Çocuklar Duymasın 39.Bölüm Kıyafetleri

Eski dönemlerden beri hayatımızın en büyük eğlencelerinden bir tanesi olmayı başarmış olan Çocuklar Duymasın dizisi 39. Bölümünde de evimize neşe getirme konusunda iddialı görünmektedir. Bundan önceki bölümde; Haluk ve Meltem’in komşularının tasarlamış oldukları akıllı robotla ilgili birçok bilgi verilmişti. Yeni bölümde ise robotun neler yapabileceğini göstermek için bu robotu Haluk ve Meltem’in evine getirmeye karar verirler. Yapay zekaya sahip robotun çay getirip yemek yapabilen ve evi temizleyebilen bir teknolojiye sahip olması, Emine’yi müthiş derecede kızdırır ve Emine işsiz kalacağını düşünerek korku üstüne korku yaşamaya başlar. Bakalım Emine, bu korkusuyla başa çıkabilecekmi ? E tabi dizinin adeta kurnaz ikilileri olan Hüseyin ve Şükrü devreye girer ve robotu etkisiz hale getirmeye çalışırlar.

Çocuklar Duymasın 39. Bölüm Kıyafetleri Seyricinin İlgi Odağı oldu

Bu bölümde, diğer bölümlerde olduğu gibi oldukça şık kıyafetlerin ön planda olduğu ve aynı zamanda bizim aile hayatımızı da yansıtan kıyafetler kullanılmıştır. Çocuklar Duymasın 39. Bölüm Meltem kalpli beyaz tişört, Meltem pembe bluz oldukça dikkat çeken kombinler arasında olmuştur. Çocuklar Duymasın 39. Bölüm Meltem jean pantolon ve Meltem çizgili etek tüm kadınların hayranlıkla izlediği kıyafetlerden olmayı başarmıştır. Dizinin 1 numaralı şık kadınlarından bir tanesi olan Meltem’i söyleyip de, dizinin en yakışıklı erkeği olan Haluk’ tan bahsetmemek elbette büyük bir haksızlık olacaktır. Çocuklar Duymasın 39. Bölüm Haluk lacivert triko, yine en çok not alanlar arasında olmuştur. Haluk’un bedenine tam olarak uyduğu görülen kıyafet, aynı zamanda Çocuklar Duymasın Haluk’ un giydiği siyah triko gibi oldukça şık bir görünüşe sahiptir. Son olarak dizinin bir diğer şık kadınlarından bir tanesi olan gönül ise, Çocuklar Duymasın 39. bölüm Gönül Koton çizgili bluz ile bu bölüme de damgasını vurmayı başarmıştır.

Çocuklar Duymasın 39. Bölümde Komedi Üstüne Komedi

Hüseyin ve Şükrü’ nün bu eve yeni gelen robot ile ciddi ciddi uğraşmaları ve bu arada başlarına gelen olaylar oldukça komik görüntüler oluşmasına neden olacaktır. Bir diğer tuhaf olay ise, Haluk’ların şirketinde İlk yardım eğitimi verilecektir ancak Meltem’ in ısrar etmesi sonucunda ilk yardım hocası evde de tatbikat yapmaya çalışır ancak ortaya çıkan ve hiç kimsenin beklemediği bazı olaylar evin yine cümbüş alanına dönmesini sağlar. Herkes ne yapacağı konusunda eli kolu bağlı şaşkın vaziyettedir. Bakalım Çocuklar Duymasın ekibi, bunun da üstesinden gelebilecekler mi ?

çocuklar duymasın Meltem kıyafet
çocuklar duymasın Meltem kıyafet için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir