Bir Zamanlar Çukurova 11.Bölüm Kıyafetleri

Bir Zamanlar Çukurova 11.Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile 22 Kasım Perşembe günü ekranlara gelecektir. Yeni bölümde bizleri neler bekliyor?

Bir Zamanlar Çukurova Kıyafetleri
Bir Zamanlar Çukurova Kıyafet sponsorları için Tıklayınız.

 

Bir Zamanlar Çukurova Kıyafet sponsorları
Bir Zamanlar Çukurova Kıyafet sponsorları için TIKLAYINIZ.

Bir Zamanlar Çukurova 10.Bölümde Neler Oldu?

Bir zamanlar Çukurova son bölümü ile geçen hafta ekranlara geldi. Atv kanalının en çok izlenen dizilerinden olan Bir Zamanlar Çukurova Dizi Kıyafetleri de arananlar arasında olmaktadırlar. Yılmaz’ın yaşadığını son bölümde Züleyha öğrenmiştir. Bunu öğrenen Zülayha’yı kimse tutamaz. Züleyha’yı Yamanlar’ın korkusu bile susturmaya yetmemiştir. Yılmaz’a olan sevgisini haykırıyor. Yılmaz aşkının bittiğini sandığından Züleyha’nın sevgisini bilmemektedir. Züleyha’yı ğlu ile Hünkar tehdit etmektedir. Hünkar Yılmazı öldürmeye giden oğlu Demir’in arkasından gitmektedir. Demir’in canın bağışlayan Yılmaz’a karşı, Demir arkasından plan yaparak hainlik peşindedir. Hünkar oraya gelir ve ortalık karışmış oluyor. Hünkar ve Yılmaz orada vuruluyor.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kıyafetleri
Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kıyafetleri için Tıklayınız.

Yasak Elma Kıyafetleri için Tıklayınız.

Son bölümünün bu hafta Atv’de yayınlandığı dizide karşı karşıya gelen Züleyha ve Yılmaz, şaşkınlık içinde gözlerinin içine bakan Züleyha ile karşılaşıyor. Orada arbede çıkmış ve Züleyha’yı Demir oradan hemen uzaklaştırır fakat yolda onu arabadan atıyor. Demir’e karşı Züleyha kocası olan Yılmaz’ı çok sevdiğini ve ondan asla vazgeçmeyeceğini söylemiştir. Züleyha’nın kendi hayatının çok mutlu olduğunu sanan Yılmaz, Fekeli’ye keşke ona hiç sevmeseydim diyerek dert yanmaktadır. Bunu duyun Fekeli ne olursa olsun Yılmaz’a aşkına sahip çıkmasını söylemektedir. Yılmaz ile oğlu arasında Züleyha’yı seçim yapmaya Hünkar söylemektedir. Demir ve Yılmaz karşı karşıya gelmiştir. Silahlar konuşmuştur. Demir ve Yılmaz burada vurulmuştur.

Züleyha son bölümde Yılmaz ile karşılaşıyor. Züleyha onun öldüğünü sanmaktaydı. Bu karşılaşmaya Hünkar, Demir ve Cengaver de şahit olmaktadır. Yılmaz’a karşı gözlerini Züleyha alamıyor. Masada oturanlar çok şaşkındır. Züleyha, Yılmaz ölmemiş diyerek gözleri dolmuştur. Züleyha Yılmaz’ın kocası olduğunu abisinin olmadığını söylüyor. Yılmaz ile konuşması gerektiğini Züleyha sayıklamaktadır. Demir çok sinirlidir. Demir’in yalan söylediğini Züleyha farkındadır ve hesap sormaktadır. Züleyha ölene kadar seveceğini söylüyor ve ardından bayılıyor.

Züleyha yaralı halde eve gelmiştir. Hünkar’da hemen ardında telaşlı halde eve geliyor. Hünkar’da azar yiyen evdeki çalışanlar bir sorun olduğunun hemen farkındadırlar. Gaffur meraklı olduğundan ne olduğunu hemen öğrenmeye gidiyor. Demir ve Züleyha daha sonra eve gelmiştir. Züleyha baygın halde eve Demir’in kucağında geliyor. Eve geldiğinden Züleyha’nın merdivenlerden düştüğünü Demir söyler.

Bir Zamanlar Çukurova 11.Bölüm Kıyafetleri

Bir zamanlar Çukurova Kıyafetleri 11.Bölümü ile sizlere yayınlamaya devam edeceğiz. Oyuncuların giymiş olduğu tüm ürünleri sizlere sayfamızda yayınlayacağız. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kıyafetleri dikkat çeken oyunculardandır.

Bir zamanlar Çukurova Züleyha kıyafet sponsorları
Bir zamanlar Çukurova Züleyha kıyafet sponsorları için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir