CENNETİN GÖZYAŞLARI 32.BÖLÜM KIYAFETLERİ

Tehlikeli oyunların oynandığı dizilerden bir tanesi olan cennetin gözyaşları dizisi 32. Bölümü ile de, ustaca hazırlanmış senaryosuyla heyecanla izleyiciyi toplamaktadır. Selim ile Cennet’ in yaşamları bambaşka bir şekilde bürünmeye başlar. Cennet binbir türlü oyun çeviren Melisa’nın entrikalarına inanmayı tercih eder ancak bu sefer hiçbir şekilde olayları alttan almayacaktır. 32. Bölümü olacak olan bu dizide, tüm bu değişimleri merkezindeki kişi ise Arzu’dur. Herkesin çektiği yoğun acı, küslükler, kızgınlıklar ve kırgınlıklar kim tarafından yapılmış olursa olsun; Arzu bunlara dur diyecektir. Bakalım bu bölümde Arzu ile ilgili ne tür sürprizler bizleri bekliyor ?

Cennetin Gözyaşları 32.Bölüm Kıyafetleri

Cennetin Gözyaşları 32. Bölümde Kim Hangi Kıyafeti Giydi ?
Diğer tüm bölümler de olduğu gibi bu bölümde de dizi oyuncuları, kıyafetleri ile adeta gövde gösterisi yaptı. Cennetin Gözyaşları 32. Bölüm Arzu’nun kırmızı elbisesi ve incili küpesi ama çok hoş bir detay kazandırmayı başardı. Ayrıca Arzu’nun gözlüğü de tüm elbiseleri ile tam uyumlu olarak gözükmektedir. Peki dizinin bir diğer güzel oyuncusu Nilgün hangi kıyafeti giydi ? Nilgün’ ün nar çiçeği elbisesi, özellikle de herhangi bir yere davetiye alarak giden kadınların en çok tercih edebileceği türdendir. Dizinin güzel oyuncusu Cennet’in giydiği yeşil beyaz çizgili triko ise; yine aynı şekilde genç ve enerjili görünen kadınlar için tercih edilebilir türden bir elbisedir. Cennetin Gözyaşları 32. Bölüm Özlem lacivert bluz ve kolye lise biraz daha olgunluk çağına erişmiş kadınlar için en çok tercih edilebilecek kıyafetler arasındadır. Yalnızca kadınlar değil aynı zamanda Erkekler de bu dizide oldukça hoş kıyafetlerle seyirciyi adeta mest etmektedir. Dizinin yakışıklı oyuncusu Selim’in giydiği lacivert ceket, onda şık bir delikanlı duruşu oluşturmuştur. Orhan’ın gri ceketi ile beyaz gömleği ise olgun görünmek isteyen erkekler için ideal kıyafetler olarak görülmektedir

Cennetin Gözyaşları Son Bölüm Özet

Bu bölümde Arzu kartları dağıtan taraf mı olacak ?
Artık eskisinden çok daha fazla güçlü olarak görülen Arzu, bu bölümde oyunculara kartlarını dağıtan taraf kendisi olacaktır. Yalnızca anne olarak değil, aynı zamanda tüm kötülüklere büyük bir cesaretle göğüs geren mağdur bir kadın rolünde de yeniden dirilecek ve adeta küllerinden doğacaktır. Bu bölümle birlikte artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve tehlikeli oyunlar tehlikeli ittifaklarla birleşecektir.

 

cennetin gozyaslari 32 bolum Selim ceket
cennetin gozyaslari 32 bolum Selim ceket Fabrika incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir