Çocuklar Duymasın 60.Bölüm Kıyafetleri

Çocuklar Duymasın 60.Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Çocuklar Duymasın 60.Bölüm fragmanı yayınlandı. Her çarşamba yeni bölümü ile saat 20.00 ekranlarda olmaktadır. Çocuklar Duymasın yeni bölümünde herkesin evinin önüne birisi tarafından bir mektup bırakılmaktadır. Mektupta herkesin bir oyun oynaması gerektiği yazar. Bu mektubu bırakan ve ne oyun oynanmasını istendiğini yeni bölümde göreceğiz. Çocuklar Duymasın Kıyafetleri ve markaları da yine bu hafta sizlere yayınlamış olacağız. İyi seyirler dileriz.

Pınar Altuğ Kazak
Pınar Altuğ Kazak için Tıklayınız

 

Çocuklar Duymasın 59.Bölümde Neler Oldu?

Çocuklar Duymasın 59. son bölümü ile geçen hafta ekranlara geldi. Merakla beklenen haftanın ardından son bölümde neler olmuştur hatırlayalım! Havuç’a zor anlar yaşatan, her adımına taş koyup engel olan Arda’nın gerçek yüzü son bölümde ortaya çıktı. Arda’ya Haluk okkalı tokat atar. Haluk nasıl bir intikam alacağı merak edilmektedir. Arda’nın bu olaylardan nasıl kurtulacağını göreceğiz.

Çocuklar Duymasın Gönül Kırmızı Bluz
Çocuklar Duymasın Gönül Kırmızı Bluz için tıklayınız

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız.

Çocuklar Duymasın Kanal D’nin sevilen dizisi 59.bölüm geçen hafta yayına geldi. Son bölümü ile izleyicileri memnun eden heyecanlı anlar yaşatan sahneleri ile beğenileri kazandı.Yeni bölümde ne olacağı merakla beklenmektedir. Haluk, Sultan ve Meltem’in çok şiddetli şekilde kavga ettiklerini öğrenir ve hemen eve gider. Sultan ve Meltem’in kavga ettiklerini kendi gözleri ile Rıza ve Haluk ne yapacaklarını şaşırır. İki dünür arasındaki bu olaylar ipleri koparmak üzeridir. Sultan ve Meltem’i, Rıza ve Haluk uğraşsalar da ayıramaz. Meltem ne kadar sabırlı olsa da o bile bu durum karşısında çileden çıkmıştır. Onu Sultan’la kavga edecek sorun nedir?

 

Çocuklar Duymasın Pınar Altuğ Kazak
Çocuklar Duymasın Pınar Altuğ Kazak için Tıklayınız

 

Çocuklar Duymasın Gönül Trençkot
Çocuklar Duymasın Gönül Trençkot için Tıklayınız.

 

Haluk yakın bir arkadaşından bir hediye alır. Haluk’a arkadaşından bir maket hediyesi gelmiştir. Arkadaşı Haluk’a maketi hediye etmenin üzerine ısrarlar maketi hemen yapmasını ister. Arkadaşının hediyesinden dolayı mutlu olan Haluk onun isteğini kırmayıp maketi bitirdiğini söyler. Maketi görmek istediğinde ortalık biraz karışır. Adına sosyal medyada sahte hesap açıldığını öğrenen Tuna çok sinirlenir. Tuna bunu kendinde büyük bir felaket olarak adlandırır. Tuna’nın adına sahte hesap açan kişinin Tuna gibi aynı şekilde paylaşımlar yaparak ailesinin fotoğraflarını paylaşır. Merve ve Gönlün fotoğraflarının paylaştığını göre Tuna bu durum karşısında ne yapacağını bilmiyor ve bu sahte hesabı kapatmaya çalışırken başına daha büyük dertler açmaktadır.

Çocuklar Duymasın 60.Bölüm Kıyafetleri

Çocuklar Duymasın Dizi kıyafetleri ve markalarını sizlere yazımızda paylaşmış olacağız. Merakla beklenen dizi kıyafetleri ve sponsorları fiyatları ile birlikte yönlendirmiş olacağız. Bizi Takip etmeye devam ediniz.

Çocuklar Duymasın Dizi Simay kıyafeti
Çocuklar Duymasın Dizi Simay kıyafeti için Tıklayınız
Çocuklar Duymasın Gönül Elbise
Çocuklar Duymasın Gönül Elbise için Tıklayınız
Çocuklar Duymasın Meltem Elbise
Çocuklar Duymasın Meltem Elbise için Tıklayınız.
Çocuklar Duymasın Gönül Bluz
Çocuklar Duymasın Gönül Bluz için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir