Çarpışma Sponsorları

Çarpışma Dizi Kıyafetleri

Çarpışan aslında biz değil, kaderlerimizdi..

Repliği ile damga vuran Çarpışma dizisi, Show Tv’de Kasım ayında yayın hayatına start vermeye başladı. Yapımcı
olarak Ay Yapım’ın projesini üstlendiği dizi izleyiciler heyecanlandırmaya başladı. Yapımcıları Kerem Çağatay ve Pelin Diştaş olan dizinin, senaristi Ali Aydın’dır. Yönetmen koltuğuna oturan ise Uluç Bayraktar’dır. İlk fragmanı bile
yayınlanan dizinin çok ilgi çekmesi şaşırtıcı değil doğrusu. Oyuncu kadrosu ve sağlam senaryosu ile siz
değerli seyircileri karşılamak için sabırsızlanıyor. Dizi sponsorları ve kıyafet markaları her hafta yeni bölümü ile sitemize eklenmeye devam edecektir.

Çarpışma Oyuncu Kadrosu

Kıvanç Tatlıtuğ -Kadir Adalı: 1983 yılında dünyaya gelen büyük oyuncu Tatlıtuğ Adana doğumludur. Onu ilk olarak modellik mesleğiyle tanıdık daha sonra ise dizilerde ve filmlerde oyuncu olarak yer almaya devam etti. Aynı zamanda Mavi markasının reklam yüzüdür.

Dizide ailesini kaybeden  başarılı bir komiser rolüyle dikkatleri çekecek. Ailesiyle yaşadığı sorunlardan dolayı kendisini dünyaya tamamen kapatır ve belli problemleri olan bir karakter.

Alperen Durmaz -Kerem: 1992 yılında dünyaya gelen oyuncu Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ve birçok kaliteli dizide oyuncu olarak görev almıştır.

Dizide ise hapishaneden yeni çıkan bir hırsız rolündedir. Oldukça heyecan verici bir hırsız- polis oyunu adeta sizleri bekliyor.

Elçin Sangu -Zeynep: Tüm dizilerinde kendisini ön plana çıkaran oyuncu, güzelliğiyle ve oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İzmir Üniversitesi opera bölümünden mezun olan oyuncu aynı zamanda da İzmir doğumludur.

Dizide ise bir bankacı rolündedir. Problemli bir evliliği olan Zeynep’in kızı Leyla kaçırılır ve o da kızının peşine düşer.

Melisa Aslı Pamuk -Cemre: Hollanda’da 1991 yılında dünyaya gelen oyuncu, 2011 Miss Turkey yarışmasında 1. olmuştur. Başarılı oyuncu ün salan dizilerde rol almıştır. Çarpışma dizisinde ise Zeynep’in avukatı rolünde oynayacak.

Birçok önemli oyuncu kadrosunu bir araya getiren büyük proje Kasım ayında sizlerle buluşuyor.

Peki, Çarpışma Dizisinin Konusu Ne?

Hikayede, dört aracın aynı anda birbirleriyle çarpışmasını ve bu kazanın ardından kaderlerinin nasıl bir
araya geleceğinden bahseder. Dizi bir polisiye şeklinde uyarlanmıştır. Yayınlanan ilk fragmanda da bu kazanın ne kadar büyük bir etkisi olduğu net olarak görünmektedir. Güçlü oyuncu kadrosunun ardından yaşanacak gizemli olayların, ne kadar ilgi çekeceği daha fazla merak uyandırmaktadır.

Dizide tüm yayınlanacak Çarpışma dizi sponsorları şimdiden yayınlanacak, sitemizde her türlü bilgiyi görüp takip edebilirsiniz.

Çarpışma Dizisi Aylin Mont
Çarpışma Dizisi Aylin Mont için Tıklayınız.

 

Çarpışma Veli Mont
Çarpışma Veli Mont için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Kıvanç mont
Çarpışma Dizisi Kıvanç mont için Tıklayınız.

 

Çarpışma Dizisi Cemre mont
Çarpışma Dizisi Cemre mont için Tıklayınız.
Çarpışma Dizisi Aslı Elbise
Çarpışma Dizisi Aslı Elbise için Tıklayınız.

Adl logo mango logo colins logo mavi logo

trendyol logo mudo logo ipekyol logo Koton Logo

Forever new logo NineWest logo nike logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir