Çocukluk Dizi Kıyafetleri

Çocukluk Dizisi Burcu Özberk Kıyafetleri

Yeni soluk olan Çocukluk dizisi 9 Ekim Cuma günü FOX TV ekranlarında sizlerle buluşuyor olacak ve Çocukluk Dizi Kıyafetleri de yayında olmaya başlayacaktır. Peki, ilk bölümde sizleri hangi sürpriz gelişmeler bekliyor? Çocuk oyuncuların yer aldığı bu cıvıl cıvıl dizinin büyük bölümü dram içeriyor. Med Yapım ve Mf Yapımın üstlendiği, Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy yapımcılığını yapmaktadır. Nadim Güç ise yönetmen koltuğunda oturmaktadır. Ali Kaan Umut Evi sakinleri hikayesine tanık olacağız. Evet, ilk bölümün sürpriz görüntülerini inceleyelim. Tanıtım videolarından sonra peş peşe dört fragman yayınlamıştır. Her biri, yüreklere dokunan etkisi ile bizleri oldukça etki altına aldı. Şimdi ilk bölüm ayrıntılarına bakalım.

Burcu Özberk gümüş küpe
Burcu Özberk gümüş küpe için Tıklayınız.

Bu yuvaya ait çocukların çok da rahat durduğu söylenemez. Neredeyse her gün öğretmenlerinden şikayet işiten Mahir, artık bu duruma iyice bozulmaya başlamıştır. İlk bölüm fragmanından da gördüğümüz gibi kızlar hemen kavgaya tutuşmuş, olay çıkartmışlardı. Mahir, onlara el uzattı ancak; pabucu da kaptırmaya niyeti yoktu. Küçük yaşta hayatlarında yaşadıkları ağır yükler onları çaresiz bıraksa da yüzlerindeki gülümseme hiç eksilmiyordu.

Çocuklu Ayşegül Kıyafetleri

Zeynep’in fragmandaki halleri çok etkileyiciydi. Annesine olan öfkesi özlemine engel olmuyor ve hıçkırarak annesini özlediğini haykırıyordu. Mahir’in kapısına gelen adam kızlardan birini evlatlık olarak alacağı ve koruyacağına söz verdiği halde vazgeçtiğini söylüyordu. Mahir adama çok öfkelenmişti. Haklı da… Onu tartaklayarak evin önünden kovdu. Şimdi o çocuğa ne diyecekti? Büyük bir hevesle ailesi olacak sevincine kapılan çocuk, bu olanlardan sonra iyice dağılacaktı. Tüm bunları kafasında kuran Mahir, gerçeği söyleyecekti. Heyecan ve dram dolu ilk bölümü sakın kaçırmayın, keyifli seyirler dileriz.

Burcu Özberk beyaz bluzu
Burcu Özberk beyaz bluzu- Bluz modelleri için tıklayınız.

Çocukluk Dizi Elbiseleri

Çocukluk 1. Bölüm Kıyafetleri siz değerli seyircisi için burada yer alacak. Dizi oyuncularının dikkat çeken Çocukluk Dizi Kıyafetleri için arayarak vakit geçirmeden buradan ulaşabileceksiniz. Burcu Özberk Çocukluk dizi kıyafetleri ve daha fazlası için siz de takipte kalın. Yüklemiş olduğumuz kıyafetlerin üzerine tıklayarak direkt olarak ürün marka ve fiyatına çok kolay gitmiş olacaksınız. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Trendyolmilla elbise indirimleri
Trendyolmilla elbise indirimleri görmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir