincik Dejenerasyon hastalığına yakalanan babası yaşadıklarından dolayı intihar ederek hayatına son vermiştir. Bunu duyan aile aynı intihar gibi problemlerle de Cihan’ın yaşayabileceğini düşünür. Hareketlerde yaşadığı kavrayamama, hareketlerinde yaşadığı dengesizlik ve sürekli düşmesine bir türlü anlayamaz. Artık bu halde yaşamayı öğrenmek zorunda kalır. Cihan doğum gününü kutlamak için dışarı çıktığı sırada yere yığılır kalır. Ailesin yanına koşarak gelir ve genç kızın bu olay hayatındaki başlangıçtır.

Bir Litre Gözyaşı 6.Bölüm Kıyafetleri

Bir Litre Gözyaşı kıyafetleri ve markalarını sizlere yazımızın sonundan takip edebilirsiniz. Bir Litre Gözyaşı Cihan elbise markaları aranmaktadır. Bir Litre Gözyaşı 6.Bölüm Mahir Ceket kıyafet markaları ve sponsor markalar hangileri?

 

Cihan'ın giydiği Kırmızı Elbise
Cihan’ın giydiği Kırmızı Elbise için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir