Çukur 13.bölüm kıyafetleri

22 Ocak akşamı Çukur 13.bölüm kıyafetleri arasında neler var fısıltıları şimdiden kulağımıza gelmeye başladı bile. Evet Çukur dizi Kıyafetleri 13.Bölümde beklentilerinizi boşa çıkarmayacak görünüyor. Yakışıklılığı ile genç kızların favorisi olan Aras Bulut İğnemli önce İçerde dizisinde şimdiler de de Çukur Yamaç Koçovalı rolü ile tüm izleyicisinden tam not alırken. Yamaç Koçovalı Çukur dizi kıyafetleri modayı takip eden beylerden tam not alıyor ve Yamaç Çukur Son Bölüm kıyafetlerini nereden olduğunu araştırıyorlar. Bu zamana kadar Çukur Yamaç Kıyafetleri arasında en çok aranan ise Yamaç Koçovalı Yüzük oldu. Yamaç’ın yüzüğünü merak ediyorsanız linkimizi Tıklayabilirsiniz

Çukur 13.bölüm kıyafetleri arasında Yamaç’ın giydiği Siyah kaban, siyah boğazlı kazak, siyah pantolon ve siyah bot kombini ile çok şık görünüyor. Yamaç Kıyafetleri  son moda erkek modasını yansıtmakta ve sportik şıklığı tercih edenler için tercih sebebi. Çukur 13.bölüm kıyafetleri arasında Vartolu ise Klasik tarzı ile genç beylerin Takım Elbise Kombinleri nasıl yapılır? sorusuna adeta örnek oluyor. Vartolunun olmaz ise olmazı yaka mendilleri, modern yelek modelleri ve Kurk yakalı erkek kabanları ile erkek modasına yeni bir ilham getiren Çukur Vartolu kıyafetleri rolü ile birleşince genç kabadayı kombinleri çok beğenildi. Sosyal medyada Vartolu artık bir fenomen. Vartolun repliklerini defalarca izlemekten bıkmayan Çukur izleyicisi 2018 en iyi erkek oyuncu için Erkan Kolçak Köstendil olur ise şaşırmayacağız.

Çukur 12.Bölüm Kıyafetleri için tıklayınız

Çukur 13.bölüm Sena kıyafetleri spor ve rahat giyinmeyi tercih eden genç kızlardan tam not alırken Sena Sponsoru olmak isteyen bir çok marka her hafta değişiyor. Dilan Deniz Çukur Dizi kıyafetleri hangi marka? diye merak eden izleyicilerimiz doğru adrestesiniz. Çukurun güze oyuncusu Dilan Deniz yani Çukur Sena dizi Kıyafetleri her hafta sitemize konuk oluyor ve izleyicisinden tam not alıyor. Senanın son bölümde giydiği kapişonlu montu, kırmızı kazağı, Kadife uzun ceketi, siyah dantelli bluzu ile çok şık görünen Sena bu hafta Siyah uzun triko elbise içinde duru ve sade güzelliği ile göz dolduruyor.

Çukur 13.bölüm Konusu ise Oğlunun yaşadığını öğrenen İdris, onun peşine düşerken; Çukur’da dengeleri alt üst edecek büyük yüzleşme gerçekleşir. İdris Koçovalı ve Vartolu artık karşı karşıyadır. Sena, Çukur’dan kaçmaya ve her şeyi arkasında bırakmaya çalışırken Çukur’un ona ihtiyacı olduğunu fark eder. Yamaç’la yol ayrımında olan Sena, aklını mı yoksa kalbini mi dinlemesi gerektiğini sorgular. Sultan ve Paşa ise geçmişi halının altına itmeye çabalarken geçmiş onların peşini bırakmaz. Yamaç ise Vartolu’nun kimliğini çözmeye çok yaklaşır. Yamaç’ın hedefine yaklaştığını hisseden Vartolu, onun önüne türlü engeller çıkarsa da kendi açığıyla her şeyi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaktır.

 

Çukur 13.bölüm 22 Ocak kıyafetleri

Cukur 13 Bolum Yamac siyah kaban
Cukur 13 Bolum Yamac siyah kaban Jack&Jones incelemek için Tıklayınız 

 

Cukur 13 Bolum Yamac Kocovali kabani
Cukur 13 Bolum Yamac Kocovali kabani Pierre Cardin incelemek için Tıklayınız

 


Cukur 13 Bolum Sena siyah triko elbise
Cukur 13 Bolum Sena siyah triko elbise Mudo incelemek için tıklayınız

 

cukur 6 Bolum Senanin giydigi sweatshirt
cukur 6 Bolum Senanin giydigi sweatshirt Koton incelemek için tıklayınız

 

Cukur 13 Bolum Sena turuncu kaban
Cukur 13 Bolum Sena turuncu kaban noi Triko incelemek için Tıklayınız


Cukur 13 Bolum Vartolu siyah takim elbise
Cukur 13 Bolum Vartolu siyah takim elbise AltınYıldız incelemek için tıklayınız

 

Cukur 13 Bolum Vartolu cizgili ceket-yelek
Cukur 13 Bolum Vartolu cizgili ceket-yelek

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir