Çocuklar Duymasın 54.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kanal D’nin sevilen dizilerden olan Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuklar Duymasının Emre ve Simay’ın ayrılık kararı almasının sebebi acaba ihanet mi? Bu bölümde bunları görebilecek miyiz? Yeni bölümde işler biraz karışmış gözükmektedir. Ani bir kararla ayrılık kararı almış olan Emre ve Simay ailelerine bu kararı açıklamak zorundadırlar. Emre ve Simay açıklama yapana kadar başkaları tarafından söylentiler yayılmaya başlamıştır.

Çocuklar Duymasın Dizi Simay kıyafeti
Çocuklar Duymasın Dizi Simay kıyafeti için Tıklayınız
Gönül Bluz için Tıklayınız
Gönül Bluz için Tıklayınız
İrem Elbise
İrem Elbise İçin Tıklayınız

Yakınları ve arkadaşları ayrılık sebebinin gerçek nedenini bilmezler. Gerçekten Emre Simay’a ihanet yapacak şekilde yanlış bir şey yapmış mıdır? Emre bu ihanet ve ayrılık için ne açıklama yapacak. Simay’ın ailesi de bu durum için açıklama beklemekte ve nasıl bir halme yapacakları beklenmektedir.

irem Bluz
irem Bluz için Tıklayınız

Çocuklar Duymasın Son Bölümünde Neler Oldu?
Emre ve Simay’ın almış oldukları ayrılık kararı tüm aileyi bir şoka uğratmıştır. Yayınlamış son bölümde yaşanan kız isteme töreninden sonra Dünürler çoktan nişan hazırlıklarına başlarlar. Nişan bohçalarını hazırlayan taraf olan Haluk, Meltem, Tuna ve Gönül kız evine eşyaları teslim etmeye giderler. bohçaların açılmamasından yana olan Meltem, Sultan’ın bohçaları açmasına engel olamamıştır.

O sırda Tuna canlı yayın yaparak ortalığı karıştırır. Aileler hazırlar ile uğraşırken Emre ve Simay arasında gerginlik yaşanır. Yakınları çiftlerin evleneceğini düşünürken onlar şaşırtacak bir karar alırlar. Simay ve Emre ayrılmaya karar vermişlerdir. Bunu duyan Haluk ve Meltem beklenmedik şekilde bir şok yaşarlar. Peki çifteleri bu duruma iten ne?

Çocuklar Duymasın Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarını sizler ile burada paylaşmış olacağız. Kim hangi kıyafetleri giymiş, hangi markaları giymiştir. Çocuklar Duymasın Gönül kıyafetleri, Simay dizi kıyafetleri, en çok aranan ve eklenen kıyafetlerin başında olmaktadır. Çocuklar Duymasın 54.Bölüm Dizi kıyafetleri dizi gününde sitemizden yayınlanacak. Bir önceki haftadan merak ettiğiniz kıyafetlerde sayfamızda yer almaktadır.

 

Çocuklar Duymasın Meltem Elbise
Çocuklar Duymasın Meltem Elbise için TIKLAYINIZ.

 

Çocuklar Duymasın Gönül Kırmızı Elbise
Çocuklar Duymasın Gönül Kırmızı Elbise için TIKLAYINIZ.

 

Çocuklar Duymasın Simay Kazak
Çocuklar Duymasın Simay Elbiseleri için Tıklayınız.

 

Çocuklar Duymasın İrem Elbise
Çocuklar Duymasın İrem Elbiseleri için TIKLAYINIZ.

 

Çocuklar Duymasın İrem kıyafet markası
Çocuklar Duymasın İrem kıyafet markası için TIKLAYINIZ.
Çocuklar Duymasın Meltem Kiyafetleri
Çocuklar Duymasın Meltem Elbise için TIKLAYINIZ.

 

Çocuklar Duymasın Simay elbiseleri
Çocuklar Duymasın Simay elbiseleri için TIKLAYINIZ.

 

Çocuklar Duymasın Dizi kıyafetleri
Çocuklar Duymasın Dizi kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

Çocuklar Duymasın Gönül bluz
Çocuklar Duymasın Gönül bluz için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir