Çukur 20.Bölüm Kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Çukur izleyicisi Çukur 20.Bölüm Kıyafetleri arasında neler var merak ile beklerken, Vartolu’nun yaşadığını öğrenen İdris oğluyla karşı karşıya geldi. Ona gerçek adı olan “Salih” ile hitap eden İdris ve Vartolu arasındaki yüzleşmede neler yaşanacağı büyük bir merakla beklenecek. Ekran başındakileri gözyaşlarına boğacak bu unutulmaz an izleyicisini göz yaşlarına boğacak. Vartolu Saadettin ve İlyas Koçovalı ilk kez gerçekler ile yüzleşir. İlyas Koçovalı oğlu Salih’i her şey rağmen bağrına basıp evladını kabul etmek için Vartoluya zeytin dalı uzatıyor ve evine davet ediyor. Bakalım Vartolu Koçovalı Sarayını mı? yok sa Çukur’a kral olmayı mı? tercih edecek heyecan ile izleyip göreceğiz. Yamaç ise Beyefendi için güzel planları var. Yamaç Beyefendi düellesunu kim kazanacak?

Çukur 19.Bölüm Kıyafetleri

cukur 20 bolum İlyas lacivert takim-siyah kaban

Çukur 20.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 20.Bölüm Kıyafetleri arasında neler var? Dizi modasını yakından takip eden beyler için favori gösterilen Yamaç Koçovalı nereden giyiniyor? Sorunu sürekli soran ve ilgi ile bekleyen izleyicisi için şimdidden araştırmaya başladık. Çukur 20.Bölüm Yamaç Kıyafetleri arasında Yamaçın giydiği siyah kaban, siyah kazak, siyah pantolon ve botları nereden? Çukur kıyafet sponsor markaları kimler? Aras Bulut İğnemli Çukur kıyafetleri açıklanır açıklanmaz sitemizi güncelliyor olacağız.

Çukur 20.Bölüm Sena Kıyafetleri arasında Senanın giydiği bebe mavisi kabanı, Sena’nın balıkçı yaka mavi kazağı, Senanın küpe ve yüzüğü nereden? Çukur dizisinde Senanın abisi Polis Emrah kıyafetleri büyük beğeni alırken Emrah’ın güneş gözlüğü büyük beğeni aldı. Emrah’ın giydiği deri mont, güneş gözlüğü, pantolon ve botları hangi marka? Çukur Polis Emrah kıyafetleri ve sponsorları kim sorusunun cevabını yazımızın içeriğinden ulaşabilirsiniz.

cukur 20 bolum Vartolu takim elbise

Çukurun en sempatik karakteri Vartolu ise maalesef kral olmaya kararlı ve Çukur meydanında ölmediğini ve Çukurdan gitmeyeceğini ilan ediyor ve İlyas Koçovalıya geri dönüşü olmayan bir savaş başlıyor.Vartolu son bölüm kıyafetleri arasında Vartolunun giydiği siyah sweatshirt, Vartolunun giydiği beyaz çizgili siyah takım elbise ve bordo gömlek hangi marka? Çukur Vartolu sponsorları ve Vartolu kıyafet markalarını ve Çukur 20.Bölüm Kıyafetleri sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz.

Çukur 20.Bölüm Kıyafetleri

cukur 20 bolum Sena gri kaban
cukur 20 bolum Sena gri kaban Forever New incelemek için Tıklayınız

 

cukur 20 bolum Polis Emrah mont
cukur 20 bolum Polis Emrah mont Derimod

 

cukur 20 bolum Karaca hirka
cukur 20 bolum Karaca hirka Koton incelemek için tıklayınız

 

cukur 20 bolum Yamac siyah ayakkabi
cukur 20 bolum Yamac siyah ayakkabi Derimod incelemek için tıklayınız

 

cukur 20 bolum Yamac siyah kaban
cukur 20 bolum Yamac siyah kaban Pierre Cardin incelemek için Tıklayınız

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir