Çarpışma 7.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 7.Bölüm Fragmanı

Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden Çarpışma 7.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Dizilere verilen üç haftalık süreden sonra 24 Ocak Perşembe günü ekranlara gelecek dizide Kerem ve Kadir hesaplaşmaya Yakup’un yerine giderler. Zeynep’in peşini Veli hiç bırakmaz. Zeynep, Veli’yi bıçaklayarak artık sana verecek hiç bir şeyim kalmadı diyor. Veli, Zeynep’i istemektedir. Cemre yeni bölümde Kerem’e olan güveninden bahsediyor. Yeni Bölüm Dizi Kıyafetleri ve markalarını sizlere sunmaya devam edeceğiniz.

Zeynep gri kazak
Zeynep gri kazak için Tıklayınız.

 

Cemre pembe kazak
Cemre pembe kazak için Tıklayınız.

 

Elçin Sangu pantolon
Elçin Sangu pantolon için Tıklayınız.

 

Çarpışma Kerem Mont
Çarpışma Kerem Mont markası için Tıklayınız.

 

Elçin Sangu pantalon
Elçin Sangu pantolon için Tıklayınız.

 

Çarpışma Zeynep beyaz kazak
Çarpışma Zeynep beyaz kazak için Tıklayınız.

 

Çarpışma Zeynep mavi mont
Çarpışma Zeynep mavi mont için Tıklayınız.

 

Çarpışma Zeynep ceket
Çarpışma Zeynep ceket için Tıklayınız.

Çarpışma 6.Bölümde Neler Oldu?

Veli Zeynep’i arayarak, Galip’in parayı hava alanından alıp onun yanına geldiğini söyler. Veli Zeynep’i uyarır. Tekrardan yapacağı hataya müsamaha etmeyeceğini söyler. Veli’ye tekrar hata yapmayacağını söyler ve ikna eder. Meral ile buluşan Kerem niye olduğunu ona sorar. Bunu hak etmediğinden neden olduğunu sorar. Meral gözyaşları içindedir. Yakup o sırada onların yanına gelir. Cemre, Yakup’un elinde rehin olmuştur.

Kadir ve Zeynep, takside para ile gelen Galip’in yolunu keser. Galip’e bir oyun kuracaklarını Kadir ona söyler. Kadir güven konusunda Zeynep’e, Galip’i sorar. Kadir’den müsaade isteyen Zeynep onunla konuşur. Zeynep, Galip’in yanına gider gitmez art arda onu tokatlar. Galip ise o kadar olayın ardından tüm olanları telafi etmek istediğini söyler.

Çarpışma Zeynep Palto
Çarpışma Zeynep Palto markası: Pltoi

 

Cemre Kaban markası
Cemre Kaban markası: Paltoi

 

Çarpışma Dizisi Cemre siyah kürk mont
Çarpışma Dizisi Cemre siyah kürk mont için Tıklayınız.

Galip, Kadir’in planlamış olduğu oyunu kabul ediyor. Bunun üzerine harekete geçiyorlar ve ” Ne oluyorsa bugün olacak” diyor. Yakup’un elinde rehin olan Cemreyi bırakmasını Kerem ona söyler. Kerem’in söyledikleri hiç dinlenmez. Cemre’yi bırakmasını ve birebir hesaplaşmalarını söyler. Neler olması gerektiğine Meral’in karar vermesini ister ve oda biri ölecekse eğer Cemre ölsün der.

Çarpışma Dizisi Cemre pembe palto
Çarpışma Dizisi Cemre pembe palto markası için Tıklayınız.

Cemre’nin tamamen masum olduğunu ve hiç bir şeyden habersiz mücevherlerinin eşinde olduğunu söyler. Cemre, Yakup’un tetiği çekeceği anda ondan bir anda kurtulacak hamle yapar. Kerem’de hemen bu sırada Yakup’un üstüne atlar. Boğuşmaya başladığı sırada silahlar patlamaya başlar. Kerem vurulur. Meral ve Yakup hemen oradan kaçarlar. Cemre, Kerem’in vurulmasından sonra ne yapacağını şaşırmış vaziyette ona yardım etmeye çalışır.

Çarpışma 7.Bölüm Sponsorları

Çarpışma Dizisinden her hafta birbirinden özel giyilen kıyafetleri sizlere yayınlamaya devam ediyoruz. Çarpışma Dizi kıyafet markaları ve yeni bölüm sponsorlarını sizlere yazımızda sunmaya devam edeceğiz. Dizi gününden sonra açıklanan kıyafetlerde eklenmeye devam edecektir.Bizi takip etmeye devam ediniz.

Çarpışma Dizisi Cemre Bot
Çarpışma Dizisi Cemre Bot için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Kıvanç mont
Çarpışma Dizisi Kıvanç mont markası için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Arif mont
Çarpışma Dizisi Arif mont için Tıklayınız. Arif Kazak için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir