Çukur 10.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 10.Bölüm Kıyafetleri 25 akşamında izleyicisi Yamaç Kocovalı ve Vartolu Kıyafetlerini büyük ilgi ile bekliyor. Hatta fragmanlardan alınan fotoğraflar ile Çukur 10.Bölüm Kıyafetleri hangi marka diye soruluyor. Özellikle Vartolu genç ve karizmatik kabadayı rolü ile aldı başını gidiyor. Tavırları, konuşmaları, yaklaşımı ve tüm replikleri sosyal medyada dolaşan Vartolu fenomen olmuş durumda. Çukur 10.Bölüm konusu ise Koçovalı ailesinin evi basılır ve Sultan kapı önünde silahlı bir adamın karşısında yem olacakken Vartolu adamı imha eder ve Yamaç Koçovalıyı çok şaşırtıyor. #Kardeşmiyiz sorusunun cevabını arayacağımız Çukur 10.Bölümde Yamaç neden yardım ettiğini sorduğunda ise Vartolunun cevabı ” Çukur evimiz İlyas Babamız” cevabı kafaları karıştırıyor.

Dilerseniz Çukur 9.Bölüm Kıyafetlerine Göz atmak için Tıklayınız

Cukur 10 bolum Kiyafetleri

Yamaç ve Sena aşkı Çukur da eriyip giderken güzel Sena her gün göz yaşı dökmekte ve artık Çukurdan gitmek istiyor. Yamaç ailesi ve aşkı arasında kalmış durumda. Yamaç Senayı kazanmak için ne yapacak merek konusu olurken, Yamaç Koçovalı spor ve rahat seçimleri ile moda sever genç beylerin favorisi oldu. Haftalardı sorulan ve merak edilen Yamaç Koçovalı Yüzük nereden?

Yamac kocovali yuzuk
Yamac kocovali yuzuk Bendis ürünü görmek için tıklayınız

Çukur 10.Bölüm Yamaç Kıyafetleri arasında Yamaç’ın giydiği siyah kaban, siyah balıkçı yaka kazak, siyah pantolon ve siyah botları hangi marka? Yamaç Koçovalı sponsorları kim? Açıklandıkça yazımızı güncelliyor olacağız.

Çukur 10.Bölüm Vartolu Kıyafetleri arasında Vartolu’nun giydiği siyah gömlek, pantolon ve bordo yelek kombini hangi marka? Vartolu’nun Çukur 10.Bölümde giydiği Bordo gömlek ile siyah bordo kareli ceket kombini ile çok şık görünürken Tüm Vartolu kıyafet sponsorları açıklandıkça yazımızı güncelliyor olacağız.

Çukur 10.Bölüm Sena Kıyafetleri arasında Senanın giydiği siyah balıkçı yaka triko kazak, Senanın giydiği yeşil mont ile Sultanın giydiği siyah elbise ve gri hırkası Çukur 10.Bölüm Kıyafetleri arasında yerini alıyor.

Çukur 10.Bölüm Kıyafetleri

Cukur 10 Bolum Vartolu ceket
Cukur 10 Bolum Vartolu ceket Çift Geyik Karaca mağazaya Git

 

Cukur 10 bolum Kiyafetleri nelerdir
Cukur 10 bolum Vartolu Bordo Yelek Karaca Giyim ürünü incelemek için Tıklayınız

 

Cukur 10 bolum Sena siyah botlari
Cukur 10 bolum Sena siyah botlari Casavie Shoes Lidyana ürünü Gör

 

Cukur 10 bolum Sena yesil parka
Cukur 10 bolum Sena yesil parka Touche Prive 349TL ürünü görmek için Tıklayınız

 

Cukur 10 bolum Yamacin botlari
Cukur 10 bolum Yamacin botlari Derimod incelemek için Tıklayınız

Cukur 10 bolum Yamacin giydiği siyah Kaban: Zara 500TL

Cukur 10 bolum Sena siyah kazak
Cukur 10 bolum Sena siyah kazak Opia Pr

 

cukur 10 Bolum Senanin giydigi siyah elbise
cukur 10 Bolum Senanin giydigi siyah elbise OnTriko

Çukur 10.Bölüm Fragmanı

Tüm Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız

2 thoughts on “Çukur 10.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir