Bir Litre Gözyaşı 9.Bölüm Kıyafetleri

Bir Litre Gözyaşı 9.Bölüm Fragmanı

Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen bölümde Hande, Cihan’a düşman olacak mı? Tüm bu soruları bu hafta sonu Pazar günü saat 20.00 izlemiş olacağız. Bir Litre Gözyaşı bu bölümünde Mahir ile Hande arasına, Cihan girmek istemiyor. Ama Cihan’ın aklı Mahir’de olduğundan canı yanmaktadır. Hande’ye karşı tüm yaşanan olan bitenleri Selin anlatmaktadır.

Kanal D’nin sevilen dizilerinden olan Bir Litre Göz yaşında Hande, Mahir’i çok sevdiğini Cihan’a bu bölümde söylüyor. Cihan bu ikiliyi öpüşürken görmüştür ve kalbi çok kırılmıştır. Cihan için zor bir olsa da onların arasından çekilecektir. Cihan’ı kaybetmek istemeyen Mahir onu kazanmak için bir şeyler aramaktadır. Cihan ve Hande’nin arasının bozulacağını düşünen Selin olan biten her şeyi anlatıyor. Bir Litre Gözyaşı Kıyafetleri sitemize eklenerek güncellenmiş olacaktır.

Bir Litre Gözyaşı Cihan Kaban
Bir Litre Gözyaşı Cihan Kaban için Tıklayınız.

Bir Litre Gözyaşı Son Bölümde Neler Oldu?

Bir Litre Gözyaşı son bölümü olan 8.Bölümü 25 Kasım tarihinde yayına geldi. Bir Litre Gözyaşı dizisinde, Mahir, duygularını Cihan ile paylaşmıştır. Peki Cihan bu duygular karşısında beklediği karşılığı alacak mı? Mahir’in babası çocuğunun Cihan’a olan duyguların farkına varır. Gerçekleri bilmesi konusunda Mahir’i ona karşı teşvik eder. Babasının sözleri karşısında cesaretlenen Mahir, Cihan’a karşı yaşadığı duyguları yaşayarak göstermeye başlar. Mahir ile geçirmiş olduğu zamanlardan sonra Cihan’ında ona karşı hislerinin karışık olduğunu kendinde fark eder. Ali’nin Cihan’a evlilik teklifi sonrasında bir araya gelmiş olsalar da Cihan, Mahir’ karşı olan hislerini sorgulamaya başlar. Cihan’ın bu tavırları etrafındakiler tarafından da fark edilmiştir.

Hande Kürk
Hande Kürk için Tıklayınız
Cihan'ın giymiş olduğu elbise
Cihan’ın giymiş olduğu elbise için Tıklayınız

 

Çarpışma Kıyafetleri için Tıklayınız.

Mahir’e olan duygularını Cihan’a karşı Hande paylaşmıştır. Hande’nin sözleri karşısında ne söyleyeceğini bilemeyen Cihan şaşkınlık içinde kalmıştır. Beyin hastalığından dolayı Cihan’ın öğrenmiş olduğu Hande’nin duyguları karşısında ne yapacağı merak edilmektedir. Cihan’ın peşini Ali’de bırakmayacaktır. Ali, Cihan ile birlikte eski günlerinde ki olmak ister fakat Cihan ona karşı fazlasıyla mesafeli davranmakta ve bunu belli etmektedir. Cihan’a karşı sevgisini açana Mahir ondan aynı karşılığı bulabilecek midir? Bir Litre Gözyaşı 2 Kasım Pazar günü yeni bölümü ile ekranlarda olacaktır.

Cihan'ın giydiği Kırmızı Elbise
Cihan’ın giydiği Kırmızı Elbise için Tıklayınız.

Bir Litre Gözyaşı 9.Bölüm Kıyafetleri

Bir Litre Gözyaşı Dizi kıyafet markaları ve sponsorlarını yazımızın devamında sizlere paylaşmış olacağız. Dizide Cihan’ın kıyafetleri aranan ürünlerden olmaktadır. Hande kıyafet markaları, Mahir kıyafetleri ve Ali kıyafetleri de aynı şekilde sorgulanan ürünlerden gözükmektedir.

Cihan Mont
Cihan Mont için Tıklayınız.
Cihan'ın giymiş olduğu Ceket
Cihan’ın giymiş olduğu Ceket iin Tıklayınız.

 

Cihan Sarı Kazak
Cihan Sarı Kazak İÇİN Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir