Çarpışma 6.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 6.Bölüm Fragmanı

Çarpışma Dizisi 6.Bölüm Fragmanında Zeynep, Kadir ve Galip bir araya geliyorlar. Galip’in hiçbir şeyi olmadığını söyleyen Zeynep ona bir tokat atıyor. Tokat karşısında Galip, Zeynep’e Kadir’e baktığın gibi bakmadın diyor. Zeynep cevap olarak gözlerinde boşluğun Kadir’in boşluğu diyerek haykırıyor. Son yayınlanan fragman da silah patlıyor ve Kadir’in sesinden Ne olacaksa bugün olacak sözleri duyulmuştur. Çarpışma Dizi Sponsorları ve kıyafet markaları için yeni bölüm ile birlikte takip etmeye devam ediniz.

Çarpışma Zeynep Kaban
Çarpışma Zeynep Kaban için Tıklayınız.

Çarpışma 5.bölümde Neler Oldu

Zeynep’i köşeye sıkıştırma çabasına giren Veli yeni bir fırsat bulmuştur. Zeynep’in ellerini eski bir evde bağlıyor. Elleri bağlanan Zeynep uyandığında Aylin’i soruyor. Kızını soran Zeynep’e Veli’nin verdiği cevap kızını evde almış olduğu kadın ile karşısında şu anda duran kadın arasında çok fark var diyor. Ben orayı çoktan geçtim diyen Zeynep bu şekilde karşılık veriyor. Zeynep’in yanıtına karşı Veli hala aynı adam olarak karışında olduğun söylüyor. Veli, Zeynep’te gördüğü değişiklikte haklı oluyor. Gözü kara olan Zeynep bir fırsat bulup Veli’yi etkisiz hale getiriyor.

Zeynep, günlerce aradığı kızına kavuşuyor. Zeynep’in gözyaşları sel olurcasına ağlıyor. Birbirlerine sarılarak hasret giderirken, Aylin iyi durumda olduğunu sadece annesi bazı zamanlarda korktuğunu söylüyor. Kadir, Zeynep’in başının belada olduğunu öğrendiğinde, çılgına dönerek etrafı dağıtıp kırıp geçiyor. Camı çerçeveyi öfke ile indiriyor. Zeynep ve Aylin’e gelebilecek bir zararda, Veli’ye derisini yüzebileceğini söyler.

Kadir ile dertleşen Zeynep, onunla dertleşiyor. Geçişte yapmış olduğu hataları kabul eden Zeynep itirafta bulunuyor. Daha önce yapmış olduklarının hata olduğunu söylüyor. Kadir, Zeynep’e insan karşısındakini unutabileceğini bilse zaten gitmez diyerek karşılık veriyor. Zeynep ise hiç unutmadığını itirafta bulunur. Zeynep’e bu zamana kadar söylemediklerini Kadir’e söylüyor.

O Ses Türkiye Kıyafetlerini Görmek için Tıklayınız.

Zeynep’e Aylin’i teslim etmek için Veli anlaşma sunar. Öncelik olarak bunlardan hiçbirinden Kadir’in haberi olmayacağını söyler. Veli’nin istediğine göre ona Galip’i vermelidir. Galip’e karşılık Zeynep diyor. Bu teklifi kabul eden Zeynep ondan Galip’in öldürülmemesini istiyor. Veli’nin teklifi karşısında Zeynep plan yapmaya hazırlanır. Galip’i getirmek için Cemre ile konuşarak ondan bir yol bulmasını ister. Veli bu planı hayranlıkla izlemektedir. İşe koyulan Zeynep’e, Veli ikinci kez bir hatayı kabul etmediğini söylüyor. Zeynep’i motive etmek için kızına kavuşmaya çok az zaman kaldı diyor.

Çarpışma Dizisi Cemre palto
Çarpışma Dizisi Cemre palto için Tıklayınız.

Kerem ile el sıkışan Cemre’nin tek amacı videoya ulaşabilmektir. Eskiden hiç şüphe hissetmediğini söylerken, şu anda çok şüpheli olduğunu söylüyor. Kerem ceza evinden çıkıyor. Belma’ya herkes den önce videoya ulaşacağını Demir söylüyor.

Çarpışma 6.Bölüm Sponsorları

Çarpışma Dizi Kıyafet markaları ve sponsorlarını son bölüm ile birlikte yayınlamaya devam ediyoruz. Önceki haftalarda merak ettikleriniz için bölümlerimizi inceleyebilir markasını öğrenebilirsiniz.

Çarpışma Dizisi Kıvanç mont
Çarpışma Dizisi Kıvanç mont için Tıklayınız.

 

Çarpışma Veli Ceket
Çarpışma Veli Ceket için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Aylin Mont
Çarpışma Dizisi Aylin Mont için Tıklayınız.
Çarpışma Dizisi Cemre Bot
Çarpışma Dizisi Cemre Bot için Tıklayınız.
Çarpışma Dizisi Cemre mont
Çarpışma Dizisi Cemre mont için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir