Cesur ve Güzel 23.Bölüm Kıyafetleri

20 Nisan Cesur ve Güzel 23.Bölüm Kıyafetleri arasında hangi kombinler var? Sühan 23.Bölümde ne giydi? Sühan ile Cesur aşkı nereye gidiyor? Sühan bebeğini doğuracak mı? Sühan ile Cesur ayrılıyor mu? Cesur gerçekten suçlu mu? Cesur neden vuruldu? Sühan şimdi ne yapacak? Sühan Cesurdan boşanacak mı? soruları merak edenler için Bu gün günlerden Cesur ve Güzel 

Cesur ve Güzel 23.Bölüm sühan Gözlük
Cesur ve Güzel 23.Bölüm Sühan Gözlük

Cesur ve Güzel 23.Bölüm Kıyafetleri arasında Sühan kareli ceket, Sühan sırt dekolteli siyah kazak, jean pantolon ve Sühan çizmeleri yer alıyor ve Sühan yeşil trençkot, Sühan yeşil triko kombini ilgi çekici. Sühan kıyafet markaları bu hafta nereden?  Sühan siyah deri ceket markası merak edenler için Cesur ve Güzel Sponsorları kim? araştırıyoruz.

Cesur ve Güzel Dizi Kıyafetleri arasında yakışıklı modern beylerin favorisi Cesur kıyafetleri 23.Bölümde meraklısı ile buluşuyor. Bahar aylarının en güzel günlerini yaşadığımız şu günlerde Cesur kıyafetleri 2017 İlkbahar-Yaz erkek modasının son moda trendlerini yansıtırken, Cesur taktığı gözlük en çok merak edilenler arasında yerini alıyor. Cesur 23.Bölümde giydiği kahverengi mont, Cesur gri triko, jean pantolon, Cesur şapka ve gözlük nereden? açıklandıkça yazımızı güncelliyor olacağız.

 

Cesur ve Güzel 23.Bölüm Banu Ceket Markası ve Fiyatı

Sühanın Güneş Gözlüğü Markası ve fiyatı

Cesur ve Güzel 23.Bölüm Fragmanı

 

Cesur ve Güzel

Cesur ve Güzel 23.Bölüm Kıyafetleri Albümü

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir