Çarpışma 12.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 12.Bölüm Fragmanı

Çarpışma 12.Bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta giderek heyecanı artan dizide bu hafta neler yaşanacak? Çarpışma Kıyafet markaları ve tüm merak edilenler için sitemizi ziyaret etmeye devam ediniz.

Çarpışma 11.Bölümde Yaşananlar

Cemre ve Kerem birlikte çok lüks olan bir restorana gidiyor. Cemre’ye buraya niye getirdiğini soran Kerem, yemek yeriz cevabı alınca bozuluyor. Belli etmemeye çalışmış olsa da bir sorun vardır. Kerem’in yemek için gelecek hesabı karşılamak için parası yoktur. Kerem ve Cemre’nin öpüşmesine Demir şahit olur. Demir, Cemre’nin birlikte olduklarına karşı tasma takmayı sevdiğini Kerem’e söyler. Bardağı taşıran son olay sana damı taktı yoksa sözleri damga vuruyor. Kerem çok öfkelenir ve Demir’e saldırır. İkili birbirlerine yumruk yumruğa giriyor.

Asiye ile konuşan Zeynep anlatmış olduğu sözlerden Kadir’in annesinin olduğunun kanaatine varıyor. Veli onların konuşması sırasında oraya geliyor. Öfke içinde burada ne işin var diyerek Asiye’nin üzerine yürür. Veli, Zeynep’in konuşmalarından rahatsız olurken, Asiye oradan ayrıldıktan sonra O Kadir’in annesi değil mi? Sözlerinin üzerine bundan sonra bir tek bir laf edersen seni öldürürüm diyerek tehdit eder.

Çarpışma Zeynep gri ceket
Çarpışma Zeynep gri ceket için Tıklayınız.

 

Çarpışma Cemre Kırmızı Kazak
Çarpışma Cemre Kırmızı Kazak markası için Tıklayınız. Etek markası için Tıklayınız

Kuzgun Dizi Kıyafetleri görmek için Tıklayınız.

Zeynep’e artık annesinin bulmasının çok zor olduğunu söyleyen Kadir, bulmak için Veli’nin ulaşabileceği tüm delilleri ortadan kaldırdığını söylüyor. Veli’nin tehditleri sonrasında Zeynep sadece susarak dinlemek zorunda kalıyor. Zeynep, Veli’nin yanına gider ve buluşur. Kadir ile ilgili öğrenmek istedikleri Veli’ye sorar. Zeynep’in asıl amacı Kadir’in annesi ile ilgili öğrenebileceği her şeyi öğrenmektir. Zeynep, Veli’ye Kadir’in annesinin neden korktuğu için hatırlatır ve sorar. Veli’nin cevabı annesinin asıl Kadir’in babasından korktuğundan bahseder. Sözlerinden devam ederken Kadir’in babasının öyle bir işte parmağı var ki Kadir bunları öğrense babasını bile öldürür. Çünkü Kadir babasına ulaştığı anda katil olmuş olacak, nedeni ise bütün acıların sorumlusunun onun olduğunu söylüyor. Kadir aynı zamanda onları uzaktan izlemeye devam eder.

 

Çarpışma Zeynep kabanı
Çarpışma Zeynep kabanı markası için Tıklayınız. Çanta markası miaouofficial                            Triko markası için Tıklayınız

Çarpışma 12.Bölüm Kıyafet Markaları

Çarpışma dizisinde yer alan oyuncuların giymiş olduğu kıyafet markalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Çarpışma Kerem nereden giyiniyor? Çarpışma Kadir nereden giyiniyor? Çarpışma Zeynep nereden giyiniyor? Çarpışma Cemre nereden giyiniyor? tüm merak edilenler için takip etmeye devam ediniz.

Cemre Trençkot markası
Cemre Trençkot markası için Tıklayınız. (Stokta kalmamış olabilir)

 

Çarpışma Elçin sweatshirt
Çarpışma Elçin sweatshirt markası manerastudio

 

Çarpışma Belma pantolon
Çarpışma Belma pantolon markası için Tıklayınız. Ceket markası için Tıklayınız

 

Çarpışma Zeynep gömlek
Çarpışma Zeynep gömlek markası için Tıklayınız

 

Çarpışma Cemre elbise
Çarpışma Cemre elbise markası için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir