Çarpışma 19. Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 19. Bölüm Fragmanı

Çarpışma 19. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarında yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadir bomba yerleştirilen aracın içinde Zeynep, Kerem ve Cemre’yi gördüğünde şok olur. Rus Ivan patlattığı bomba ile arabada gözükenler ölüp ölmeyeceği merakla beklenmektedir. Çarpışma Cemre Kıyafetleri ve fazlası için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Çarpışma 18. Bölüm Özeti

Kadir’i Selim vurmuştur, o yaralı halde yerde yığılmışken Cansız yanına geliyor. Cansız yerde yatak Kadir’in üzerinde çelik yeleği görünce rahatlamıştır. Kadir hızlıca hastaneye kaldırılarak ameliyata alınıyor. Sırtına aldığı kurşun çıkarılıyor. Kadir’in hayati tehlikesi yoktur ve kısa sürede ayağa kalkmıştır. Cansız, Kadir’in kendi oğlu olduğunu öğrenir ve Veli ile Selim’in yakalanması için kendi adamlarını görevlendirir. Cansız’ın adamlarının Selim ve Veli’nin ofislerini basar fakat ellerinden kaçarlar. Cansız’ın düşmanları artık Veli ve Selim’dir.

Elçin Sangu mavi gömlek
Elçin Sangu mavi gömlek için Tıklayınız.

 

Cengiz Abazoğlu Elbise tasarımları
Cengiz Abazoğlu Elbise tasarımları incelemek için tıklayınız

Çarpışma 19. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kadir’in yattığı hastaneye Cansız gelir. Onun Zeynep’in oğlu olduğundan şüphe duyan Cansız, Kadir’in oğlu Yusuf olup olmadığını sorarak Asiye’nin boğazına yapışır. Cansız’a gerçeği Asiye anlatır.        Veli’de bu sırada hastaneye geliyor. Kadir’in odasında Veli ve Cansız yan yanadır. Bu ikilinin arasında yaşanan gerilim had safhaya ulaşmıştır. Veli ve Cansız birbirlerine meydan okurlar. Kadir’in Cansız’ı öğrenebilecek olmasından Zeynep ve Asiye panik duymaktadır.

Çarpışma Meral gözlükleri
Çarpışma Meral gözlükleri incelemek için tıklayınız.

Kuzgun Dizi Kıyafetleri incelemek için Tıklayınız.

Kapısına gelen polislerin Zeynep’in zimmetine para geçirme suçundan gözaltına alınacak olması onu şoke sokar. Cemre ve Kerem gün geçtikçe birbirlerine daha da fazla yakınlaşırken, Meral Yakup tarafından saldırıya uğrar. Selim kendisine Belma ve Demir’in yaptığı ihanetten dolayı Belma’yı vuruyor. Belma’nın öldüğünü düşünen Selim’in üzerindeki baskı daha da artmıştır. Selim Cansız’dan kendisini kurtarmak için yardım ister. Selim, Kadir’e gerçekleri anlatması için Cansız’ı tehdit ederken, Cemre’nin hayatıyla tehdit edilmesi onu büyük şoka uğratır. Selim’den kızının hayatı karşısında Cansız kendi hayatı ister. Selim kapana kısılmıştır ve bunun da farkındadır. Selim öldürmüş olduğu karısının mezarına gittiği sırada Cemre’de gelir. Kerem’de Cemre’yi takip ederek oraya gelir.

Çarpışma Kerem deri ceket
Çarpışma Kerem deri ceket incelemek için tıklayınız.
Mango Sezon Sonu indirimleri
Mango Sezon Sonu indirimleri incelemek için tıklayınız

 

Kerem çarpışmada giydiği Deri Ceket
Kerem çarpışmada giydiği Deri Ceket incelemek için tıklayınız (indirimde)

Çarpışma 19. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Yanlarına gelen Kerem’e Selim silahı uzatır. Kadir’de onun arkasından gelerek Selim’e artık teslim olmasını söyler. Selim, Cemre’nin yaşaması için silahı kendi kafasına dayayarak tetiğe basar ve hayatına son verir. Rus Ivan’ın Kadir’in paralarına el koymasından dolayı hesaplaşmaya geleceğini Cansız Veli’ye söyler. Rus Ivan Veli ile birlikte aynı zamanda Kadir’den intikam almak için gelmektedir. İntikam için gelen Rus Ivan’ı Haydar Müdür Kadir’e anlatıyor. Kim olduğunu soran Kadir’e o Cellat diye karşılık verir. Kadir sorduğu kimin Cellatı sorusuna senin diyerek cevap alır. Dizilerde Oyuncu Kıyafetleri ve sponsorları sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir.

Çarpışma Cemre deri ceket
Çarpışma dizi Cemre deri ceket incelemek için tıklayınız.

 

Elçin Sangu bluz
Elçin Sangu bluz incelemek için tıklayınız

 

Çarpışma Cemre Tulum markası
Çarpışma Cemre Tulum incelemek için tıklayınız

 

Çarpışma Cemre Bluz
Çarpışma Cemre Bluz markası için Tıklayınız

 

Cemre çizgili kazak
Çarpışma Cemre çizgili kazak incelemek için tıklayınız

1 thought on “Çarpışma 19. Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir