Bir Litre Gözyaşı 7.Bölüm Kıyafetleri

Bir Litre Gözyaşı 7.Bölüm Fragmanı

Kanal D pazar akşamlarının sevilen dizilerinden olan Bir Litre Gözyalı 7.Bölüm Fragmanı nihayet yayınlandı. Hafta sonu dizisi olan Bir Litre Gözyaşı saat 20.00’da ekranlarda yerini alacaktır. Bu hafta bölümünde rahatsızlanan Cihan hastaneye kaldırılmıştır. Mahir her zaman olduğu gibi hastaneye kaldırıldığında da soluğu yanında alıyor. Cihan’ın hastalığı ile çok endişelenen Mahir onu her şeyden çok sevdiğini ve bir ömür onunla beraber geçirmek istediğini belirtiyor. Mahir konuşması sırasında Cihan gözleri kapalı uyumaktadır. Yatmakta olan Cihan’ın sözleri söyleyen Mahir’in bu konuşmaları duyup duymadığını merak edilmektedir. O sırada hastaneye gelen Ali, Mahir’in kapının girişinde dinliyor ve duydukları ile şok oluyor. Bu bölümde Cihan’ın ise Ali’ye vermiş olduğu cevapta merak konusu oluyor. Bir Litre Gözyaşı Kıyafetleri ve sponsorlarını da sizler ile yazımıza eklemiş olacağız.

cihan Sarı Kazak
Cihan Sarı Kazak için Tıklayınız.

Bir Litre Gözyaşı Son Bölümde Neler Oldu?

Bir Litre Gözyaşı 6.bölümünde tesadüfen Cihan beyincik dejenerasyonu olduğunu Mahir’den öğreniyor. Bunu duyun Cihan kahrolur. Bu zamana kadar yaşamış olduğu hareketlerinde yavaşlama, dengesizlik, ve objeleri kavrayamama’sının sebebini öğrenmiş oluyor. Ali bunu daha önce duymuş Cihan’a karşı ilgisizce davranmasının nedeni de ortaya çıkar. Hastalığından ötürü onu yarı yolda bırakarak aşkı için mücadele etmemeye karar vermişti. Ona her zaman aşık olan ve bu zamana kadar aşkını içinde yaşayan Mahir ona aynısını yapmayacaktır ve Cihan’ın en büyük destekçisi o olacaktır. Hastalığını öğrenmiş olduğunu ailesinden saklayan Cihan, bunu ailesine açıklama düşüncesindedir.

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız.

Figen ve Muzo arasında olan problemler hala devam etmektedir. İkili Cihan’ın hastalığını öğrendiği gibi eski günleri çok aramaya başlamıştır. Muzo’ya ulaşmayı arkadaşlarının ona cesaret vererek ulaşmak istemesini sağlasa da Figen, Muza tarafından aynı beklentiye ulaşamaz.
Cihan ise hastalığından dolayı kendini iyi hissettiği zamanları güzel geçirmede çok ısrarcıdır. Kağıda tüm dileklerini yazarak kutunun içine koyar. Dileklerin içinde çektiği ilk dilek gelinmek giymektir. Aşkını yanında sonuna kadar olmaktan yana olan Cihan’a evlilik teklifinde bulunur. Bu evlenme teklifi karşısında Cihan çok mutlu olur ve Mahir’in verdiği çabadan dolayı çok duygulanır.

Bir Litre Gözyaşı 7.Bölüm Kıyafetleri

Pazar akşamları yayınlanan Bir Litre gözyaşı Dizi Kıyafetleri markaları ve daha fazlası için takip etmeye devam ediniz. Son bölümde kim ne giymiş? nereden giymiş, hangi marka ve fiyatını sizlere dizi yayınlandığında sunmaya devam edeceğiz.

Hande Ceket
Hande Ceket İçin Tıklayınız.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir