Cesur ve Güzel Dizi Kıyafetleri 17.Bölüm

Cesur ve Güzel Dizi Kıyafetleri 17.Bölüm çok merak ediliyor. Özellikle Cesur ve Güzel Sühan kıyafetleri moda takipçilerinin gözdesi. Sühan 17. Bölümde giydiği kırmızı deri ceket, siyah deri mont, siyah elbise, Sühan’ın giydiği siyah beyaz desenli yelek, siyah triko ve siyah beyaz desenli pantolon ile Sühan’ın taktığı gözlük, küpe ve kolye gibi aksesuar markaları açıklanıyor. Cesur ve Güzel Dizi Kıyafetleri 17.Bölüm sponsorları güncellendikçe sizlerle paylaşacağız.

Cesur ve Güzel Sühan Vinil Bomber Ceket
Cesur ve Güzel Sühan Vinil Bomber Ceket Fiyatı

Cesur ve Güzel 17. Bölüm konusu ise Cesur annesinin ölümünden Tahsin’i sorumlu tutmaktadır ve Sühan ile Cesur aşkı bu ölümle deprem etkisi görür ve yıkılır. Sühan çaresizce Cesura yardım etmek istese de Cesurun öfkesi Sühan’a olan aşkından daha büyüktür ve Cesur Tahsin’den intikam almak için yeminler eder. Tahsin hapisten dışarı çıkar ama gerçek katil kim? sorusunun aranacağı Cesur ve Güzel 17. Bölümde ilgi ile izlenecek.

Cesur ve Güzel Sühan 17.Bölüm Kolye
Cesur ve Güzel Sühan 17.Bölüm Kolye Fiyatı

Cesur ve Güzel kıyafetleri arasında Cesurun giydiği yeşil mont, lacivert triko, Cesur siyah kot gömlek ve jean ve Cesur deri ceket ile Korhan’ın Giydiği lacivert takım elbise ile Korhan’ın gri kareli takım elbise son moda erkek trendlerini yansıtıyor. Beylerin ilgi ile beklediği Cesur ve Güzel sponsorları kim? Sorusuna  yazımızın içeriğinden cevap alabilirsiniz.

Cesur ve Güzel 17.Bölüm
Cesur ve Güzel Sühan Mont Bonprix

Cesur ve Güzel 17. Bölüm Kıyafetleri arasında Adalet siyah deri palto, Banu siyah bluz,siyah etek , çizme ve siyah ceket, Cahide’nin giydiği mor elbise ile desenli kaban, Cahide siyah kaban ve siyah elbise markaları merak ediliyor.

 

Cesur ve Güzel Dizi Kıyafetleri 17.Bölüm Galerisi

Cesur ve Güzel Tüm Bölüm Kıyafetleri için buraya tıklayınız
 Cesur ve Güzel 17.Bölüm Sühan siyah deri ceket: Zara

Cesur ve Güzel 17.Bölüm Sühan fırfırlı etek: Mergim

Cesur ve Güzel 17.Bölüm Sühan Siyah beyaz ceket: Raisa&Vanessa

Cesur ve Güzel 17.Bölüm Sühan Sabahlık: Zeynep Aktaş

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir