Çarpışma 4.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 4.bölüm Fragmanı

Show Tv’nin en çok izlenen dizilerden olan Çarpışma 4.Bölüm Fragmanı ilk bölümü yayınlandı. Zeynep kızının yanında olmadığından sabredecek durumu hiç kalmamıştır. Zeynep, Kadir’e kızı için ne olur artık bana iyi haber ver diyerek, Kadir’in ona sarılması Aylin’i buldu mu sorularını akıllara getirmektedir. Zeynep, Kadir’e karşı Aylin’i bulacağını biliyordum demesinden sonra Kadir’in vereceği cevap merakla beklenmektedir. Kadir’in yeni bölümünde Kerem’i yakalaması soygun anında evde birlikte olan Demir ve Belma’yı korkutmaktadır. Çarpışma Dizi Kıyafetleri ve daha fazlasını yeni bölüm ile birlikte perşembe günü yazımızda güncellemeye devam edeceğiz.

Çarpışma Dizisi Cemre mont
Çarpışma Dizisi Cemre mont için Tıklayınız.

 

Çarpışma Kadir ceket
Çarpışma Kadir ceket Beymen,incelemek için Tıklayınız.

 

Çarpışma Kadir mont
Çarpışma Kadir mont için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Cemre palto
Çarpışma Dizisi Cemre palto için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Arif kazak
Çarpışma Dizisi Arif kazak için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Arif mont
Çarpışma Dizisi Arif mont için Tıklayınız.

Çarpışma 3.Bölümde Neler Oldu?

Kadir, Zeynep’in kızını bulabilmek adına canına dişine takarak uğraşmaya devam ederken beklenmeyen gelişmeler olmuştur. Zeynep’den aldığı bilgiler doğrultusunda Aylin’i kaçıran adamların yerini tespit etmek için ve kim olduğunu öğrenme adına harekete geçmişlerdir. Kaçıran kişinin Veli olduğunu öğrenen Kadir, onun olabileceği, bulabileceği tüm mekanlara baskın yapmaktadır. Veli’yi bulmak o kadar da kolay değildir. Veli Kadir’den kaçmanın yanı sırada geçmişlerinde yaşadıkları problemden dolayı ona kumpas kurma hamlesi yapar. Kadir Zeynep’in kızını bulmaya çalışırken aynı zamanda Kerem’i de bulmaya çalışmaktadır. Kerem Cemre’yi ilk bölümde soygunda bıçaklamış’dır.

Elçin Sangu kazak
Elçin Sangu kazak için Tıklayınız ve pantolon için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Kerem Ceket
Çarpışma Dizisi Kerem Ceket için Tıklayınız

Belma ve Demir yasak aşkı ortaya çıkacak mı? Soygun sırasında videoyu çeken Yakup yasak aşk yaşayan ikiliden yüklüce para istemektedir. Demir ve Belma çıkmaza girmiştir. Veli ile Selim arasında bir ilişki ortaya çıkmıştır. Veli Selim’den yardım istemektedir ve bu ikilin bir araya gelmesi şaşırtıcı bir olaya yer açmıştır. Selim, Veli’ye parayı bulmak için iki hafta daha süresi olduğunu ve onun istediği yardıma olumsuz cevap verir.

Çarpışma Zeynep kıyafetleri
Çarpışma Zeynep kıyafetleri Mavi,incelemek için Tıklayınız.

Şahin Tepesi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Kerem ve Cemre yüzleşmek için bir araya gelirler. Cemre Kerem’i tanımıştır. Buna karşılık Kerem Cerem’e ondan şikayetçi olmaması konusunda Demir ve Belma’nın arasında geçenleri anlatır. Ona yardımcı olması durumunda videoyu verebileceğini söyler. Kerem için başka bir çıkış planı yoktur.

Çarpışma 4.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma Dizisi Belma kaban ve bluzu en çok dikkat çeken ürünlerde yerini almış gözükmektedir. Güzel oyunculardan Cemre Karakterinin hırka ve etek fazlasıyla dikkat çekmiştir. Tüm Dizi kıyafetleri ve sponsorları için bizi takip etmeye devam ediniz.

Çarpışma Dizisi Zeynep Kaban
Çarpışma Dizisi Zeynep Kaban için Tıklayınız.

 

Çarpışma Zeynep Kazak
Çarpışma Zeynep Kazak için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Belma Kaban
Çarpışma Dizisi Belma Kaban marka ve Fiyat için Tıklayınız.

 

 

3 thoughts on “Çarpışma 4.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir