Cesur ve Güzel 20.Bölüm Kıyafetleri

Cesur ve Güzel 20.Bölüm Kıyafetleri büyük heyecanla bekleniyor. Güzeller güzeli Sühan Korludağ kıyafetleri sponsorları bu hafta kim? Sühan 2017 Bahar modasına hakim seçimler ile moda haftasının hakkını veriyor. Sühan’ın kot rengi trençkotu, Sühan taba rengi ceket, mavi elbisesinin üstüne giydiği siyah ceketi son moda dış giyiminden tiyolar verirken, Süha giydiği kırmızı elbise içinde prensesler gibi görünüyor. Sühan siyah ceket ve bot kombini içine giydiği petrol mavisi mini elbisesi içinde harika görünüyor. Sühan kıyafetleri özellikle genç hanımların yakın takibinde olu iken 2017 yaz sezonundan ipuçları verir nitelikte.

Sühan jean trençkot
Sühan Kırmızı Elbise Markası ve fiyatı

Cesur ve Güzel Kıyafetleri arasında Cahide beyaz bluz ve gri kaban ile erkek modasına yön vere Cesur kıyafetleri yer alıyor. Cesur  markaların en güzel tasarımlarını giyerken giydiği kıyafetin hakkını veriyor. Cesur Deri ceket, içine giydiği Cesur gri triko,Cesur siyah mont, mavi triko ve botları, Cesurun giydiği kapşonlu yeşil mont ve lacivert triko ile podyum modasını dizinin setine getiren Cesur kıyafetleri çok merak edilirken Cesur ve Güzel sponsorları kim? Sizler için araştırıyoruz.

Cesur ve Guzel 20.Bölüm Sühan Turuncu Ceket
Cesur ve Güzel 20.Bölüm Sühan Turuncu Ceket

Dizi modası ve dizi stiline yön veren Cesur ve Güzel dizi Kıyafetleri açıklandıkça yazımızın içeriğini güncelliyor olacağız.

Cesur ve Güzel 20.Bölüm Kıyafetleri Galerisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir