Cesur ve Güzel Kıyafetleri 14. Bölüm

Cesur ve Güzel Kıyafetleri geçen hafta çok beğenildi. Güzeller güzeli Sühan giydiği süper mini abiye elbise ile göz doldurdu ve geçen haftanın en şık dizi kıyafetleri seçildi. Cesur ve Güzel Kıyafetleri 14. Bölüm de merak konusu. Özellikle Sühan bu hafta ne giymiş? sorularının cevabını arayanlar yazımızda bu cevapları bulabilecekler.

Cesur ve Güzel dizi kıyafetleri çok konuşulur iken Cesur ile Sühan’ın aşkı gün geçtikçe daha da alevlenir iken  #hangimizcesur sorusunu cevabı aranıyor.Sühan zamanla babası Tahsin’den  yana mı? yoksa Cesur ile el ele devam edecek soruları merak konusu iken. Kendini kandırılmış hisseden Sühan aslında ne babasına ne de eşine güvene bilmekte. Bu bölümde Cesurun Sühan için organize ettiği sürpriz doğum günü partisi Sühan’ı çok mutlu ederken 14 Şubat aşk haftasında Sühan ile Cesur aşkı da konuşulmaya devam edecek.

 

Sühan Fırfırlı triko Markası ve Fiyatı

Cesur ve Güzel 14. Bölüm Sühan deri ceket
Cesur ve Güzel 14. Bölüm Sühan deri ceket Markası:H6byhazalozman

Cesur ve Güzel Sühan kıyafetleri en çok aranan dizi kıyafetleri tahtının başında yer alırken. Bu hafta Sühan’ın giydiği gri triko, tüylü mont , Sühan gri kaban, ceviz yeşili mini etek ve Sühan siyah çizme ve elbise markaları merak konusu.

Cesur ve Güzel 14. Bölüm Cahide Krk Kaban
Cesur ve Güzel 14. Bölüm Cahide Kürk Kaban Markası ve Fiyatı

Genç erkek modasına yön veren Cesur ve Güzel Cesur kıyafetleri arasında ise bu hafta, Cesur yeşil triko, ceket markaları açıklanıyor.

Cesur ve Güzel 14. Bölüm Bülent Takım Elbise

 Cesur ve Güzel 14. Bölüm Adalet Palto Markası ve Fiyatı

Cesur ve Güzel Kıyafetleri 14. Bölüm Albümü

Tüm Cesur ve Güzel Spnsor ve Kıyafetleri
 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir