Çarpışma 8.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 8.Bölüm Fragmanı

Çarpışma 8.yeni bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Demir, Veli’ye kendisinin Belma ile yaşadıkları olayın videosundan bahsetmiş olduğu bölümde, Kadir’in onu bu video üzerinden köşeyi sıkıştıracağını söylemesi ile beraber çalışmayı teklif ediyor. Veli’nin buna karşılık Demir’den istemiş olduğu can yakmanın kim olduğu merakla beklenmektedir.Çarpışma Dizi Kıyafetleri ve tüm sponsorluklar için takip etmeye devam ediniz.

Çarpışma Cemre Bluz
Çarpışma Cemre Bluz markası için Tıklayınız

 

Çarpışma Kerem Ceket
Çarpışma Kerem Ceket markası için Tıklayınız

 

Çarpışma Kerem Mont
Çarpışma Kerem Mont markası için Tıklayınız

 

Çarpışma Ceren sweatshirt markası
Çarpışma Cemre sweatshirt markası için Tıklayınız

 

Çarpışma Elçinsu pantolon
Çarpışma Elçinsu pantolon markası için Tıklayınız

 

Çarpışma Belma Kolye
Çarpışma Belma Kolye markası :zuzubyebru

 

Çarpışma Zeynep Mont
Çarpışma Zeynep Mont markası: ZARA

 

Çarpışma Belma Bot
Çarpışma Belma Bot markası: İNCETOPUK

 

Çarpışma Ceren Mont
Çarpışma Cemre Mont markası: ZARA

Çarpışma 7.Bölümde Neler Yaşandı?

Cemre Kerem’in evine gider ve o sırada Kerem eve geldiğinde Cemre onu öperek benim yanımda olduğun için diyerek teşekkür eder. Zeynep babasının mezarına gider ve onunla konuşur. Arkadan Veli seslenir ve Aylin en çok burayı sevdiğini söylediğini diyor. Veli Zeynep’e hadi beni öldür dediği sırada Veli’ye omzundan bıçaklar. Veli ise Zeynep’e Aylin’i sana verirsem seni bir daha göremem, artık sadece Kadir’in değil benimde zaafımsın diyerek oradan ayrılır. Zeynep bu durum karşısında yıkılmıştır ve orada kala kalmıştır.

Çarpışma Zeynep mavi mont
Çarpışma Zeynep mavi mont için Tıklayınız.

Kerem çok aradığı Meral’ı evde bulur ve Cemre’den video için para istediğini sorar. Meral video bende değil, her taraftan sildim diye Kerem’e söyler. Kadir, Zeynep’e Veli’nin ona saplandığını fakat Kadir ben seni artık hiç bir zaman bırakmayacağım diye söyler. Veli, Aylin’e annesini gördüğünü, o da beni niye götürmedin diyerek karşılık verir. Veli babası ile olanları ona büyüyünce başkasının anlatacağını ve baban bunun bedeli ödediğini söyler. Kadir, Zeynep’e kızını alacağının sözünü vererek onunla uyuyacaksın diyerek konuyu kapatır.

Elçinsu Mont markası
Elçinsu Mont markası Burberry

Vuslat Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Veli, Selim ile görüşmek istediği haberi iletir. Kadir, Kerem’i arayacak gidecekleri yerin konumu atacağını söyler. Kadir Selim’i takiptedir. Veli Selim’i gördüğünde burada ne işin var diyerek tuzak olduğunu anlar. Selim, Ceren’i orada gördüğünde şaşırarak, babasına sorduğu Aylin’in yerini başından beri biliyorsun soru karşısında çaresiz kalmıştır. Selim, Cemre’den bunların hepsini halledeceğini söylese de Cemre her şeyin bittiğini söyler. Kerem Veli’nin adamlarını vurarak merdivenlerden yukarı doğru çıkar. Kadir’in vurulacağı sıra Kerem onu kurtarır. Veli, Aylin’i kapalı bir yere koyar ve oradan çıkmamasını söyler. Kadir ve Veli çatıda çatışmada ve Aylin’i teslim etmesini ister. Kadir Veli’yi vurur ve Aylin’in nerede olduğunu sorar fakat onu kendin bulacaksın diye söyler.

Çarpışma 8.Bölüm Sponsorları

Çarpışma Dizi Sponsorları ve kıyafet markalarını sizlere yayınlamaya devam ediyoruz. Dizide kim ne giymiş nereden giyinmiş, fiyatı ile birlikte görmek için resimlerin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Çarpışma Kerem Mont
Çarpışma Kerem Mont için Tıklayınız.

 

Çarpışma Zeynep kazak
Çarpışma Zeynep kazak için tıklayınız.

 

Çarpışma Elçin Sangu Pantolon
Çarpışma Elçin Sangu Pantolon markası için Tıklayınız

 

Çarpışma Zeynep ceket
Çarpışma Zeynep ceket markası için Tıklayınız

 

Çarpışma Veli Mont
Çarpışma Veli Mont markası için Tıklayınız.

 

Cemre pembe kazak
Cemre pembe kazak için Tıklayınız

 

Çarpışma Dizisi Kıvanç mont
Çarpışma Dizisi Kıvanç mont markası için Tıklayınız

 

Çarpışma Dizisi Aslı Elbise
Çarpışma Dizisi Aslı Elbise için Tıklayınız.

2 thoughts on “Çarpışma 8.Bölüm Kıyafetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir