ÇOCUKLAR DUYMASIN 40.BÖLÜM KIYAFETLERİ

Türkiye’nin en eski zamanlardan itibaren belki de en çok sevilen dizilerinden biri olarak görülen Çocuklar Duymasın Dizisi, 40. Bölümü ile de oldukça ilgi uyandırmayı başardı. Haluk ve Tuna; gelen Anneler Günü için gönül ve Meltem’e farklı bir sürpriz hazırlama telaşına düşmeye başladılar. Yaptıkları bu sürprize çocukların da dahil olmasıyla ekranları başındaki seyircileri duygulandıran anların ortaya çıkmasını sağladılar. Meltem ve Haluk, yeni çocukları olan Zeynep’ ten belki de Meltem’e gün içerisinde bir anneye verilebilecek en güzel hediyeyi alırlar. Zeynep, ilk kez ona anne der ve Meltem bu durum karşısında ne yapacağını bir türlü bilemez.

Çocuklar Duymasın 40.Bölüm Kıyafetleri

Çocuklar Duymasın 40. Bölüm Birbirinden Hoş Kombinler Bir Arada
Çocuklar Duymasın Dizisinin bu bölümündeki kıyafetlere daha çok herkesin düğünde giydiği kıyafetler damgasını vurdu. Gönül’ün düğün elbisesi, onun olgun görüntüsünü bir miktar daha arttırdığı görülmektedir. Peki dizinin güzel oyuncusu Meltem bu bölümde ne giydi ? Çocuklar Duymasın 40. Bölüm Meltem’in desenli elbisesi ve gözlüğü, gelmekte olan yaz aylarının oldukça hoş bir kombini olarak görülmektedir. Dizinin küçüklerinden olan Merve’nin giydiği mor tişört ise onun oldukça tatlı bir genç kız olarak görünmesini sağlamıştır. Ayrıca buna ek olarak Merve’nin kot ceketi ve pudra bluzu ise dizideki bir diğer dikkat çeken kıyafetler arasındadır. Yalnızca kadınların değil aynı zamanda erkeklerin de bu dizide oldukça hoş kıyafet seçimlerinde bulundukları görüldü. Çocuklar Duymasın 40. Bölüm Haluk’un giydiği triko onun aile babası görüntüsünü pekiştirmiştir. Bu bölümdeki tüm kıyafetlere; tek tek ve marka marka ulaşabilmek için sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Çocuklar Duymasın son bölüm Özeti

Çocuklar Duymasında Mangal Keyfi
Bütün ekip toplanıp pikniğe giderler ve her zamanki gibi Haluk mangalcıbaşı olma görevini kimseye kaptırmaz. Ancak bir anda sinirler gerilmeye başlar ve Haluk ile piknikteki diğer tüm insanlar büyük bir tartışma içerisinde girmeye başlarlar. E tabii kimse pikniğe devam etmek istemez ve herkes oracıkta evlerine dağılmaya başlar. Özlem ile Sertaç’ın düğünlerinde ise nikah şahidi olarak Haluk ve Gönül yer alır ancak Haluk için kötü bir sürpriz onu beklemektedir.

çocuklar duymasın Meltem kıyafet
çocuklar duymasın Meltem kıyafet için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir