Bir Zamanlar Çukurova 26.Bölüm Kıyafetleri

Bir Zamanlar Çukurova 26.Bölüm fragmanı

Bir zamanlar Çukurova 26.bölüm son fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Müjgan ve Yılmaz nişanlanır. Demir ile kavga eden Züleyha, Adnan’ı da alır ve Yılmaz’ın evine gelir. Yeni bölüm ile birlikte Bir Zamanlar Çukurova Kıyafetleri yayınlanmaya devam edecektir.

Bir Zamanlar Çukurova 25.Bölümde Yaşananlar

Demir,  Şermin’in konağı Yılmaz’a satmasına çok sinirlenmiştir. Ancak Yaman Hanım, Demir’i sakinleştirmeye çalışır. Yaman Hanım,  Züleyha’nın Adnan’ı kaçırmış olabileceğini düşünerek eve gideceğini söyler. Demir’in yanından ayrılır. Çalışanlardan biri Züleyha’nın Yılmaz’ın aracına bindiğini söyler. Sabahattin Yılmazı arayıp Müjgan’a ulaşamadığını söyler. Yılmaz Müjgan’ı aramaya çıkar. Züleyha ve Müjgan o sırada kaza yapmıştır. Züleyha baygın Müjgan ise yarı baygın bir şekilde araçta kalır. Züleyha ve Müjgan’a ilk ulaşan Yılmaz olur. Yılmaz yaralı halde ilk Züleyha’nın yanına koşar. Aslında kendisi Züleyha’yı seviyor fakat sırf Züleyha’nın yaptığına karşılık Müjgan’la olmayı tercih ediyor. Demir, hasarlı olan arabaya Yılmazın binmediğini anlar ve çalışanına Yılmazın arabayı değiştirdiğini söyler. Arabanın bu vaziyette ne kadar gidebileceğini sorduğunda çalışan sadece 10-15 dakika kadar gidebileceğini söyler. Şermin Gülten’i yanına çağırır ve Gülten de yanına gider.

Bir Zamanlar Çukurova Klasik araç modeli
Bir Zamanlar Çukurova Klasik araç modeli Chevrolet Caprice Classic

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA KIYAFET MARKALARI

Şermin hanım Gülten’in halini hatırını sorar ve  gelir, Gülteni eve yollar ve Şermin Hanımla konuşur, tartışırlar.Saniye gittikten sonra Fadik dışarı çamaşırları asmaya giderken Şermin hanım bu sefer Fadik’le konuşmaya çalışır.Konakta olan biteni neler olduğunu Fadik’ten öğrenmek için konuşmaya çalışır fakat Fadik hiçbir şey söylemez. Yılmaz ambulansı arar ve Züleyha ile Müjganı hastaneye götürür. Züleyha ve Yılmaz arasında uzun bir göz teması geçer.Hastaneye geldiklerinde Yılmaz Müjganla ilgilenir. Aradan biraz sonra Demir hastaneye gelir ve Züleyha’nin yanında bekler. Yaman Hanim evde tüm gerçeklerden habersiz  Züleyha’ya Yılmaz’ın arabasına bindiği için sinirlenir. Demir Yaman Hanımı arayarak hastanede olduklarını ve Züleyha’nın kaza geçirdiğini söyler. Yılmaz da aynı şekilde Fekeli’yi arayarak haber verir.

Bir Zaman Çukurova Yılmaz Kaban
Bir Zaman Çukurova Yılmaz Kaban benzerleri incelemek için tıklayınız

YAMAN HANIM VE FEKELİ YAKINLAŞMASI

Demir Züleyha’yı özel hastaneye götürmek istediğini doktora söyler ancak doktor reddeder. Bu sırada Demir ve yaman hanım Züleyha’nın Yılmaz’ın arabasında ne işi olduğunu sorgulamaya devam eder. Demir Züleyha’yı Ankara’ya götürmek ister ancak Züleyha gözetim altında tutulmak zorundadır hususi oda ayarlamak ister ancak tüm odalar doludur. Yaman hanım düşme tehlikesi geçirir ve Fekeli onu tutar bu sırada yakınlaşırlar. Demir Züleyha’la, Yılmaz Müjgan’la ilgilenir. Züleyha sırf Yılmazı kıskandırmak için Demire onu sevdiğini söyler ve Züleyha bir an önce eve gitmek ister. Sonra Yaman hanımla Fekeli bey gelirler.Kahvedeki adamlar Züleyha ile Doktor hanımın kaza geçirdiğini söyler ve Cengaver bunu duyar. Cengaverin oğlu ali bu sırada annesinin yanından kaçıp babasının yanına gelir. Yaman Hanım Saniyeden insanların Züleyha’nın Yılmaz’ın arabasında kaza geçirdiğini konuştuklarını duyar  Ve daha çok üzülür .Cengaver ve ailesi evlerine dönerler Oğlu ali babasının gitmesini istemez ve Cengaver evden gitmekten vazgeçer.

Bir Zaman Çukurova Züleyha Kaban
Bir Zaman Çukurova Züleyha Kaban ve benzerleri için tıklayınız

Kardeş Çocukları Kıyafetleri için Tıklayınız

Demir Yaman hususi oda da ki başka bir hastadan odadan çıkmaları için rica da bulunur. Belli bir miktar para da teklif eder ancak hasta reddeder. Züleyha yılmazın Müjgan’la ilgilenmesine dayanamaz ve odadan çıkar. Züleyha ve demir eve gelir. Yılmaz işe eskiye dalar ve Müjgan’la yaşadığı anıları gözünde canlanır. Yılmaz ise Müjgan’ı hastane kapısında görür. Müjgan ise Züleyha’nın neden arabada olduğunu anlatır ancak kaza olduğunu ve Züleyha’nın anlatamadığını söyler. Fekeli ve Yılmaz  arabanın freninin kesildiğini öğrenir ve Demirden şüphelenirler. Gaffur ise Adnan’a mama almaya çıkar ve sehere eşarp ve küpe hediye alır. Gaffur ahırda seheri tutar ve eşarbı verir. Hediye aldığı küpeyi ise veremez. Demir şirkete geldiğinde Çukurova Futbol Kulübünün kötü durumda olduğunu çalışanlardan öğrenir. Demir Cengaver ile şirkette karşılaşır. Cengaver Demir ile ortaklığının bittiğini öğrenir ve payını almak ister.

ÇUKUROVA KULÜBÜNÜN YENİ BAŞKANI BELLİ OLUYOR!

Demir beklemesi gerektiğini söyler. Cengaver konuşmalardan hoşlanmaz ve odayı terk eder. Fekeli çalışanları karşısına alır ve çalışanları yaşanan durumdan ötürü daha dikkatli olmaları için uyarır. Yaman Hanım Züleyha’dan Yılmaz’ın arabasında ne işi olduğunu sorar. Züleyha Müjgan’ın üzgün olduğunu ve bunu Yılmaz’la arasında bir şey olmadığını söylemek için yaptığını söyler. Müjgan Züleyha’yı arar ve konuşmak için çağırır. Züleyha ve Müjgan buluşur Züleyha yılmaza karşı bir şey hissetmediğini söyler. Züleyha ve Demir akşam yemeğindedir. Aynı restorana Müjgan ve Yılmaz da gelir. Yılmaz Müjgan’a restoranın kapsında Müjgan’ın parmağına yüzük takar.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Elbise
Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Elbise incelemek için tıklayınız

Cengaver’in karısı altınlarını Cengaver’e verir ona destek olmak istediğini söyler ve barışırlar.Müjgan, Yılmaz Demir, Züleyha çifti dansa kalkar. Ancak Yılmaz ve Züleyha kaçamak bakışlarla birbirlerine bakarlar.Saniye ise Gaffur’un cebinde Gaffur’un Seher’e aldığı küpeyi bulur ve takar. Demir ise her zaman ki gibi Yılmaz’dan duyduğu rahatsızlığı Yaman Hanım’a anlatır. Diğer yandan Fadik’in tarlayı satması Gaffur’u çileden çıkarır Yaman Hanım ise kendisinin müsaade ettiğini söyler. Demir Çukurova Futbol Kulübünü ziyaret eder ve Futbol Kulübünün yeni başkanı olur. Herkes büyük bir heyecan içinde maçı takip eder. Çukurova Futbol Kulübü Demir Yaman önderliğinde ilk başarısını almış olur. Yılmaz işe bu durumdan pek hoşnut olmaz. Fekeli ve Yaman Hanım buluşur ve son yaşanan gelişmeleri konuşurlar. Ve beklenmedik bir andan ateş altına tutulurlar.

Bir Zamanlar Çukurova 26.Bölüm Dizi Sponsorları

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oyuncuların şık giyimi özellikle Züleyha’nın giymiş olduğu kıyafetler oldukça merak edilmektedir. Yeni bölüm ile birlikte Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz.

2 thoughts on “Bir Zamanlar Çukurova 26.Bölüm Kıyafetleri

  1. anlatımlar çok etkileyici bölümü izlemeden okudum ve izleyince gördümki anlatım mükemmel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir