Çukur 16.Bölüm Kıyafetleri

12 Şubat akşamı Çukur 16.Bölüm Kıyafetleri arasında neler var? yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz. Show Tv ekranların da pazartesi akşamı saat 20:00 de ekrana gelen dizi için şimdiden tahminler ve yorumlar yapılmakta ve Koçovalı ailesinde neler olacak merak konusu. Tahminler arasında Vartolu çocukluğundan beri gelen intikam ve kinini Saadete olan aşkı ve Yamaç’ın gerçekleri ortaya çıkarması ile değişecek diye yorumlar artışta.

Çukur 15.Bölüm Kıyafetleri için Tıklayınız

cukur 16 Bolum Vartolu bordo kaban
cukur 16 Bolum Vartolu bordo kaban Jack&Jones

İdris Koçovalı ve Vartolu artık karşı karşıya. Çukur’da bir düello söz konusu. Düellonun tarafları ise Çukurun babası İlyas Koçavalı ve Vartolu, İlyas Koçovalı Vartolun’nun hain planlarını öğrenir ve Çukur’da gitmesi için Vartolu’ya 24 saat verir. Vartolu ise Çukurdan gitmeye hiç niyetli değildir. Yamaç Vartolu ve babası arasında kalmıştır ve bu Çukurdan nasıl çıkacağını kara kara düşünüyor.

Vartoluy’u ikna etmek için onunla konuşan Yamaç Vartolu’ya bildiklerini anlatır. İlyas Koçovalı’nın oğlu Vartolu intikam almak istiyor. Yamaç Koçovalı’nında #babamınoğlu olduğunu biliyorum Çukur’dan git yoksa çok kan akacak desende Vartolu Çukur’dan gitmeye ikna olmuyor. Silahların çekilir ve tetikler ateşleniyor. Silah sesleri durduğunda bir kişi Çukur’a veda edecek. Bakalım Çukur’a kim veda edecek? Çukur evimiz İlyas babamız dedikleri İlyas Koçovalı mı? Ölümü göze alan cesedim çıkar diyen Vartolu mu? yoksa bir anda cehenneme dönen hayatını düzeltmek isteyen Yamaç Koçovalı aşkı Senayı da alım Çukura veda mı? edecek heyecan ile bekliyoruz.

Çukur 16.Bölüm Kıyafetleri’ne göz atmak gerekir ise mafyaların silah seslerinin susmadığı Çukur’da erkek modası ve Çukur beylerinin kıyafetleri ön planda yer alıyor. Aras Bulut İğnemli Çukur sponsorları, Çukur Vartolu kıyafetleri nereden, Çukur dizi sponsor, Çukur kıyafet sponsorları, Çukur 16.Bölüm Kıyafetleri nereden? merak ediliyor. Çukur dizi sponsorları ve Çukur dizi kıyafetleri açıklandıkça sizler ile paylaşacağız. Çukur 12 Şubat kıyafetleri sizler için araştırılıyor.

Çukur Dizi Kıyafetleri arasında hanımların tarzını çok beğendiği Dilan Deniz Çukur kıyafetleri var. Çukur 16.Bölüm Sena Kıyafetleri arasında Senanın giydiği desenli siyah elbise, Senanın kabanı hangi marka? Çukur Sena sponsor ve Çukur Sena kıyafetleri hangi marka? açıklandıkça yazımızı güncelliyor olacağı. Çukur Sultan kıyafetleri arasında Sultanın giydiği siyah kaban ve saşı göze çarparken tüm Çukur Dizi kıyafetleri sizler ile paylaşılıyor olacak.

 

Çukur 16.Bölüm Kıyafetleri 

 

cukur 16 Bolum Yamac palto
cukur 16 Bolum Yamac palto Mudo incelemek için tıklayınız

 

cukur 16 Bolum Sena elbise
cukur 16 Bolum Sena elbise Forever New incelemek için tıklayınız

 

cukur 16 Bolum Vartolu takim elbise
cukur 16 Bolum Vartolu takim elbise Altınyıldız incelemek için tıklayınız

 

cukur 16 Bolum Yamac haki kaban
cukur 16 Bolum Yamac haki palto Jack&Jones incelemek için Tıklayınız

 

cukur 16 Bolum Yamac siyah kaban
cukur 16 Bolum Yamac siyah palto Pierre Cardin incelemek için tıklayınız

cukur 16 Bolum Selim Takım elbise Efor incelemek için tıklayınız

 

cukur 16 Bolum Sultan kombin
cukur 16 Bolum Sultan kombin Ekol incelemek için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir