Çi 7.bölüm kıyafetleri

Çi yeni bölüm ne zaman? diye çok merak ediliyordu. 3 hafta önce yayınlana Çi 6. bölüm ile yeni bölüm arasını bira daha açan  Puhu TV çok izlenmesine rağmen nden bu ara verildi soruları kafalar karıştırırken Çi yeni bölüm 19 Ocak Cuma akşamı saat 21:00’de izleyicisi ile buluşacak. Çi 7.bölüm kıyafetleri ise yine sitemiz ve takipçilerimizin favorisi durumunda. Çi 7.bölüm kıyafetleri yayın akışı esnasında bizde sitemizi yeniliyor ve Çi Dizi sponsorlarını sizler ile paylaşıyor olacağız.

Çi 6.Bölüm Kıyafetleri için tıklayınız

Çi 7.bölüm kıyafetleri arasında yine favorimiz Çi 7.Bölüm duru kıyafetleri geliyor. Serenay Sarıkaya cesaretli ve cüretkar oyunculuğu ile Çi dizisinde adeta oyunculuğunda ustalık dönemini yaşıyor. Can Monay ve Deniz ile öpüşme ve sevişme sahnelerinde kendinden çok söz ettiren Serenay Sarıkaya oyunculuğu ve cesareti ile tam not alırken, esasında sevgilisi ile araları hala bozulmadı dedikoduları da kukakdan kulağa dolaşırken, Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin ile de bir markanın reklam yüzü oldular ve aşkları ile de para kazanmaya başlayan çift 2018 de en yakışan ünlü çiftler arasında favoriler arasında hatta ilk sırayı zorlar gibi görünüyor.

Kerem Bursin- Serenay Sarikaya

Çi 7.bölüm Konusu ise Can Monayın Duru aşkı artık bir tutku hatta saplantı haline gelmiştir. Deniz Duruya aralarındaki yakınlaşmayı Cana söylemesini ister ama Eti Duru ile konuşıur ve Can Monaydan ayrılır ise Can onun nasıl tehlikeli biri olabileceğini söylemesi Durunun kafasını karıştırır. Duru artık Denize olan aşkı ve ayrılır ise Can Monayın neler yapabileceği düşünceleri arasında kafası çok karışmış durumda ve düşünceli örünen Durunun aklından geçenler ne? Duru Can ile konuşup Deniz ile yakınlaşmalarını söylemeden önce Can Monay’a aşık Bilge Durunun Can’ı hak etmediğini düşünür ve Duru ile Denizden Can Monay’a söz eder artık Can yaydan çıkmış bir ok. Bakalım ok nereye konacak?

Çi 7.bölüm kıyafetleri arasında Duru kıyafetlerine göz atarsak, Durunun giydiği pudra tonlarında giydiği uzun paltosu, siyah boğazlı kazağı, pantolonu, çizmeleri ve çantası ile Çi 7.bölüm kıyafetleri hangi marka? Çi 7.bölüm sponsorları kim? açıklandıkça sizler ile paylaşıyor olacağız. Can Monay erkek moda severlerin yakın takibinde Can Monayın giydiği gri kaban, Mehmet Günsur Fi dizisinde giydiği kahverengi kürklü kaban nereden diye uzun zamandır merak ediliyordu. Sonunda açıklandı.

Çi 7.bölüm 19 Ocak kıyafetleri

ci 7 Bolum Duru siyah gecelik
ci 7 Bolum Duru siyah gecelik Victoria’s Secret (48$)   Sweat: Scotch&Soda (54€)

 

Ci 7 Bolum Ozge siyah elbise
Ci 7 Bolum Ozge siyah elbise 60TL Mango incelemek için tıklayınız

 

Ci 7 Bolum Duru siyah sweatshirt
Ci 7 Bolum Duru siyah sweatshirt Lol 1250 TL incelemek için tıklayınız

 

Ci 7 Bolum Duru siyah pantolon
Ci 7 Bolum Duru siyah pantolon Lol 3400 TL incelemek için tıklayınız

 

Ci 6 Bolum Duru hirka
Ci 6 Bolum Duru hirka Rue 439 TL incelemek için Tıklayınız

 

Ci 7 Bolum Duru canta
Ci 7 Bolum Duru canta Bng İstanbul 1480TL

 

Fi Denizin giydigi kahverengi kurklu kabani
Fi Denizin giydigi kahverengi kurklu kabani 299TL Zara incelemek için Tıklyınız

 

Ci 7 Bolum Duru pembe palto
Ci 7 Bolum Duru pembe palto 2250TL Derya Açıkgöz incelemek için tıklayınız

 

Ci 7 Bolum Duru siyah kazak
Ci 7 Bolum Duru siyah kazak 500 TL  Natalie kolyozyan incelemek için tıklayınız

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir