Çarpışma 16.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 16.Bölüm Fragmanı

Çarpışma 16.Bölüm Kıyafetleri ve Dizi sponsorlarının yayınlanacağı yeni fragmanda Cansız ve Kadir arasında yaşanan telefon görüşmesi merakla beklenirken, Kerem’in de içeride yaşadığı çaresizlik heyecanla beklenmektedir. Cemre ve Kerem aşkı fazlasıyla alevlenmeye devam ediyor. Veli ve Kadir bu bölümde karşı karşıya geldiği görülmektedir. Selim’in kendisini kışkırtmasına karşın Kadir’in ona dersi verdiği tanıtımda sürprizlere karşılaşacağız gibi gözükmektedir.

Çarpışma Cemre Tulum markası
Çarpışma Cemre Tulum incelemek için tıklayınız

 

çarpışma Cemre Kaban
çarpışma Cemre Kaban Palto_i

 

Mango indirimli elbise önerisi
Mango indirimli elbise önerisi için tıklayınız

Cansız telefon ile Kadir’i arayarak eşi ve kızını kendisinin öldürdüğünü itiraf ettiği bölümde, Veli’nin etmiş olduğu intikam yemini ve Selim’in gördüğü olaylar karşısında da onun öfkesi dikkat çekmektedir. Kadir ve Demir arasında yaşanan kavga gerilimi yükseltmektedir. Cansız’ı aradığı sırada vurulan Kadir’in Zeynep’e ‘’insan sadece bir şeyi merak eder, oda ne zaman öleceğini sözleri‘’ onu gözyaşları içinde bırakır.

 

Kıvanç Tatlıtuğ ceket
Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışmada giydiği ceket incelemek için tıklayınız

 

Kıvanç Tatlıtuğ Gömlek
Kıvanç Tatlıtuğ Gömlek incelemek için tıklayınız
Çarpışma Kadir Takım Elbise markası
Çarpışma Kadir Takım Elbise markası Ramsey incelemek için tıklayınız

Çarpışma 15.Bölüm Özeti

Kerem eve döndüğü sırada çalınan motoru sokakta bulur ve bu haberi hemen ustasını arayarak verir. Motoru alarak tamirhaneye götürür. Cemil ve Yakup da aynı amda tamirhaneye gelir. Tamirhanenin kapısını çok kolay açan Cemil içeriye girer. Cemil’in içeri girdiğini gören Yakup, susturuculu silahını çıkartarak Cemil’i hiç düşünmeden kafasından vurur. Silahını temizleyen Yakup tamirhaneye bırakır. Kerem’de oraya geldiğinde Cemil’in öldüğünü görüyor. Polisler de o sırada gelir ve olan biten cinayeti Kerem’in üzerine kalır.

Mango Mini Etek önerileri
Mango Mini Etek önerileri için tıklayınız

 

Kıvanç Tatlıtuğ Kot Ceket
Kıvanç Tatlıtuğ Kot Ceket incelemek için tıklayınız

Veli, Bahar’ı arıyor. Bahar’a kendisine vermiş olduğu numarayı aramasını söyler. Bahar Zeynep’i arayarak, Asiye’nin geçirdiği krizi ve hastaneye oğlunu görmezse gitmeyeceğini söylediği ona anlatıyor. Kadir’i hemen Zeynep arar. Veli yapmış olduğu planın ikinci kısmını devreye sokarak, Cansız’a da telefonda aynı yalanı söyler. Kadir’in peşinde Veli kimseyi göndermeyeceğini söyler. Buna karşın Cansız gideceğini söyler.

Cemre çizgili kazak
Çarpışma Cemre çizgili kazak incelemek için tıklayınız

Çarpışma 16.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Asiye’nin evine Cansız gelir. Bahar’da aynı zamanda evden kaçıyor. Kadir’de bu sırada eve gelir. Cansız’ı gören Asiye şok olmuştur. Kadir eve gelmek üzere merdivenleri çıktığı sırada Veli’nin vermiş olduğu adrese polislerde gitmektedir. Cansız arkasını dönerek Asiye ile karşı karşıya gelir.

Polisler Kerem’e kelepçe takarak ekip arabasına bindiriyor. Kerem emniyete getirildiğinde Cemre’yi arar ve kendisinden affetmesini ister. Telefonda Cemre çok endişelenmiştir. Kerem ile konuşurken ona neler olduğunu sorarak anlamaya çalışıyor. Gözyaşları içinde olan Kerem başına gelen en güzel şeyin kendisi olduğunu söylerken Cemre’de gözyaşları içinde kalır.

Kıvanç Tatlıtuğ gözlük
Çarpışma Kıvanç Tatlıtuğ gözlük incelemek için tıklayınız

Çarpışma 16.Bölüm Kıyafet Sponsorları

Çarpışma Dizisi hemen hemen en heyecanlı bölümlerinden birinin yaşanacağı yeni bölümde Çarpışma 16.Bölüm Kıyafetleri ve dizi modasını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Dizide güzel oyuncularından olan Cemre’nin oldukça dikkat çeken fiziği ile birlikte ne giyse yakışan kıyafetleri de merak edilmektedir. Çarpışma Cemre Kıyafetleri ve fazlasını güncellemeye devam ediyoruz.

Elçin Sangu mor ceket
Çarpışa Zeynep mor ceket incelemek için tıklayınız

 

Çarpışma Kıvanç Siyah Gömlek
Çarpışma Kıvanç Siyah Gömlek incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir