Çarpışma 18. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çarpışma 18. Bölüm Fragmanı

Çarpışma 18. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve markalarını yayınlayacağımız yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide bu hafta bölümünde Kadir, Haydar müdür ile konuşur. Haydar müdür ona yeni bir celladın var der. Zeynep’i oradan çıkaracağını Kadir söyler. Meral ve Yakup arabada beraber Kerem’e çarpar. Cansız ve Kadir arasındaki olan büyük restleşme yaşanır. Çarpışma Dizisinde giyilen kıyafetler sitemizde sürekli güncellenmeye devam edecektir.

Çarpışma Meral gözlükleri
Çarpışma Meral gözlükleri için Tıklayınız.

Çarpışma 17. Bölüm Özeti

Selim’den istediği şartları tek tek Kadir sıralamaktadır. Cansız bu sırada Kadir’i arayarak beni arıyormuşsun der. Kadir, Cansız’a seni bulmaya çok yaklaştım der. Kadir ile konuşan Cansız sana 48 saat süre verdim eğer beni bu sürede bulamazsan seni öldüreceğim der. Kadir onun kendisini izlediğini farkında vararak çok sinirlenir. Kadir masadan kalkarak Selim’e 48 saat mühlet verir.

Çarpışma Kerem deri ceket
Çarpışma Kerem deri ceket için Tıklayınız.

 

Çarpışma Zeynep topuklu ayakkabı
Çarpışma Zeynep topuklu ayakkabı İlvi, ürün için Tıklayınız.

 

Çarpışma Cemre deri ceket
Çarpışma Cemre deri ceketin beyazını çok beğendik ve sizler için paylaşıyoruz. İncelemek için Tıklayınız.

 

Çarpışma Cemre siyah bot
Çarpışma Cemre siyah bot için Tıklayınız.

 

Elçin Sangu bluz
Elçin Sangu bluz incelemek için tıklayınız

Veli ise Belma videoyu neden istediğini Belma’ya söyler. Eğer bu videoyu kaldıramazsa Selim’den hiç para alamayacağını ve boşandıklarında da paralarına dokunmayacağını söyler. Videoyu alıp eğer yok ederse Selim her şeyini alabileceğini söyler. Bunun karşılığında Belma videoyu ona verip vermeyeceğini sorar. Veli videoyu kendisi için kullanacağını ona vermeyeceğini söyler. Videoyu Selim’e gösterir. Selim ise izledikleri karşısında ne yapacağını çok şaşırmıştır.

Kerem çarpışmada giydiği Deri Ceket
Kerem çarpışmada giydiği Deri Ceket incelemek için tıklayınız (indirimde)

Cansız ve Kadir’den Adem’in intikamını alarak büyük acılar yaşatacağını Veli ant içer. Veli’den kaseti kendisine getirmesi için Cansız 48 saat süre verir. Kerem’i cezaevinden çıkarmak için uğraşan Cemre ve Kadir büyük gayretle çalışır. Onlara destek verenlerin içinde Serpil ve Zeynep’te vardır. Kerim’i içerden çıkarmanın bir yolu Yakup ve Meral’e diğer yolda Ömer’i göstermektedir. Kerem cezaevinde çok zor durumdadır. Selim ve Veli’nin planlamış olduğu ölüm tuzakları çoktan işlemeye başlamıştır. Saldırıya uğrar. Veli’ye uğraşan Kadir, Adem’i öldüren sensin değil mi diye sorar. Adem’i öldürmediğini söylese de Kadir’i ikna edemez. Kadir, Cansız’ın peşindedir. Zarif ona kendisine Cansız’ı bulması için yol gösterecek isim verir. 

Çarpışma Cemre Tulum markası
Çarpışma Cemre Tulum incelemek için tıklayınız

Çarpışma 18. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Cevdet’ten Cansız’ın mekanına götürmesini ister. Fakat Cansız’ı ona bir pususu olduğundan haberi yoktur. Kadir Cevdet’in götürmesi ile limana gelir. Kadir onun işi bozmaması için ağzını bantlayarak bagaja koyar. Kadir, Cansız’ı orada bulmak için konteynırlar arasında dolanırken bir adam görür ve hemen saklanır. Kadir adamları teker teker indirirken Cansız onu konteynırların arasından gizlice seyretmektedir. Dizi Sponsorları ve kıyafetleri güncellenmeye devam edecektir.

Çarpışma Cemre Bluz
Çarpışma Cemre Bluz markası için Tıklayınız

 

Elçin Sangu mor ceket
Çarpışam Zeynep mor ceket incelemek için tıklayınız

 

Çarpışma Cemre Elbise markası
Çarpışma Cemre Elbise markası Diesel incelemek için tıklayınız

 

Cemre çizgili kazak
Çarpışma Cemre çizgili kazak incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir