Çukur 18.Bölüm Kıyafetleri

26 Şubat pazartesi akşamı yine nefesler tutulacak gözler Çukur’da olacak ve Çukur 18.Bölüm Kıyafetleri konuşuluyor olacak. Genç ve yakışıklı Komiser Emrah diziye hızlı bir giriş yaptı. Oyunculuğu ile Çukur izleyicisinden tam not alırken Karizmasını tamamlayan Çukur Emrah Dizi Kıyafetleri çok beğenildi. Deri montlar, güneş gözlükleri, deri botları ile erkek modasını yakından takip eden Çukur Emrah kıyafetleri nereden dedirtti. Koçovalı ailesinin bir türlü başı beladan kurtulmazken her gün yeni düşman kazanmaya devam ediyorlar. İlyas Koçovalı’nın tutuklanması ve ceza evine girmesi ile Koçovalı ailesinin yeni düşmanı Baş komiser Emrah oldu. Emrah Çukur’da çok gezinmeye başlarken asıl amacı merak konusu.

Cukur 18 Bolum Beyefendi gri kaban

Sena Koçovalı yıllar sonra abisini görüyor ve izleyicisine bu kadar sürede nerede idiler, neden görüşmüyorlardı? soruları akıllara takılırken beklenen Yamaç ve Emrah karşılaşması beklenildiği gibi geçmedi. Birbirine iyice gıcık olan iki delikanlı adam ortak noktaları olan kadını daha bilmiyor ama Sena bile Emrah ve Yamaç’ın arasını düzeltemeyecek görünüyor. Emrah belalı ve gözü kapalı tehlikeye koşarken fragmanı izleyenler Emrah komiserin Beyefendi ile ne işi var? Vartolu’dan sonra Beyefendinin yeni piyonu Emrah mı? dedirtti.

Çukur 18.Bölüm Kıyafetleri arasında neler var diye bakacak olursak Dilan Deniz Çukur kıyafetleri dizi modasını yakından takip eden hanımlardan tam not alırken Sena son bölümde giydiği kırmızı ekose kabanı ve siyah sabahlığı ile çok şık görünürken, Dilan Deniz Çukur Sponsorları açıklandıkça yazımızı güncelliyor ve sizler ile paylaşıyor olacağız.

Cukur 18 Bolum Yamac siyah kaban 1

Çukur Yamaç Kıyafetleri yine çok şık ve Aras Bulut Çukur Kıyafetleri nereden diye soran izleyicilerimiz. sitemizdeki Çukur Dizi Kıyafetleri’nden bakalarak tüm Yamaç Koçovalı kıyafetlerine ulaşabilirler. Özellikle haftalar boyunca sorulan Yamaç Koçovalı Yüzük nereden? sorusunun cevabı DiziKiyafetleri.Net Çukur sponsorlarında sizleri beklerken Çukur Son Bölüm kıyafetleri arasında Yamaç Koçovalı siyah kaban, siyah kazak, siyah pantolon ve siyah botları nereden? Sorusunun cevabını dizinin yayın akışında sitemize eklemiş ve sizler ile paylaşıyor olacağız.

Cukur 18 Bolum Celasun siyah kaban

Çukur 18.Bölüm Emrah Kıyafetleri arasında giydiği siyah deri mont, güneş gözlüğü, jean pantolonu ve deri botları ile Çukur Emrah Sponsorları açıklandığı anda sitemizi güncelliyor olacağız.

Çukur 18.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Kıyafetleri 

Cukur 18 Bolum Sena ekose kaban
Cukur 18 Bolum Sena ekose kaban Mudo 249TL incelemek için Tıklayınız

 

Vartolu ceket
Vartolu ceket Kip incelemek için Tıklayınız

 

cukur 17 bolum Sena kaban
cukur 17 bolum Sena kaban Ekol incelemek için Tıklayınız

 

Cukur 18 Bolum Sena siyah sabahlık
Cukur 18 Bolum Sena siyah sabahlık Adil Işık incelemek için Tıklayınız

 

cukur 18 Bolum Emrah siyah deri mont
cukur 18 Bolum Emrah siyah deri mont Derimod

 

cukur Amir Emrah gozluk
cukur Amir Emrah gozluk italia-independent incelemek için Tıklayınz

cukur Amir Emrah gözlük Alternatifi Guess 2019TL incelemek için tıklayınız

Cukur 18 Bolum Yamac siyah kaban
Cukur 18 Bolum Yamac siyah kaban Pierre Cardin incelemek için tıklayınız

 

Cukur 18 Bolum İlyas siyah kaban
Cukur 18 Bolum İlyas siyah kaban Altınyıldız incelemek için tıklayınız

 

cukur 16 Bolum beyefendi gozluk
cukur 16 Bolum beyefendi gozluk  HallyandSon

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir