Çukur 17.bölüm Kıyafetleri

19 Şubat akşamı Çukur çok heyecanlı, bir o kadar Çukur 17.bölüm Kıyafetleri neler merak konusu. Çukur izleyenleri Vartoluya veda edecekleri akşamda izleyicisini çok üzecek görünüyor. Esasında bir çok tahmin var Vartoluyu Beyfendi kaçırmıştır o yaşıyordu diye ikinci bir varsayımda Vartoluyu Yamaç saklamıştır deniyor ama o tabutta kim yatıyor bilinmez hepimizin kanını donduracak sahneler ve intikam ateşi ile dolu Çukur 17.Bölüm için geri sayım başladı.

Çukur 16.bölüm Kıyafetleri için Tıklayınız

Çukur da işler karıştı ve birinin bu olaylara el atması gerekiyordu. senanın abisi baş komiser Emrah diziye dahil oluyor. Çukur Dizisi Baş komiser Emrah kimdir? diye merak edenler için Alperen Durmaz yeni bölümlerde Çukur izleyicisi ile olacak ve Dipsiz kuyuya taş atanları ayıklamaya çalışacak. Vartolu gerçekten öldü mü? Çukurun babası İlyas Koçovalı bir evladını daha toprağa mı? veridi. Evladı olduğunu bilmeyen İlyas Vartolu’nun kendi oğlu olduğunuz öğrenince ne yapacak? Sultan eve dönmeyi başarabilecek mi? Sena ile Yamaç’ın arası düzeliyor ve birlikte Çukurdan kaçmanın planlarını mı? yapıyorlar sorusunun cevabının arandığı Çukur 17.Bölüm kıyafetlerine göz atalım.

Çukur 17.Bölüm kıyafetleri arasında Senanın fıstık yeşili kadife detaylı ceketi, gri bluz ve gri hırkası, Yamaç Koçovalı’nın 17.bölümde giydiği siyah kaban, siyah balıkçı yaka kazak, siyah pantolon ve siyah botları ile Baş komiser Emrah’ın giydiği siyah deri mont, siyah şapka, taktığı güneş gözlüğü, jean pantolon ve botları hangi marka? Çukur 17.bölüm sponsor markalar ve Çukur son bölüm dizi kıyafetleri açıklandıkça yazımızı güncelliyor olacağız.

 

Çukur 17.bölüm Kıyafetleri

Cukur 17 bolum komiser emrah deri mont
Cukur 17 bolum komiser emrah deri mont Derimod

 

cukur Amir Emrah gozluk
cukur Amir Emrah gozluk italia-independent incelemek için Tıklayınz

cukur Amir Emrah gözlük Alternatifi Guess 2019TL incelemek için tıklayınız

cukur 17 bolum Sena kadife ceket
cukur 17 bolum Sena kadife ceket @bpriveofficial 250TL 

 

cukur 17 bolum yamac siyah kazak
cukur 17 bolum yamac siyah kazak jack&jones incelemek için tıklayınız

 

cukur 17 bolum Selim siyah takim elbise
cukur 17 bolum Selim siyah takim elbise Altınyıldız incelemek için tıklayınız

 

cukur 17 bolum yamac siyah kaban
cukur 17 bolum yamac siyah kaban Boyner Cottonbar incelemek için tıklayınız

 

 

 

5 thoughts on “Çukur 17.bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir