Çarpışma 14.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 14.Bölüm Fragmanı

Çarpışma 14.Bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen yeni bölümde Cansız’a giden Kadir karısının ve kızının ölümünden sorumlu tuttuğundan onu bulması gerektiğini açıklar. Kadir’e sadece başın sağ olsun diyerek Cansız devam eder. Çarpışma Kıyafet markaları ve fazlası için takip etmeye devam ediniz.

Kadir deri ceket
Kadir deri ceket Desa,incelemek için Tıklayınız.

 

Kadir siyah ceket
Kadir siyah ceket için Tıklayınız.

 

Çarpışma Zeynep yeşil ceket
Çarpışma Zeynep yeşil ceket İpekyol, incelemek için Tıklayınız.

 

Çarpışma Cemre elbise
Çarpışma Cemre elbise Yasemin Karagüle.İncelemek için Tıklayınız.

 

Çarpışma Zeynep Tül Body Büstiyer
Çarpışma Zeynep Tül Body Büstiyer incelemek için Tıklayınız

 

Belma kaban
Belma kaban Mavi, incelemek için Tıklayınız.

 

Çarpışma Zeynep bot
Çarpışma Zeynep bot için Tıklayınız.

 

Çarpışma Cemre ceket
Çarpışma Cemre ceket ve etek Que,incelemek için Tıklayınız.

 

Elçin Sangu bluz
Elçin Sangu bluzu Oysho,incelemek için Tıklayınız.

 

Cemre topuklu ayakkabı
Cemre topuklu ayakkabı Derimod,incelemek için Tıklayınız.

Çarpışma 13.Bölümde Neler Oldu

Annesinin adresini Zeynep’ten öğrenen Kadir, daha sonra annesi Asiye’nin oturduğu eve gider. Kapıyı çalar ve karşısına çıkan kişiye burada siz mi oturuyorsunuz diye sorar. Zilin sesini duyan Asiye konuşmaları duyar ve kapıya doğru gider. Kadir’e kapıya çalan kişi ben burada yaşıyorum fakat ev sahibi değilim der. Kapıyı açan kişiye burada oturanı çağırır mısınız der. Asiye bu sırada endişelidir. Kadın kim geldi diyeyim diye Kadir’e sorar. İlk cevabı Kadir Adalı diye söyle der. Kadın ona beklemesini söylediğinde daha sonra Yusuf geldi deyin diyerek söyler. Kapıyı açan kadın bir kez daha sorar ve Kadir Oğlu Yusuf geldi deyin der. Bu sözleri kapının ardından duyan Asiye çok heyecanlıdır. Olduğu yerde titremeye başlamıştır. Asiye kapıyı açan kişiye ben sana söylemiştim o kapı bir gün çalacak demiştim der. Asiye Oğlumu içeri al diye cevap verir. Kadın Kadir’i içeri davet eder.

Kıvanç Tatlıtuğ yeşil gömlek
Kıvanç Tatlıtuğ yeşil gömlek için Tıklayınız.

Zeynep parkta Aylin ile oturduğu sırada yanlarına Veli gelir. Veli’yi gören Aylin hemen ona sarılır. Veli’yi gören Aylin Veli’ye bakarak onu nasıl olduğunu sorar. Aylin’e merak etme ben iyiyim der. Anne olmak ne demek biliyor musun sorusunu soran Aylin, Veli’yi şaşırtmıştır. Veli fedakar olmak anne olmaktır cevabını Aylin’e verir. Bu durum karşısında Zeynep kızının elinden tutarak hemen oradan kalkarak gider. Aylin’e el sallayan Veli giderken arkasından Sevdiklerinin mutlu olması için sevmediklerini katlanmaktır diyerek seslenir.

Kuzgun Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Çarpışma Kıvanç Kaban markası
Çarpışma Kıvanç Kaban markası için Tıklayınız

Annesinin ölümünde sahte belge düzenleyen Doktorun evine Cemre gider. Kapıyı çalar ama cevap veren yoktur. Tekrar kapıya vurduğunda kapı kendinden açılıyor. Kaan bey diyerek seslenen Cemre içeriye girer. Salona giren Cemre şok oluyor. Doktor Kaan kafasından vurulmuş olarak yatmaktadır. Korku ve panik yaşayan Cemre hemen evi terk ediyor. Selim ise o sırada silahında susturucu ile başka odada gizlice gitmesini beklemektedir.

Çarpışma 14.Bölüm Kıyafet Markaları

Çarpışma’da giyilen oyuncuların kıyafetleri ve sponsor marklarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dizi Kıyafetleri ve markalarını sizler için yazımıza ekliyoruz.

Çarpışma Dizisi Zeynep bot
Çarpışma Dizisi Zeynep bot incelemek için Tıklayınız

 

Çarpışma Cemre kazak
Çarpışma Cemre kazak incelemek için Tıklayınız

 

Çarpışma Kerem Ceket
Çarpışma Kerem Ceket markası için Tıklayınız

 

Cemre Trençkot markası
Cemre Trençkot markası için Tıklayınız. (Stokta kalmamış olabilir)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir