Çarpışma 9.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 9.Bölüm Fragmanı

Çarpışma 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Kadir’in yanına perişan halde olan Kerem gidiyor. Kadir annesini bulacaklarını söyleyerek onu kendine getirmeye sağlamaya çalışıyor. Veli her zamanki oyunların peşinde oluyor. Garip parasını kurtaramayarak hazineye sevk oluyor. Çarpışma Dizi kıyafetleri ve daha fazlası için takip etmeye devam ediniz.

Çarpışma Adem Kombin
Çarpışma Adem Kombin için Tıklayınız

 

Elçin Sangu kaban
Elçin Sangu kaban için Tıklayınız.

 

Zeynep boğazlı kazak
Zeynep boğazlı kazak için Tıklayınız.

 

Zeynep beyaz gömlek
Zeynep beyaz gömlek Koton,kemeri Mavi,jean ise İpekyol.

 

Veli Cevher haki kaban
Veli Cevher haki kaban markası LC Waikiki,ürün internette tükenmiştir.

 

Kerem gri kazak
Kerem gri kazak H&M

Çarpışma 8.Bölümde Neler oldu?

Hastaneden kaçırılan Veli karşısında kendine geldiğinde Kadir’in annesini karşısında görür ve ona bildiği her şeyi anlatır. Özellikle de ona Kadir’in karısını anlatır. Zeynep yanına geldiği Kadir’e destek vermeye çalışır. Sonraki zamanlarda neler yapacağını Zeynep teker teker anlatır. Birlikte haydi diyerek harekete geçerler. Demir Selim ile birlikte Veli’nin yanına gelirler. Kadir’in annesi bu arada oradan çıkıyor. Selim ile karşılaştığında selamlaşırlar. Kadının kim olduğunu Demir sorar. Kadının km olduğunu söylediğinde Demir’in kafasına Veli silahını çeker. Demir’e ihanet etmemesi konusunda ona söylediğini hatırlatıyor. Zeynep ve Kadir’e yardım eden kim? Onları oldukları yerin adresini veren kim diyerek tetiğini çekeceği sırada Cemre’nin onlara yardım ettiğini Selim anlatır.

Elçin Sangu hırka
Elçin Sangu hırka Rueonline.

 

Çarpışma Zeynep mavi mont
Çarpışma Zeynep mavi mont için Tıklayınız.

Erkenci Kuş Dizisi Tüm Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Veli’ye ulaşmak isteyen Kadir, Ceren’e yapması gerekenleri anlatır. Demir ve Belma ile yüzleşmesini ondan ister. Selim’in Zeynep’e yapmış olduğu görüşme talebini kabul etmesini anlatır. Kendisinin de emniyetin içinde bulunan ajanı bulacağını anlatır. Söylemiş olduklarının anlaşıp anlaşılmadığını herkese bir kez daha sorar. Olumlu yanıtı herkesten alarak oradan çıkarlar.

Çarpışma Cemre Bluz
Çarpışma Cemre Bluz markası için Tıklayınız

İçeride bulunan ajanın kim olduğunu bulmaya çalışan Kadir, şüphelenmiş olduğu polislerin adını söyleyerek takip edilmesi gerektiğini söyler. Kadir’in silahının ve rozetinin alınmasının haksızlık olduğunu Haydar müdür itirafta bulunur. Başını belaya sokmamasını ve rahat durması gerektiğini Kadir’e anlatır. Selim ile görüşmek için Zeynep onun ofisine gider. Karşısındakinin kim olduğunu anlayacak durumda olduğunu ve çocukluğunda yetimhanede büyüdüğünü söyler. Veli için yapmış olduğu suç duyurusu başvurunu Selim ona göstererek birlikte iş birliği yapmayı teklif ediyor.

Çarpışma Kerem Ceket
Çarpışma Kerem Ceket markası için Tıklayınız

Emniyette bulunan eşyalarını Kadir toparlamaya başlar. Veli onu bu sırada aramaktadır. Gözün aydın olsun diyerek ölmediğinin haberini ona verir. Kadir ise ölmesine neden izin vermediğinin nedenini ona telefonda anlatır. Kadir’e Veli annesi ile bildikleri hakkında birkaç bir şey anlatıyor. Kadir’in sinirlendirmeye çalışır. Kadir Selim’e annesini ona vermemesi durumunda kendisinin onu bulacağını ve annesi ile birlikte öldüreceğini söyler.

Çarpışma 9.Bölüm Kıyafet Sponsorları

Çarpışma dizisinde giyilen Dizi Kıyafeti ve markalarını sizlere yazımızda güncellemeye devam edeceğiz. Dizide oyuncuların giymiş olduğu kıyafetlerin nereden ve fiyatlarını görmek için resimlerin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Çarpışma Kerem Mont
Çarpışma Kerem Mont markası için Tıklayınız

10 thoughts on “Çarpışma 9.Bölüm Kıyafetleri

  1. Merhaba,
    Çarpışma dizisi 9. bölümde Cemre’nin giydiği uzun mantonun markası nedir acaba?
    Teşekkürler!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir