Bir Litre Gözyaşı Dizi Kıyafetleri

Kanal D yeni sezon yeni dizilerinden biri olan Bir Litre Gözyaşı dizisi Serhan Şahin’nin yönettiği Med yapım ve Mf Yapımın yapıcılığını üstelendiği dizidir. Ekim 2018 tarihinde ilk yayınına başlayan Bir Litre Gözyaşı Japonya’nın İchi rittoru Bno Namida en iyi dram dizilerinden biridir. Uyarlama haklarını aldığı Mef Yapım Kanal D’de yeni sezonlarda ekranlara taşımaya başlamıştır. 2018-2019 yeni sezonda damga vurması beklenen Bir Litre Gözyaşı başrol oyunculuğu için Vatanım Sensin’ de hilal karakterini canlandıran Miray Daner ile anlaşmıştır. Bir Litre Gözyaşı erkek başrol oyuncusu ise Mert Yazıcıoğlu’dur.

Bir Litre Gözyaşı Cihan Kabanı
Bir Litre Gözyaşı Cihan Kabanı için Tıklayınız

 

Bir Litre Gözyaşı Cihan Kaban
Bir Litre Gözyaşı Cihan Kaban markası için Tıklayınız

 

Bir Litre Gözyaşı Cihan Kazak
Bir Litre Gözyaşı Cihan Kazak markası için Tıklayınız.

 

Cihan Mont
Cihan Mont için Tıklayınız.

 

BİR LİTRE GÖZYAŞI KONUSU

Bir Litre Gözyaşı bir kızın omurilik felci geçirmiş ve tüm zorluğa rağmen hayata sıkı sıkı tutunduğunu yeni sezonda izleyeceğiniz. Dram yönünden çok kuvvetli olan dizi Miray Felci omurilik felci bir kıza hayat verecektir. Cihan amansız bir hastalığa yakalanmış, gençliğin baharında kendisini zorlu bir hayat içinde bulur. Cihan üniversiteye büyük bir heyecanla hazırlanmaktadır. Cihan hayal ettiği üniversiteyi kazandığında Aşk yaşamaya başladığını hisseden Cihan, tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır. Bu aşkı ilk öğrenen Figen’dir. Kızının ömrü yettiğince Figen, onun hayatını benzersiz ve kızının ettiği gibi sürdürebilmek için çetin bir mücadeleye girişir.

Bir Litre Gözyaşı Dizi Kıyafetleri

Bir Litre Gözyaşı Cihan dizi kıyafetleri, Bir Litre Gözyaşı Miray dizi kıyafetleri, Bir Litre Gözyaşı Ali dizi kıyafetleri, Bir Litre Gözyaşı Mahir dizi kıyafetleri, Bir Litre Gözyaşı Figen dizi kıyafetleri, Bir Litre Gözyaşı Elif dizi kıyafetleri, Bir Litre Gözyaşı Suna dizi kıyafetleri, Bir Litre Gözyaşı Zeynep ve diğer oyuncularında girmiş olduğu kıyafetleri burada sizlerle paylaşacağız.

Bir Litre Gözyaşı son bölümü olan 2. Fragman yayınlandı. Cihan’nın hastalığının etkileri artarken, neler olduğunu anlamaya çalışırken, kimsenin beklemediği bir adım atmıştır. Muzo ve Figen, Cihan’a hastalığını söyleyip söylemesi konusunda çekince yaşamaktadırlar. Doktor gerçeğin bir an önce Cihan’a açıklanmasını gerektiğini söyler. Bu annesi Figen için hiç kolay olmaz. Cihan bir problem olduğunu anlar ve Figen hastalığı saklamayı tercih eder. Cihan ile annesi Figen hastanede karşılaşması duygusal anlara sahne olacaktır.

Hande Kürk
Hande Kürk için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir