Çarpışma 5.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 5.Bölüm Fragmanı

Show Tv ekranların en çok izlenen dizilerinden olan Çarpışma 5.Bölüm fragmanı yayınlandı. Kerem’in tekrar hapishaneye düşmesiyle geçen son bölümde Yakup’un şantajları dikkat çekmiştir. Çarpışma Dizi kıyafetleri yeni bölüm elbiselerini eklemeye devam edeceğiz.

Çarpışma Aylin Mont
Çarpışma Aylin Mont için Tıklayınız.

Çarpışma Son Bölümde Neler Oldu?

Kerem’i hapishanede Zeynep bir kere daha ziyaret eder. Zeynep bıçaklandıktan sonra Kerem’ neden geri döndüğünü sorar. Kerem bu sorunun üzerine ona neyi merak ettiğini sorar. Cemre sorusunu yenileyerek tekrar aynı soruyu sorar, Neden geri döndün. Kerem, Cemre’ye buradan onun kendisini çıkartacağını söyler. Bunun nasıl olacağını soran Cemre, Kerem’de o gece villada yalnız olmadığını açıklar.

Çarpışma Dizisi Veli Ceket
Çarpışma Dizisi Veli Ceket için Tıklayınız.

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız.

Veli ile Kadir’in geçmişlerinde nasıl tanışmış oldukları ortaya çıkmıştır. Haydar müdür Kadir’i Veli’nin yanına ortak olarak vermiştir, Veli’de bir polisdir. Zeynep’in evine gelen Kadir, Veli’nin kim olduğunu ona açıklar. Kadir, Veli ile geçmişte bir hesapları olduğunu söyleyen Kadir, hesabı kapatamadıklarını ona kesildiğini söylüyor.
Yakup Belmay’a karşı yaptı şantajdan dolayı ne yapacağını şaşırtmıştır. Görüntülerden dolayı Belma’dan çok yüklü miktarda para istemektedir. Ayrıca Demir ola ilişkisinin ortaya çıkması endişelenmesi gereken başka konudur. Belma, Demir ile ilişkisinin ortaya çıkmasıdır. Belma’da istemiş olduğu fidyenin miktarını Meral’e Yakup açıklar.

Çarpışma Veli Mont
Çarpışma Veli Mont için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Cemre palto
Çarpışma Dizisi Cemre palto için Tıklayınız.

 

Çarpışma Cemre Bot
Çarpışma Cemre Bot için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Arif Ceket
Çarpışma Dizisi Arif Ceket için Tıklayınız.

Kadir’e ne kadar çok güvendiğini Zeynep’e Cemre söyler. Kadir ile geçmişini Zeynep anlatmıştır. Onu kurtaracağına Cemre söz vermiştir. Selim ile Veli buluşurlar. Paranın kaybolmasını konuşurlar. Çarpışmanın olduğu sırada kazada çıkan kimlikleri açıklar. Bunlardan birinin kendi kızı olduğunu Selim öğrenir. Yakup’un yapmış olduğu şantajı Belma, Demir’e anlatır. Yaşadıkları geceyi kaydettiklerini söyleyerek ne kadar para istediğini söyler. Demir bunu duyunca öfkelenir. Cemre ile akşam yemeğinde buluşur. Hapishaneye Kerem ile buluşmaya gittiğini Cemre söyler. Demir bu duruma şoke olur ve neden gittiğini sorduğunda ona Kerem’in anlattıklarından bahseder.

Çarpışma 5.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma Dizisinde yayınlanan Dizi kıyafet markaları ve sponsorları için bizi takip etmeye devam ediniz. Çarpışma Cemre’nin şık giyimi, Belma’nın dikkat çeken elbiseleri ve diğer oyuncuların giymiş olduğu kıyafetleri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Çarpışma Dizisi Cemre Siyah mont
Çarpışma Dizisi Cemre Siyah mont için Tıklayınız.

 

Çarpışma Kıvanç mont
Çarpışma Kıvanç mont için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir