Çukur 15.Bölüm Kıyafetleri

5 Şubat akşamı Çukur fırtınası esecek ve Çukur 15.Bölüm Kıyafetleri çok konuşulacak. Her dakikası heyecan ve adrenalindolu geçen Çukur 15.Bölümde dananın kuyruğu kopuyor. ama önce Çukur 15.Bölüm Kıyafetlerine bakalım. Çukur 15.Bölüm Kıyafetleri arasında karizmatik ve ağzından çıkan her kelime ile Fenomen olan Çukur Vartolu kıyafetleri yer alıyor. Çukur 15.Bölüm Vartolu Kıyafetleri arasında Vartolunun giydiği gri ceket, Vartolunun 16.bölümde giydiği kırmızı yelek ve lacivert ceketi ile kol saatti ile çok şık görünen Vartolu saadettin sponsorları ve Çukur Vartolu kıyafet markaları açıklandıkça yazımızı güncelliyor olacağız.

Çukur 14.Bölüm Kıyafetleri için Tıklayınız

cukur 15 bolum yuzlesme

Çukur 15.Bölüm Yamaç Koçovalı Kıyafetleri arasında Yamaçın giydiği lacivert palto, Yamaçın 15.Bölümde giydiği siyah balıkçı yakalı kazağı, Yamaç siyah kaban, pantolonve siyah botları ile Yamaçın yüzüğü bu bölüme damga vuruyor. Dilan Deniz Çukur Dizi kıyafetleri genç ve güzelliğine düşkün kızların yakın takibinde fragmanda çok belli olmayan Çukur Sena kıyafetlerini açıklanır açıklanmaz sizler ile paylaşıyor olacağız bu sebeple dizi yayınlanırken arada bir sitemize grip markaları kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

cukur 15 bolum idris siyah kaban

Çukur15. Bölüm konusu ise Çukur 14.Bölümde Hiçbir sır sonsuza kadar saklı kalamaz! gerçeği ile bu bölümde gün yüzüne çıkacak. Çukur’da büyük yüzleşmelerin yaşanacağı heyecan dolu bir dönem başlıyor. Çukur’da hayat artık kimse için eskisi gibi olmayacaktır. Yamaç, Vartolu’nun ağabeyi olduğu gerçeğini öğrenir. Hayatını tepetaklak edecek bu büyük gelişme karşısında Yamaç’ın ne yapacağı merakla beklenirken; Vartoluyu saklayan Paşa artık Çukurun adamı değildir ve Çukur’dan kovulan paşa gerçeği Yamaç’a söyleyecek mi? Çukurda yaşanmış geçmişin günahları Çukur’da taş üstünde taş bırakmayacaktır.

cukur 15 bolum yuzlesme zamani

Çukur’da artık hesaplaşma zamanı! Vartolu’nun ağabeyi olduğunu öğrenen Yamaç, yaşadığı hayal kırıklığı ve şokla darmaduman olur. Babasının geçmişi ile yüzleşen Yamaç ile İdris arasında büyük fırtına kopmak üzeredir.En yakınları tarafından sırtından bıçaklandığını anlayan İdris ise yapacağı hamleyi düşünmektedir. Merhametli davranıp mı karşılayacak, yoksa taş taş üstünde bırakmayacak mı? Çukur’da artık hiçbir şey eskisi gibi değildir ve mahallenin aynı zamanda Koçovalı Ailesi’nin temelindeki güven onarılmayacak şekilde sarsılmıştır. Çukur artık Koçovalı ailesine dar gelecek görünüyor. Çukur’u ilk kim terk edecek? Yamaç bu Çukurdan kurtulabilecek mi?

 

Çukur 15.Bölüm Kıyafetleri

 

Yamac kocovali yuzuk
Yamac kocovali yuzuk Bendis ürünü görmek için tıklayınız

 

Cukur 13 Bolum Yamac Kocovali kabani
Cukur 13 Bolum Yamac Kocovali kabani Pierre Cardin incelemek için Tıklayınız

 

Cukur 15 bolum Yamac lacivert kaban
Cukur 15 bolum Yamac lacivert kaban Pierre Cardin incelemek için Tıklayınız

 

Cukur 15 bolum Vartolu gri ceket
Cukur 15 bolum Vartolu gri ceket Altinyildiz Classics incelemek için Tıklayınız

 

Cukur 16 bolum Yamac siyah kaban
Cukur 16 bolum Yamac siyah kaban

 

cukur 6 Bolum Senanin giydigi sweatshirt
cukur 6 Bolum Senanin giydigi sweatshirt Koton incelemek için tıklayınız

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir