Çarpışma 10.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 10.Bölüm Fragmanı

Çarpışma 10.Bölüm fragmanı yayınlandı. Adem’in Veli’in mekanına gittiği ve kafasına silah çektiği bölüm yeni hafta ile yayınlanmaya başlayacaktır. Show TV ekranların sevilen dizilerinde Çarpışma, DiziKıyafetleri ve sponsorlarını da sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Çarpışma 9.Bölümde Neler Oldu?

Kerem annesini Veli öldürmek üzeredir. Veli’ye gözyaşları içinde kalan annesi için yalvarıyor. Annesi onunla son bir kez konuşur. Annesinin Kerem’e olan sözleri onun canını çok acıtır. Kerem Veli telefonu kapattığında olduğu yerde Veli diyerek bağırır. Demir’e Kerem’in annesini öldürmesi için Veli emir verir. Silah sesi ile Böyle olmasını siz istediniz der. Kerem çaresizce annesi ağlayarak arıyor. Annesinin evine gider. Yatakta yatarken gördüğü babasının yakasına yapışır. Annesinin nerede olduğunu babasına sorar. Kerem’in babası annesinin nerede olduğunu bilmiyor demesi üzerine annesine bir şey gelirse seni öldürürüm diyerek evden çıkar. Beklenmedik bir şekilde annesi çıkıp bir anda gelir. Annesini gören Kerem sevinçten ne yapacağına şaşırmıştır. Annesini Meral kurtarmıştır.

Çarpışma Cemre elbise
Çarpışma Cemre elbise için Tıklayınız.

Kadir’in bulunduğu eve Meral, Cemre, Zeynep ve Kerem gelir. Kerem’in annesini Veli’nin elinden nasıl kurtardığını anlatır. Kerem’in annesinin başına silah çeken kişinin kim olduğunu Meral bildiğini söyler. Neden kimliğini açıklamadığını soran Annesine Meral, Kerem’in ona karşı öldürme ihtimalinden söz ediyor. Kerem’in annesi buna ikna olur. Selim ile Zeynep buluşuyor. Selim’in yapmış olduğu iş teklifini kabul ettiğini söyler. Şaşıran Selim buna çok sevinmiştir. Zeynep kendisinin varlığı bir şeyleri başlatacağını ve neler başlayacağını daha sonra görecekleri söyleyerek oradan ayrılır. Zeynep oradan ayrılır almaz masanın arkasında oturan Veli, Selim’in olduğu masaya gelir. Veli’ye yapmış olduğu teklifi Zeynep’in kabul ettiğini söyler.

Çarpışma Zeynep gömlek
Çarpışma Zeynep gömlek için Tıklayınız. ve kabanı Sorbe.

Erkenci Kuş Kıyafetlerini Görmek için Tıklayınız

Kadir’e her zaman destek olmaya çalışan Zeynep annesi içinde ona yardımcı olmak ister. Kadir, Zeynep’e zaten yanında olduğunu ve elinden geldiğini yaptığını söylüyor. Aylin’in evde getirmiş olduğu değişimi Kadir anlatır. Gitmelerini istemediklerini Zeynep’e söyler. Zeynep hiçbir yere gitmedikleri yanında olduğunu söyler. Veli ile görüşen Selim para sorunu çözecek bir yolun olduğunu söyler. Ne olduğunu soran Veli’ye paraların hazineye aktarıldığını söyler ve paralarının alınmasını emrini verir. Demir’in karşısına bu arda Kerem çıkıyor. Kerem’e bu sefer neden geldiğini soran Demir’e, önce iki adet yaralamadan suç işlediğini Ceren ve babasını bıçakladığına pişman olduğunu sorar. Kerem annesinin kafasına silahı çeken kişinin Demir olup olmadığını sorar. Meral bu değildi diyerek Kerem’e yalan söyler.

Çarpışma Belma pantolon
Çarpışma Belma pantolon için Tıklayınız ve ceket için Tıklayınız.

 

Elçin Sangu kaban
Elçin Sangu kaban ADL, incelemek için Tıklayınız.

 

Çarpışma Cemre mont
Çarpışma Cemre mont Bershka.

 

Çarpışma Zeynep mavi mont
Çarpışma Zeynep mavi mont için Tıklayınız.

Çarpışma 10.Bölüm Kıyafet Markaları

Çarpışma Dizi Kıyafetleri ve dizide oyuncuların giymiş olduğu kıyafet marklarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Ürünleri buldukça eklemeye devam ediyoruz.

Çarpışma Kerem Ceket
Çarpışma Kerem Ceket markası için Tıklayınız

 

Çarpışma Cemre Bluz
Çarpışma Cemre Bluz markası için Tıklayınız

 

Çarpışma Adem Kombin
Çarpışma Adem Kombin için Tıklayınız

 

Elçin Sangu kaban
Elçin Sangu kaban marksı için Tıklayınız.

 

Zeynep boğazlı kazak
Zeynep boğazlı kazak markası için Tıklayınız

 

3 thoughts on “Çarpışma 10.Bölüm Kıyafetleri

    1. Funda hanım bu model için birçok marka üretim yapmaktadır.O yüzden en çok benzeyeni sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir