Bir Zamanlar Çukurova 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Atv’de bu sezon yayına giren ve dikkat çeken dizilerden biri olan Bir Zamanlar Çukurova 5. Bölüm ile 11 Ekim Perşembe günü saat 20:00’da yayında olacaktır.Bir zamanlar Çukurova 4. bölüm dizisini geride bıraktığımızda neler yaşadığımı hatırlayalım. Bundan sonra sadece çocukların,ailen ve kocan için yaşayacaksın konusu ile duyurulmuş olan fragmandan bahsetmiş olalım.Adana hikayesi bir tren yolculuğu ile başlamış Züleyha için daha çok dayanılmaz bir hal almaya başladı. Züleyha işleri iyice zora sokmakta, Yılmaz’a ihanet etmemek için elinden geleni yapıyor. Daha yayınlandığı ilk günden itibaren herkes ekran başında izlemeye kitleyen bu bizi, yeni bölümde heyecan artıyor.Geçmiş, gün yüzüne çıkıp aydınlanmaya başladıkça mücadele yeniden başlıyor. Hünkar, Yılmaz’ı ihbar etmiş ve hapse girmesine sebep olmuş ve Yaman çiftliğinde her şey karışmıştır.

bir zamanlar çukurova züleyha kıyafetleri

Bir zamanlar Çukurova Züleyha elbiseleri için elbiseye Tıklayınız!

BİR DELİ RÜZGAR DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Zamanlar Çukurova 5. Bölüm Fragmanı

Geçen hafta bölümünde seyircileri ekranlara taşıyan ve reyting olarak üst sıralarda yer alan dizide yeni bölümde çok konuşulacak gözüküyor.Vahide Perçin, Uğur Güneş,Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve daha bir çok oyunculardan oluşan geniş bir kadroya sahiptir. Bir Zamanlar Çukurova 5. bölümde ”Züleyha benim karım, karım’!! konusu ile yayınlanacaktır. İstanbul’da 1970 yıllarında evlenmeye hazırlanan iki arkadaşın başına hiç düşünmedikleri ve beklemedikleri bir olay gelir. Adana Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasına kader bu çifti bırakır.Tüm zorluklara rağmen aşklarını yaşamaya kararlı olan bu çiftler kaderi,Yaman ailesi ile çiftlerinde tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir. Bir zamanlar Çukurova dizi fragmanlarının devamını her hafta sayfamızdan yayınlanacaktır. Bizi takip etmeye devam ediniz.

bir zamanlar çukurova dizi sponsorları
Bir zamanlar Çukurova Dizi Sponsorları

Bir Zamanlar Çukurova 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir zamanlar dizi kıyafetlerini her hafta sayfamızda dikkat çeken ürünleri sizlerle paylaşacağız. Sadece dizide geçen görseller değil hangi ürünleri nerede bulacağınız, hangi fiyata satıldığına kadar sizi sayfaya yönlendireceğiz. Bir zamanlar Çukurova dizi sponsorlarını, dizi modası ve dizi sponsorlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz.Bir zamanlar Çukurova Vahide dizi kıyafetleri de sitemizde yer alacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova Vahide dizi kıyafetleri
Bir Zamanlar Çukurova Vahide dizi kıyafetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir