Çukur 19.Bölüm Kıyafetleri

5 Mart akşamı Show TV ekranlarında 19.Bölümü ile ekranlara gelecek olan Çukur dizisinde neler olacak büyük merak konusu izleyicisi Çukur 19.Bölüm Kıyafetleri nereden? İzleyicisinin heyecan ile beklediği Çukur Yamaç Koçovalı kıyafetleri, Çukur Sena Kıyafetleri, Çukur Vartolu ve Çukur Polis Emrah kıyafetleri Çukur son bölüm kıyafetleri arasında favori gösterilirken bakalım Çukur son bölüm kıyafet sponsorları ve Çukur Dizi Kıyafetleri nereden? sorusunun cevabını arayan izleyicileri için araştırmaya başladık ve dizi yayınlanmaya başladığında DiziKıyafetleri.Net olarak sitemizi güncelliyor ve Çukur 19.Bölüm Kıyafetleri sizler ile paylaşıyor olacağız.

Çukur 18.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 19.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 19.Bölüm özeti Selim ilk bölümden bu yana Koçovalı ailesini sırtından vurduğunu ve evdeki köstebek olarak düşünülen Selim Koçovalı Beyefendi ile yüzleşir ve Çukur için İlyas Koçovalıyı harcayacağını anlayan Selim’in aklı başına gelir ve ailesini korumak isteyen Selim Yamaç ile buluştuğu anda Vartolunun adamı Yamaç’ı vuracak iken Selim kurşunların önüne atlar ve kardeşine kalkan olur. Çılgına dönen Yamaç Selimin intikamını Vartolu’dan alacak almasına ama Vartolu’yu Yamaç saklıyormuş. İlyas Koçovalı Vartolu Salih’in oğlu olduğunu öğrenince yıkılır ve haftalardır beklenen Vartolu ile İlyas Baba yüzleşmesi bu hafta gerçekleşecek. Heyecan bu kadar ile de sınırlı kalmıyor. Polis Emrah Senanın üvey abisi çıktı, belkide Beyefendinin öz oğlu ve hatta Beyefendi için Koçovalı olduğu bile konuşuluyor. Beyefendinin kolundaki dögme büyük bir ip açık verecek gibi görünürken Yamaç Koçovalının yeni planları merak konusu.

Çukur 19.Bölümde gözler Koçovalıların güzel gelini Çukur sena kıyafetleri arasında neler var? Yamaç Koçovalı son bölüm kıyafetleri nereden? Çukur Polis Emrah kıyafetleri çok beğenildi ve sponsorları araştırılıyor. Çukur 19.bölüm Kıyafetleri açıklandıkça sitemizi güncelliyor ve sizler ile paylaşıyor olacağız.

Çukur 19.Bölüm Kıyafetleri

cukur 19 Bolum Sena kaban
cukur 19 Bolum Sena kaban Mudo incelemek için tıklayınız

 

cukur 19 Bolum Sultan gri kaban
cukur 19 Bolum Sultan gri kaban Boyner incelemek için Tıklayınız

 

cukur 19 Bolum Yamac siyah kaban
cukur 19 Bolum Yamac siyah kaban Jack& Jones incemek için Tıklayınız

 

cukur 18 Bolum Emrah siyah deri mont
cukur 18 Bolum Emrah siyah deri mont Derimod

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir