Çarpışma 3.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 3.Bölüm Fragmanı

Show Tv ekranlarının en yeni dizilerinden olan Çarpışma dizisi son bölümüyle izlenme rekorları kırdı. Dizide olaylar ve konular iyici belli olmaya başladı. Çarpışma Dizi kıyafet markaları da yeni bölümde sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.

Çarpışma Zeynep Kazak
Çarpışma Zeynep Kazak için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Aslı Elbise
Çarpışma Dizisi Aslı Elbise için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Belma Kaban
Çarpışma Dizisi Belma Kaban için Tıklayınız.

Çarpışma 2.Bölümde Neler Oldu?

Nefeslerin tutulduğu ilk bölümden sonra Çarpışma 1.Bölümde yaşanan kaza ile son bulmuştu. Herkesin beğenisini kazanan ve ilk bölümden itibaren merakla beklenen dizinin 2.bölümü yayınlandı. Zeynep’in çocukluk hikayesi ile başlayan bölümde babası polistir. Babası göreve gittikten sonra evin kapası çalar ve polis memurları Sulu boya ile eve gelirler. Babasının bir daha dönmeyeceğiniz anlatırlar. Zeynep daha sonra Çocuk Esirgeme Kurumuna gönderilir. Çocuk Esirgeme Kurumunda Kadir ile karşılaşır.

Çarpışma Dizisi Zeynep Mont
Çarpışma Dizisi Zeynep Mont için Tıklayınız.

 

Çarpışma Cemre hırka
Çarpışma Cemre hırka için Tıklayınız.

 

Çarpışma Cemre etek
Çarpışma Cemre etek için Tıklayınız.

 

Çarpışma Cemre ceket
Çarpışma Cemre ceket için Tıklayınız.

Muhteşem İkili Kıyafetleri için Tıklayınız.

Kaza anında Zeynep kendine gelir ve karşı arabada Kadiri görür. Kadir baygın ve başı kanamaktadır. Zeynep kendisine gelen telefondan sonra yardıma gelen vatandaşın arabasını alarak hemen oradan kızına ulaşmak için gider. Kazadan yaralı olarak onun kim olduğunu bilmeden Kadir takip etmeye başlar. O sırada yanında kızın gördüğünü hayal eder. Zeynep Kızının olduğu yere ulaşır fakat bir sorun vardır. Onu Kadir takip etmiştir ve polis arabasını gördüklerinden dolayı kızını oradan götürmüşlerdir.

Çarpıma Dizisi Belma Bluz
Çarpışma Dizisi Belma Bluz marka için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Veli Kaban
Çarpışma Dizisi Veli Kaban Lufian marka için Tıklayınız.

 

Kıvanç Kaban Markası
Kıvanç Kaban Markası İçin Tıklayınız.

 

Çarpışma Cemre kaban
Çarpışma Cemre kaban için Tıklayınız.

Kadir takip ettiği kişinin Zeynep olduğunu gördükten sonra ”seni ben öldüremem ki böyle bir şey yapamamki” diyerek sayıklıyor. Zeynep ise Kadir’den beni bırak der ve kızı için çanta dolu parayı vermek istediğini söyler. Kadir bayılarak yere düşmüştür. Zeynep Kadir’e hemen kalp masajı yapmaya başlar. O sırada gelen diğer polis ekibi de Kadir’e ambulans gelene kadar kalp masajı yapmaya devam eder.

Berna’na evinde kan izlerini gördükten sonra ne yaşandığını anlamaya çalışmaktadır. Evine hırsız girdiğini kasayı kontrol ettikten sonra anlamıştır. Kazada yaralananlar hastaneye kaldırılmıştır. Kadir ise kaldırıldığı hastaneyi terk etmiş ve kızı ve eşini kaybettiği kazadan dolayı travma yaşamaktadır. Sürekli eşi ve kızı gözünün önüne gelir ve Aslı, Deniz kızım diye seslenir. Stada gider ve son yaşadıkları günü gördüğü sırada Müdür oraya gelir. Kadir’e yaşadıklarına alışmasına hayat devam ettiğini söyler ama Kadir yaşamak istememektedir. Yaşama için bir neden sorar.

Çarpışma Dizisi Cemre Ceket
Çarpışma Dizisi Cemre Ceket için TIKLAYINIZ.

 

Çarpışma Dizisi Cemre Tişort
Çarpışma Dizisi Cemre Tişort için TIKLAYINIZ.

Zeynep ifadede hiç bir şey söylemeyeceğini ve avukat Cemre olmadan konuşmayacağını söyler. O sırada kazada olan 3.arabanın Cemre olduğunu öğrenir. Cemre hastanede tedavide dir. Zeynep sorguda kendisini Kadir’e götürmelerini ve dediğini yaparsalar bütün suçu kabulleneceğini söyler.

Çarpışma 3.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma’da yer alan Dizi kıyafetleri ve sponsor markları sizlere paylaşmaya devam edeceğiz. Kadir’in kıyafetleri, Melisa kıyafetleri, Belma Elbiseleri, Zeynep kıyafetleri ve diğer oyuncuların giymiş oldukları markalar için takipte kalmaya devam ediniz.

Çarpışma Dizisi Belma Ayakkabı
Çarpışma Dizisi Belma Ayakkabı için TIKLAYINIZ.
Çarpışma Dizisi Kerem Kot Ceket
Çarpışma Dizisi Kerem Kot Ceket için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Belma Pantolon
Çarpışma Dizisi Belma Pantolon için TIKLAYINIZ.

 

Çarpışma Dizisi Kıvanç Kemer
Çarpışma Dizisi Kıvanç Kemer ve Aksesuarları için TIKLAYINIZ.

 

Çarpışma Kıvanç Deri Ceket
Çarpışma Kıvanç Deri Ceket için Tıklayınız.

1 thought on “Çarpışma 3.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir