Çarpışma 2.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 2.Bölüm Fragmanı

Çarpışma 2.bölüm fragmanı yayınlandı. İlk bölümün izlenmesin ardından herkesin merakla beklediği yeni bölümde bizleri neler bekliyor. Heyecan dolu bölüm sonrasında, Kadir maç sonrası yaşananları hala atlatamamaktadır. Pararı Veli’ye getiren Zeynep hiç ummadığı bir olay ile karşılaşmıştır. Kadir’in yolu Zeynep ile kesişiyor ve onu taşımıştır.

Çarpışma Dizisi Cemre Ceket
Çarpışma Dizisi Cemre Ceket için TIKLAYINIZ.

 

Çarpışma Cemre kaban
Çarpışma Cemre kaban için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Eşofman Altı
Çarpışma Dizisi Eşofman Altı için TIKLAYINIZ.

 

Çarpışma Dizisi Cemre Tişort
Çarpışma Dizisi Cemre Tişort için TIKLAYINIZ.

 

Çarpışma Dizisi Belma Ayakkabı
Çarpışma Dizisi Belma Ayakkabı için TIKLAYINIZ.

Çarpışma 1.Bölümde Neler Oldu?

Show Tv kanalın bu seneye damga vuracak olan dizilerden Çarpışma 1.Bölümü ile herkesi ekran başına bağladı. Çok iyi gir giriş yapan dizi reytinglerinde kendi üst sırada ilk hafta itibari ile yerini aldı. Dizi Bir kaza ve dört yaralı insan ile başlamıştır. Polis otoparkta bir çatışmaya başlar. Baş komiser Kadir, olay yerini çatışma sonucunda diğer polis ekibine bırakarak gider. Zeynep kızına sabah kahvaltı yaptırdığı sırada Galip’i uyandırmaya yatak odasına gittiği sırada eşinin cep telefonuna gelen mesajı görür. Kızını okula gitmesi için gönderdikten sonra evin etrafında onları gözlemlemek için duran adamları fark etmiştir. Galip uyanır uyanmaz kızını sorar ve okula gittiğini öğrenir. Galip’in telefonu çalmaktadır. Veli, Galip’i arayarak buluşacakları mekanı söyler. Veli ile buluşmak için dışarı çıktığında kumar borcu yüzünden onun dışarıda önünü keserler ve iki gün içinde kumar borcunun ödemesi gerektiği söylenir.

Çarpışma Zeynep kazak
Çarpışma Zeynep kazak için Tıklayınız.

Muhteşem İkili Kıyafetleri için Tıklayınız.

Cemre sabah babasının yanına işe geldiğinden akşam bir yemeğe katılması gerektiğini öğrenir. Bunu babası istemektedir. Cemre bunu istemeyerek babasına başka bir planı olduğunu söylese de babası gitmesini söyler. Kerem dizinin ilk bölümünde ceza evinden çıkmıştır. Galip söylenen adrese gelerek Veli ile buluşur. Son yaptıkları teslimat işinde Galip’e sorun olup olunmadığı sorulur. Veli Galip’e bir iş daha olduğunu ve bu sefer miktarın daha yüksek olduğunu söyler. Galip yapmak istemez fakat Veli’den büyük bir tehdit almaktadır. Galip bu iş için yüklü miktarda para istemiştir.

Çarpışma Zeynep ayakkabı
Çarpışma Zeynep ayakkabı için Tıklayınız.

Kadir yaptığı operasyon sonrasında Sarıyer takımın amigoluğunu yapmak için maça gider. Bu sırada hapisten yeni çıkan Kerem’i görür ve onun yanına gider. Kerem hapse girmeden önce yakalandığı sıradaki anı hatırlar.
Cemre babasının zorla gitmesi gerektiği toplantı yerine gelir. Fakat Cemre orada kimseleri göremez. Babasını arayacağı sırada bir anda sürpriz ile karşılaşır ve herkes onun doğum gününü kutlamak için orada olduğunu görür. Kadir akşam evine geldiğinde kızının ödev konusu olan mektubu yazması istenir. Kadir ödeve yapması için eşinden bir isteği vardır. Kızı ve eşinin onunla birlikte maça gelmeleridir.

Çarpışma Küçük Zeynep
Çarpışma Küçük Zeynep Yelek için TIKLAYINIZ.

 

Çarpışma Dizisi Belma Pantolon
Çarpışma Dizisi Belma Pantolon için TIKLAYINIZ.

 

Çarpışma Zeynep kaban
Çarpışma Zeynep kaban için Tıklayınız.

Kerem içeriden çıktıktan sonra arkadaşının evine gelir ve evi çok beğenir. Nasıl bu durumlara geldiğini merak ettiğinden sorar. Arkadaşı ona yaptığı işlerden teklif eder ve çok ısrarlıdır. Fakat Kerem buna çok kızar ve arkadaşının yanından ayrılarak ailesinin yanına gider.Kadir sabah işe geldiğinde onun yolunu gözleyen Haydar Müdür odasına çağırır ve bağırmaya başlar. Kadir’in yapmış oldukları operasyonda herkesin ölmesinden dolayı çok öfkelidir. Fakat Kadir’in hiç umurunda değildir ve onu delirtmeye devam eder.

Kadir ailesini ikna etmiş ve maça gitmişlerdir. Maç sonunda onları beklenmeyen bir olay yaşanmaktadır. Kadir birisinden şüphelenmiş ve silah çıkardığını görür. Beklenmeyen bir olay bir canlı bombadır. Kadir canlı bomba taşıyan adama yapma diye bağırsa da canlı bomba patlamıştır. Bombanın patlaması çok şiddetlidir ve etrafı ölü ve yaralı insanlar sarmıştır. Kadir’in gözü kızı ve eşini aramaktadır.

Çarpışma 2.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma yeni bölüm Dizi kıyafetleri ve markaları sayfamızda yer alacaktır. Merak ettiğiniz ürünleri bizlere yorum olarak yazmanızı rica ederiz ve önerdiğiniz kıyafetleri atabilirsiniz.

Çarpışma Dizi Çocuk kıyafetleri
Çarpışma Çocuk kıyafetleri Küçük Zeynep Kaban için Tıklayınız. Küçük Aslı Elbise için TIKLAYINIZ.

 

Çarpışma Dizisi Kıvanç Kemer
Çarpışma Dizisi Kıvanç Kemer için TIKLAYINIZ.

 

Çarpışma Meral Ceket
Çarpışma Meral Ceket marka ve fiyat için TIKLAYINIZ.
Çarpışma Elçinsu Kıyafet markası
Çarpışma Elçinsu Kıyafet markası için TIKLAYINIZ.
Çarpışma Melisa Elbise
Çarpışma Melisa Kıyafet marka ve Fiyatı için TIKLAYINIZ.

 

Çarpışma Kerem Kot Ceket
Çarpışma Kerem Kot Ceket marka ve fiyat için TIKLAYINIZ.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir