Cengiz Abazoğlu Abiye ve 2019 Kıyafetleri

Cengiz Abazoğlu Abiyeleri

Cengiz Abazoğlu Türkiye’nin en ünlü tasarımcılarından biridir ve başarı ile bunu sürdürmeye devam etmektedir. Peki bu ünlü tasarımcının hayatını, yaşamını, yaptığı çalışmaları sizler için yazımızda yer verdik. Cengiz Abazoğlu kimdir? Cengiz Abazoğlu nerelidir? Cengiz Abazoğlu tasarımları nelerdir.

Cengiz Abazoğlu Gece Elbiseleri
Cengiz Abazoğlu Gece Elbiseleri incelemek için tıklayınız

Cengiz Abazoğlu kimdir?

Cengiz Abazoğlu Abiye ve 2019 Kıyafetleri tasarımlarından bahsetmeden önce biraz kariyerinden bahsedelim. Ünlü tasarımcı 1969 İstanbul doğumludur. lise eğitimini alan moda tasarımcısı 1,73 boyundadır. Cengiz Abazoğlu modacılık kariyeri nereden geliyor diyenler için ailesinin kumaş faaliyetleri konusunda iş yerlerinin olmasından dolayı bu işe çok küçük yaşlarda başlamıştır. Tasarımcı Abazoğlu moda üzerine Üniversite eğitimi almamıştır. Cengiz Abazoğlu bu seviye gelmesinde genç yaşlarında çalışmaya başladığı kumaş fabrikalarının etkisi oldukça gözükmektedir. Henüz daha çok küçük yaşlarda kalem kağıt alarak sürekli olarak bir şeyler karalamaya başlamıştır. Moda ve tasarım işi ile ilgili daha fazla yakından ilgilenmek ve kendini geliştirme adına Brüksel’de bir deri firmasında çalışma tecrübesini edinmiştir. Bir kaç yıl Brüksel’de çalışan modacı daha sonra ülkesine dönerek bu işi burada devam ettirmek adına ilk adımını atmaya başlamıştır. İlk olarak başka bir tasarımcı yanında stilistlik yapmıştır. Sonrasında kendi adına çalışan Cengiz Abazoğlu ilk zamanlarda sadece özel olarak kişilere özel dikimler yapmaya başlamıştır. Dizi oyuncu kıyafetleri ve modellerinde tercih ettiği modelleri görmekteyiz.

Cengiz Abazoğlu Abiye modelleri
Cengiz Abazoğlu Abiye modelleri incelemek için tıklayınız

 

Cengiz Abazoğlu Asklı Elbise Modeli
Cengiz Abazoğlu Asklı Elbise Modeli incelemek için tıklayınız

 

Cengiz Abazoğlu Desenli tiko
Cengiz Abazoğlu Desenli tiko incelemek için tıklayınız

Cengiz Abazoğlu 2019 Tasarımları

Cengiz Abazoğlu 2006 yılından sonra kendi atölyesini Nişantaş’ın da kurarak ısmarlama ve kişilere özel tasarım çalışmalarına başlamıştır. Ayn yıl hazır giyimde de kendi çalışmalarıyla faaliyet göstermeye başlamıştır. İstanbul dışında Paris Haute Couture haftasında kendi tasarımlarını sergilemeye başlamıştır. Cengiz Abazoğlu ilk defilesini 1998 yılında İstanbul Vizon Show bünyüsinde gerçekleştirme şansını yakalamıştır ve bu defile çok fazla ilgi görmüştür. Gelinlik modellerindeki tasarımlarıyla da kendisini fazlasıyla kanıtlamıştır. Cengiz Abazoğlu, Bugün Ne Giysem, Bana Her Şey yakışır programlarında da yer almıştır.

Cengiz Abazoğlu Mini Elbise
Cengiz Abazoğlu Mini Elbise incelemek için tıklayınız

Ünlü Stilleri için tıklayınız.

Cengiz Abazoğlu moda tasarımları ile kendisini kanıtlamış en güvenilir modacılarından biridir. Bayanların tasarımlarını çok beğenmesi onunda markalarının arkasından gelmesine neden olmuştur. Şu anda ADL markasında kendisinin özel tasarımları satıştadır ve adına özel ayrı bir kategori grubu vardır. Cengiz Abazoğlu Abiye ve 2019 Kıyafetleri yer alan Adl tasarımlarından bazılarını sizlere sunalım.

Cengiz Abazoğlu 2019 Tulum
Cengiz Abazoğlu 2019 Tulum modeli incelemek için tıklayınız

 

Cengiz Abazoğlu Mini Etek
Cengiz Abazoğlu Mini Etek incelemek için tıklayınız.

 

cengiz Abazoğlu yeni sezon Bluz
cengiz Abazoğlu yeni sezon Bluz incelemek için tıklayınız

 

Cengiz Abazoğlu Omuzu açık Bluz
Cengiz Abazoğlu Omuzu açık Bluz incelemek için tıklayınız

 

Cengiz Abazoğlu Pantolon
Cengiz Abazoğlu Pantolon incelemek için tıklayınız.

 

Cengiz Abazoğlu Payet Elbise
Cengiz Abazoğlu Payet Elbise incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir