Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Konağa Geri Mi Dönüyor?


Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Konağa Nasıl Dönecek?

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Konağa Geri Mi Dönüyor? Seyircilerinden tam not alan Bir Zamanlar Çukurova, yeni sezondan da sizler ile olacak. Umutsuz bir aşk hikayesi yaşayan Züleyha ve Yılmaz aralarındaki çıkmazları çözebilecek mi? Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında sizlerle perşembe akşamları saat 20.00’de buluşuyor. Şimdi dizinin çekimleri pandemiden dolayı erken sezon finali vermek zorunda kaldı. Herkesin aklında yeni sezonun ne zaman başlayacağı sorusu oldu.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Tüm Dizi Kıyafetleri için inceleyebilirsiniz.

Yılmaz ve Züleyha arasında destansı bir aşk vardı. Ancak; Yılmaz’ın aşkı için öldürdüğü adama karşı Züleyha da sevdiğini korumak için istemediği bir adamla evlenmek zorunda kalır. Aralarında yaşanan aşkın bir de meyvesi vardı. Bu çocuk Yılmaz’ındı. Ama bunu kimse bilmiyordu, Yılmaz bile… Züleyha, yaşadığı bu ağır travmatik durumdan kendisine tek iyi gelen şeyin oğlu olduğunun farkındadır. Demir, Züleyha’nın hayatını kendisine empoze ediyordu. Ona ne isterse yapabileceğini ve tehditleri sayesinde onu elde tutabileceğinden bahsediyor. Bu da Züleyha üzerinde büyük bir baskı ve gerilime neden oluyordu. Onun evinde sevdiği adamla tehtid edilerek yaşamak ona zulüm geliyordu.

Tüm Dizi Kıyafetlerini incelemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 63. Bölüm Sezon Finalinde Ölecek Mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi isminden de anlaşıldığı üzere Adana’nın Çukurova ilçesinde çekimleri yapılmaktadır. Sezon finaline Bir Zamanlar Çukurova dizisi 63. bölümü ile veda etmişti. Fekeli, Demir’in yapacağı bir iş sözleşmesinin önüne geçerek engel olmak ister. Ancak, Demir onun sözünü ciddiye almayacaktır. Hünkar ise Adana’da kötü niyeti olan insanları fark etmiştir ve hemen harekete geçecektir. Tüm Adana’yı arkasına alarak şehrin geleceğine damgasını vuracak hamleyi yapmak üzeredirler.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Konağa Geri Mi Dönüyor? Diğer yandan da Zülayha’nın tehdit içerisinde olduğundan kimsenin haberi yoktu. Behice, yeminine rağmen elinde enjektör ile Züleyha’nın odasına girer ve onunla karşılaşır. Behice her şeyi düşünmüştü. Kapıda bekleyen askerleri bile uzaklaştırmıştı. Peki, Züleyha’ya bir şey yapacak mıydı? Behice amacına ulaşabilecek mi? En büyük gelişme ise Yılmaz’ın, Adnan’ın babası olduğunu öğrenmesidir. Bir mektupla farklı gelişmelere sahip olacak olan Yılmaz, duyduklarını kaldırabilecek mi? Dizinin yeni bölümünü merakla bekliyor olacağız. Sizler de takipte kalmalısınız.

 

grup porno

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir