Çocuklar Duymasın 52. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle 10 Ekim Çarşamba günü saat 20:00 de ekranlarda olacaktır. Çocuklar Duymasın Pınar Altuğ kıyafetler en çok dikkat çeken ve aranan elbiselerin başında gelmektedir.Tüm bu beğendiniz elbiseler Dizi yayınlandığında sizlere buradan paylaşmış olacağız. Çocuklar Duymasın Dizi modası ve dikkat çeken tüm dizilerinde sponsor kıyafetleri burada yer alacaktır. Çocuklar Duymasın Tamer Karadağlı kıyafetleri, aksesuarları’da sayfamızda yer vermiş olacağız.

çocuklar duymasın Meltem Bluz
çocuklar duymasın Meltem Bluz için Tıklayınız

 

Çocuklar Duymasın 51. Bölümünde Neler Olmuştu?

Çocuklar Duymasın 3 Ekim tarihinde eğlence dolu bölümüyle ekranlara gelmiştir. Meltem’den sonra Taş fırın Haluk’unda dünürüyle başı belaya giriyor. Sabah sporunu sevmeyen Haluk hiç sevmese de erken kalmak zorunda kalıyor. Bu bölümde sadece Haluk’u değil Meltem’i de kötü sürprizler beklemektedir. Simay’ın annesinin taklit huyu davranışlarından sıkılan Meltem’i ciddiye almayan Haluk’u da benzer durum beklemektedir. Haluk için asıl zor günler Meltem’im düştüğü durumun benzeri ile karşı karşıya kalmıştır.

Çocuklar Duymasın 52. Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın yeni bölümü bu hafta Çarşamba saat 20:00 ’da Kanal D’de yayında olacaktır. Peki bizi bu hafta neler bekliyor. Taş fırını Haluk ve Meryem’i hangi sürprizler bekliyor. Haluk bu hafta bölümünde ailesini yakından takip eden o gizemli kişiyi yakalar ve tahmin ettiğiniz gibi olanlar olur! Meltem ve Haluk etrafında onların hakkında bilgi toplamaya çalışan gizemli kişi sonunda yakayı ele verdi. Kim olduğunu öğrenmeye çalıştığı adama Haluk yaka paça yakalar ve öğrenmeye çalışır. Bu işin altından kimin çıkacağını herkes tedirgen merakla bekler ve öğrenmeye çalışır. Bu hafta bölümünde peki gizemli adamın kim olduğu ne yapmak istediği ortaya çakacak mı? Bu bölümde Havuç’ da başı belada, yapılan kötü yorumlar her şey alt üst etmiş ve bu durumda nasıl bir önlem alacağını bu bölümde göreceğiz.

Çocuklar Duymasın 52. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuklar Duymasın Meltem dizi kıyafet sponsorları ve takı sponsorlarını dizi günü sizlerle paylaşmış olacağız. Çocuklar Duymasın Haluk dizi kıyafetleri de yayında olacaktır.Dominant Gönül dizi kıyafetleri ve Çocuklar Duymasın Zero Tuna sponsorlarını da sizlerle paylaşmış olacağız.

Çocuklar Duymasın İrem elbise
Çocuklar Duymasın İrem elbise için Tıklayınız.

 

 

Çocuklar Duymasın Etek
Çocuklar Duymasın Etek için TIKLAYINIZ.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir