Bir Zamanlar Çukurova 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Atv kanalının en sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Bir zamanlar Çukurova 6.Bölüm Dizi kıyafetleri ve fragmanı dizi sevenlerle de paylaşılmış olacaktır. Bir zamanlar Çukurova dizisi 18 Ekim Perşembe akşamı yayında olacaktır. Yeni bölümde Yılmaz’ın hapisten çıktığı görünüyor. Bu bölümde Züleyha ise merdivenlerden düşmektedir. Son fragmanda yeni bir oyuncu sürprizi görünmektedir. Diziye katılan yeni oyuncu kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova 6. Bölüm Fragmanı

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hail Altınbilek gibi sevilen oyuncuların Yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova gelecek haftanın 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta bölümünde Yılmaz’ın söylemiş olduğu ‘’ O şerefsizden intikamımı almadan dönmeyeceğim sözleri damga vuruyor. Züleyha’nın merdivenlerden düşmesi ise diziyi heyecanlandırmış gözükmektedir.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha siyah elbise
Bir Zamanlar Çukurova Züleyha siyah elbise için TIKLAYINIZ.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine bu hafta katılan yeni oyuncu ise Kerem Alışık’tır. Yılmaz’ın akıl hocalığını yapan sürpriz isim dikkatler kaçmamıştır. Yılmaz’ın öldüğünü sanan Züleyha, onun için dua ederken cezaevinden aftan çıkarak çıkan Demir’den intikam almak için bekliyor. Diziye yeni katılan Kerem Alışık, Yılmaz’a akıl hocalığı yapıyor. Merdivenlerden düşen Züleyha’nın bebeği zarar görecek mi bunu yeni bölümde göreceğiz.

ERKENCİ KUŞ DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Diziye katılan Kerem Alışık geçmişinden biraz bahsedecek olursak, 1960 yılında Nişantaşı’nda doğmuştur. Geçmişinde futbolculuk kariyeri de olan Kerem Alışık Anadolu Üsküdar 1908 kulübünde futbol oynamıştır. Oyunculu ise 1995 yılında ilk olarak Ünal Küpelinin yönettiği Fırtınalar dizisinde başlamıştır. Askerliğini Gölcük’te bahriyeli olarak yapmıştır.

Bir Zamanlar Çukurova 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir zamanlar Çukurova dizi kıyafetleri sponsorları merakla arananlar arasında yer almaktadır. Bizlerde sizlere bu dizide yayınlan elbise, ayakkabı ve aksesuarları sitemizden yayınlayacağız. Bir zamanlar Çukurova Kerem Alışık kıyafetleri de burada yer vermeye çalışacağız.

Bir zamanlar Çukurova Züleyha’dan bahsedecek olursak; Mütevazi, iyi niyetli, ama gerekti zamanlarda inatçı olan genç bir kız rolünü oynamaktadır. Züleyha’nın en büyük hayali parada gözü olmadan tek derdi Yılmaz ile evlenebilmekti. Ama abisi Züleyha’nın üvey abisi hayatını mahvedecek olaylar yapar.Darmadağın olan Züleyha’nın tek çaresi Adana’ya kaçmak olur. Ama Züleyha’nın ilerideki bölümlerde ölümden daha zor kararlar vermek zorunda kalacaktır.

Bir zamanlar Çukurova Züleyha Elbise
Bir zamanlar Çukurova Züleyha Elbiseleri için TIKLAYINIZ.

 

Bir Zamanlar Çukurova Kerem Alışık kıyafetleri
Bir Zamanlar Çukurova Kerem Alışık kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir