Çarpışma 15.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 15.Bölüm Fragmanı

Çarpışma 15.Bölüm Kıyafetleri görebileceğimiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Kadir göz altına alınıyor. Kadir, Cemre ile konuşurken veda eder gibi sarf ettiği sözler hakkında Cemre ne olduğunu anlayamıyor. Cem ise anlayamadığı konuşmalar sonrasında çok kaygılı oluyor. Asiye’nin Zeynep ile konuşurken panik ve korku halleri bu bölümde çok dikkat çekmektedir. Polisler ile birlikte Kadir, Asiye’nin evine girerken gördüğümüz sahnede heyecan fazlası ile artmaktadır.

Çarpışma Zeynep sarı elbise
Çarpışma Zeynep sarı elbise H&M.

Cansız ve Kadir’in karşılıklı söz düellosu Veli^den gelen ”Hadi öldürün birbirini” duyulan sözler fazlasıyla merak uyandırmaktadır ve Kadir ve Cansız karşı karşıya mı diye düşündürüyor. Zeynep’e kendisini ne kadar sevdiğini Kadir’in sormuş olduğu, Zeynep’in ise seviyorum çok seviyorum diye cevap verdiği fragmanda bizi neler bekliyor görmüş olacağız. Çarpışma Kıyafet sponsorları ve merak ettikleriniz yeni bölüm ile sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Kıvanç Tatlıtuğ gözlük
Kıvanç Tatlıtuğ gözlük için Tıklayınız.

 

Elçin Sangu mor ceket
Elçin Sangu mor ceket için Tıklayınız.

 

Kıvanç Tatlıtuğ ceket
Kıvanç Tatlıtuğ ceket için Tıklayınız.

 

Cemre çizgili kazak
Cemre çizgili kazak için Tıklayınız.

Çarpışma 14.Bölümde Yaşananlar

Çarpışma son bölümde Asiye, Zeynep’i arayarak Kadir’i görmek istediğini ona söylüyor. Asiye ona Zeynep’in yardım edecek olmasından dolayı çok mutludur. Cansız’ın gelmesi Asiye’nin mutluluğunu çok kısa sürdürüyor. Asiye kendini odada köşeye kapatarak ne yapacağını bilmez halde düşünmektedir. Asiye kendisini rahat bırakmayan ona huzur vermeyen Cansız’ın yüzüne bakmıyor. Asiye’ye kendisi ölene kadar bu dünyada rahat yüzü göstermeyeceğini söylüyor.

Elçin Sangu beyaz ceket
Elçin Sangu beyaz ceket H6byhazalozman.

 

Çarpışma Zeynep yeşil ceket
Çarpışma Zeynep yeşil ceket incelemek için tıklayınız

Çarpışma Kıyafet Sponsorları

Cansız ona Veli’nin hesap sormasında sessiz kalıyor ve onu da alıp diğer kişilerin yanına gider. Cansız onların yanına gider gitmez konuşmaya başlayarak, namluyu Adem’e çevirmeden önce onu tanıyan kişiyi kafasına sıkar. Veli, Adem’in zorda olduğunu gördüğünde onu korumak için kendini olayın içine sokar. Adem eline aldığı silah ile Veli’ye namluyu çeviriyor.

Kadir deri ceket
Kadir deri ceket Desa,incelemek için Tıklayınız.

Hercai Kıyafetleri için tıklayınız.

Kadir, Cansız’ı bulacağını hesap ederek öğrenmiş olduğu adrese gider ve Zarif’i zorlar. Asiye, dükkanın dışında Veli’ye ne isterse yapacağını çünkü Kadir’i bir kez daha kaybetmek istemediğini söylüyor. Asiye’yi yollayan Veli yaşananları zevkle izlemektedir. Zarif, Cansız’ın kafasına Kadir’in sıkmak istemesini alaya alarak köstekli saatini bile ondan alamadığını söylüyor. Kadir, Zarif’e bir anlaşma teklif ederek saate karşı ondan Cansız’ı ister. Kadir’i öldürmeyen Cansız, Veli’yi öfkelendirmiş ve onun mekanına hesap sormaya gelmesine sebep oluyor.

Çarpışma 15.Bölüm Dizi Sponsorları

Çarpışma dizisi haftalar geçtikçe hayran kitlesi oldukça artmaktadır. Çarpışma 15.Bölüm Kıyafetleri ile birlikte tüm Dizi Kıyafetleri ve marklarının yayınlanacağı yeni bölümde merakla beklenmektedir.

Kıvanç Tatlıtuğ yeşil gömlek
Kıvanç Tatlıtuğ yeşil gömlek incelemek için tıklayınız

 

Çarpışma Kerem Ceket
Çarpışma Kerem Ceket markası için Tıklayınız

 

Belma kaban
Belma kaban incelemek için tıklayınız

4 thoughts on “Çarpışma 15.Bölüm Kıyafetleri

  1. Çarpışma 15. Bölüm cemrenin giydiği kaban siyah yakasında kırmızılık var lütfen markası nedir bulamıyorum

      1. Evet buldum siyah diye aklımda kalmış griymiş ☺️ Çok teşekkür ederim. Satın alabileceğim mağaza bulamadım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir