Çarpışma 20. Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 20. Bölüm Fragmanı

Çarpışma 20. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının da yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda Cansız ve Kadir arasında yaşanan çekişme devam etmektedir. Yeni bölümdeki olaylar büyük çekişmelere sahne oluyor. Bu bölümde Cansız ve Kadir karşı karşıyadır. Cansız’a silahını doğrultan Kadir, Cansız’ın o olup olmadığını Veli’ye sorar. Cansız’ı Kadir alıkoyar. Cansız ile konuşan Kadir ona senin Hayat neyini aldı diye sorar. Cansız’ın verdiği cevap oğlumu aldı olur. Kadir bu sözler karşısında çok etkilenir. Çarpışma Dizide giyilen Kıyafetler için sitemizi incelemeniz yeterlidir.

Çarpışma Zeynep trençkot
Çarpışma Zeynep trençkot için Tıklayınız , spor ayakkabıları için Tıklayınız ve pantolonu için Tıklayınız.

 

Çarpışma Zeynep spor ayakkabı
Çarpışma Zeynep spor ayakkabı için Tıklayınız.

Çarpışma 19. Bölüm Özeti

Çarpışma dizisi geçen hafta 19. Son bölüm ile ekranlara geldi. Çarpışma son bölümde Meral’in darp edildiği haldeki fotoğrafı Yakup, Kerem’e gönderiyor. Fotoğrafı gören Kerem çıldırıyor. Kerem’e kendisini bulması için Meral mesaj olarak konum gönderiyor. Yakup’un sakladığı yerde Meral’i Kerem bulur. Yakup, Kerem’e tuzak kurmuştur ve Meral’in içinde bulunduğu aracı hızla giderek onun üzerine sürüyor. Kerem o sırada ölüm ile yüz yüze gelirken, Meral’i alan Yakup hemen oradan kaçıyor.

Elçin Sangu mavi gömlek
Elçin Sangu mavi gömlek incelemek için tıklayınız.

 

Çarpışma Elçin Sangu Kıyafet kombini
Çarpışma Elçin Sangu Kıyafet kombini louisvuitton Elçin elbise tercihleri için tıklayınız.

Çarpışma 20. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Adalı’nın aracına para karşılığında Ivan bomba koyması için Ahmet’i görevlendirir. Kadir ise Cemre, Kerem ve Zeynep ile birlikte yola çıkıyor. Yolda gittiği sırada Adalı kendisini bir aracın takip ettiğinin farkında olur. Ivan’ın adamları Kadir’i takip ederken araçta bulunanlara kurşun yağdırıyor. Aracı kullanan Kadir bir yandan da saldırganlara karşı ateş açıyor. Kısa süre sonra arabanın etrafında olan Ruslar oradan uzaklaşıyor. Öfke içinde araçtan ine Kadir onlara ateş açar. Çarpışma 20. Bölüm Kıyafetleri ve Dizi sponsorları kıyafet markaları sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir.

Çarpışma Cemre deri ceket
Çarpışma Cemre deri ceket incelemek için tıklayınız.

 

Çarpışma Meral gözlükleri
Çarpışma Meral gözlükleri incelemek için tıklayınız.

 

Oysho bikini koleksiyonu
Oysho bikini koleksiyonu için Tıklayınız.

Çarpışma 20. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Aracına silah açanların oradan bir anda uzaklaşması sonrasında Kadir araca bomba koyulduğunu hemen anlıyor. Araçta bulunan Cemre, Kerem ve Zeynep’e aracın içinden çıkmaları için bağırıyor. Ivan ise o anda bombanın bağlı olduğu telefonu arar.

Geri dönen Kadir aracın içinde bulunanları çıkması için panik içinde bağırıyor. Araç bulunanlar ne olduğu anlamaya çalışırken bir anda bomba yüksek sesle patlamaktadır. Kadir o sırada çok büyük bir şok yaşadığı sırada silah sesleri de gelmeye başlıyor. Mermiler havada uçarken ortalık tamamen savaş alanına dönmüştür. Zeynep, Kerem ve Zeynep’i durumu farkında olan Cansız’ın son bir hamlesi ile kurtulmalarını sağlıyor.

Çarpışma Kerem deri ceket
Çarpışma Kerem deri ceket incelemek için tıklayınız.

 

Elçin Sangu bluz
Elçin Sangu bluz incelemek için tıklayınız

 

Çarpışma Kerem Ceket
Çarpışma Kerem Ceket markası için Tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.