Bir Umut Yeter 4.Bölüm Kıyafetleri

Yeni soluk getiren Bir Umut Yeter dizisi ile siz de mucizelere inanacaksınız. Dizi Kanal D ekranlarında gösterime başladı. Cumartesi günleri saat 20.00’de sizleri ekranlara kilitlemeye geliyor. Şimdi Bir Umut Yeter ile ilgili tüm merak ettiklerinizi cevaplayalım.

Bir Umut Yeter Oyuncu Kadrosu

Yılmaz Karabey- Tolgahan Sayışman

Kendi onuru, gururu, vicdanıyla yaşayan ve Hakkari’de askerlerini şehit veren hatta kendisinin de gazi olduğu bir karakterdir. Gittiği kasabada ise Elif ile evlenir. Şans eseri fırtınada bir bebeğe rast gelirler ve bebeği sahiplenirler. Daha sonra birbiri ardına gelen vicdan muhasebesiyle baş başa kalır.

Bir Umut Yeter Dizi Kıyafetleri
Bir Umut Yeter Dizi Kıyafetleri

Derya Akar- Esra Bilgiç Töre

Küçük yaşlarda annesini kaybedip ve varlıklı babasıyla yaşayan Derya, konservatuvarın sinema bölümünde öğrenime devam ederken bir aşiretin oğluna gönlünü kaptırıp aşık olur. Ailesinin bu aşka karşı çıkmasıyla kaçarak  gizli bir evlilik gerçekleştirirler. Daha sonra bir çocukları olur ve ailesinden af dilemeye giderken oğlunu ve eşini fırtınalı bir havada denizde kaybeder. Yıllar sonra ise öldü sandığı oğlunu bulacak, ancak annesi olduğunu kabul ettirmek hiç de kolay olmayacak.

Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Elif Karabey- Hazal Subaşı

Küçük bir kasabada yaşayan ve abisini Güneydoğu’da şehit bıraktıktan sonra sevdiklerine daha da bağlanan biri olmuştur. Bir gün fenere gelen bekçi oldukça dikkatini çekmiştir. İstediği her şeyi kafasına koyduğu gibi kazanan Elif, bu defa da bu yakışıklıyı evliliğe ikna etmeyi başarır. Sonrasında sürekli olarak başarısız gebelikler yaşayan Elif, bir gün kıyıya vuran kayık içinden çıkan bebeği alıp sahiplenir. Yılmaz’ı da ikna ederek büyük bir adım atar.

Bir Umut Yeter Kıyafetleri
Bir Umut Yeter Kıyafetleri

Bir Umut Yeter Dizisinin Hikayesi

Çok fazla dram içeriği olan dizide her şeyin mümkün olduğunu göreceksiniz. Kendisini adeta dünyaya kapatan Yılmaz, her zaman yalnızlıkla baş başa kalmayı sevmektedir. O kadar yalnızlığı sever ki, kendisini neredeyse ıssız bir adaya atarak deniz feneri bekçisi olmaya kadar itmiştir. Küçük kasabada tanıştığı Elif ile evlenir. Sürekli olarak olumsuz gebelikler yaşayan çift çocuk özlemiyle yanıp tutuşur. Fırtınalı bir günün ardından kıyıya vuran bir kayık içerisinde yer alan bir bebek bulurlar. Ancak bebeğin sahibini bulmak yerine, bebeği kendi çocukları gibi sahiplenirler. Yıllar içerisinde vicdan azabıyla yaşayan Yılmaz, yaptığı hatanın her gün bedelini ödemektedir.

Bir Umut Yeter 4.Bölüm Kıyafetleri

Dizide yayınlanan kıyafetleri sizlerle paylaşıyoruz. Nereden alacağınız ve ne kadara sahip olacağınız gibi her bilgiye dizikiyafetleri.net adresinden ulaşabileceksiniz.

Bir Umut Yeter
Bir Umut Yeter Yılmaz gömlek için Tıklayınız ve pantolon için Tıklayınız.

 

Bir Umut Yeter
Bir Umut Yeter pantolon için Tıklayınız.

 

Bir Umut Yeter
Bir Umut Yeter kazak için Tıklayınız.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir